Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: admin 
Форум » Бесіда віч-на-віч » Запитання до Олексія Григоровича Давиденка » Олексій Давиденко: Буду змінювати наше законодавство
Олексій Давиденко: Буду змінювати наше законодавство
adminДата: Среда, 03.10.2012, 13:59 | Сообщение # 1

Олексій Григорович Давиденко - генеральний директор Науково-виробничого приватного підприємства "ДАК-Електропром" у Смілі, депутат міської ради вже трьох скликань. Був депутатом міської ради з 1989 по 1991-й рік. З 2002 по 2009 рік був членом правління ГО „ Колегія підприємців ”, а вже з 2004 по 2006 – головою правління. У 2006 році обраний депутатом Смілянської міської ради V скликання, очолював постійну депутатську комісію з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва. З 2010 року і до цього часу депутат Смілянської міської ради VI скликання, заступник голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю.

Як депутат міської ради, підприємець та громадський діяч Олексій Григорович нагороджений почесними грамотами, дипломами міської ради, виконавчого комітету, міського голови, комітету Держпідприємництва, релігійних громад та ін. Має почесне звання «Керівник року - 2010». Є володарем орденів «Почесний Хрест», «Взірець професіоналізму». Нагороджений медаллю «За звитягу». Нещодавно став героєм донецького журналу "Лідер. Персона", який готує до Дня машинобудівника, що святкується наприкінці вересня, великий матеріал про О. Г. Давиденко і про його підприємство.

Олексій Давиденко братиме участь у виборах до Верховної Ради України шляхом самовисування по 198-му Смілянському виборчому округу.

"Сміляночка" поспілкувалася з Олексієм Григоровичем, який при зустрічі розповів, навіщо йде на вибори, що буде робити у Верховній Раді та які плани має стосовно майбутнього Сміли і свого підприємства - одного з провідних не тільки в нашому районі, а й на Черкащині

- Олексію Григоровичу, традиційно ми всіх кандидатів у депутати запитуємо про причину чи мету того, чому вони вирішили йти в депутати до Верховної Ради України. Ваша мета яка? Адже Ви керівник такого підприємства у Смілі...

- Дійсно, НВПП «ДАК-Електропром» знають далеко за межами Черкащини. 99 % замовників нашого підприємства - це організації та підприємства державної і недержавної форми власності з усієї України. Йти у Верховну Раду мене вже давно спонукають проблеми виробничників, з якими я щодня стикаюся в роботі. При нинішній законодавчій базі, податковому кодексі і тій політиці, яку творить держава, неможливо працювати приватним підприємцям, і особливо виробничникам. Економіка наша давно зачекалася кардинальної зміни податкової системи. З важкої ситуації, в якій зараз знаходяться приватні підприємці, вважаю, є три виходи. Бізнесмен може все продати і виїхати з держави та шукати кращого життя за кордоном для своєї родини і розвитку бізнесу. Можна все залишити так, як є, і чекати, поки в країні розпочнеться громадянська війна чи бунт, а повірте, рано чи пізно до цього дійде. А можна спробувати щось змінити своїми силами. Тому я й вирішив зареєструватися кандидатом в депутати по нашому мажоритарному округу аби розпочати впроваджувати якісь зміни в житті Сміли і в житті країни. Можливо, у мене щось і вийде.

- Донедавна Ви перебували у складі Народної партії, а у виборах будете брати участь як безпартійний. Чому це так?

- З партії я вийшов в той момент, коли Народна партія В. Литвина об’єдналася з Партією регіонів. Тоді я зрозумів, що нічого тут народного немає. І став безпартійним.

- Що плануєте робити у Верховній Раді? За що будете боротися?

- Буду намагатися змінювати наше законодавство, аби легше працювалося підприємцям і жилося людям. В мене на підприємстві працює близько 70 чоловік. Для того, щоб ці люди мали робочі місця і достойну заробітну плату, для того, щоб я міг ще створювати робочі місця, потрібно докорінно змінювати законодавство України. В першу чергу, починати слід з Податкового кодексу. Більшість, хто йшов до влади, починаючи з кандидатів у депутати, кандидатів у президенти, говорили, що ПДВ - це бандитський податок, який треба відмінити чи хоча б внести у нього зміни, аби підприємцям було легше розвивати свій бізнес та працювати на користь людей. Але ніхто цього досі не зробив. На сьогоднішній день ПДВ «гальмує» економіку України, і якщо ми нічого не змінимо, то фактично залишимося економічним придатком для інших країн, придатком з трубами, металом, вугіллям, земельним багатством, ґрунтами, які в нас є. Якщо зруйнується економіка, то зруйнується й держава. В 1990 році я, спостерігаючи за подіями в країні, передбачив те, що Радянський Союз розпадеться. За сказані вголос слова мене намагалися виключити з Комуністичної партії. Я тоді був секретарем комітету комсомолу заводу і членом Комуністичної партії. Фактично, сталося те, що я передбачав. Ми знову повторюємо ті помилки, які творили наші попередники при КПРС. Зараз наше керівництво, в тому числі Партія регіонів, повторює однакові помилки. Це ще одна причина того, чому я йду на вибори.

- У Народній партії Ви з якого року перебували?

- З 2006 року. Тоді це була справді народна партія, яка створилася на базі селянської партії і в той час дійсно захищала інтереси людей, виробничників і представників сільського господарства. Потім вона перетворилася в олігархічну партію і стала придатком Партії регіонів. Підтвердженням цього є останні події, коли три основних депутати від Народної партії призупинили своє членство і перейшли до Партії регіонів. Я свій вчинок вважаю правильним.

- Потрапивши до Верховної Ради, з ким плануєте об’єднуватися?

- Мені часто задають це питання при зустрічах з людьми. Я багато разів вже відповідав і відповідатиму, що ні з ким об’єднуватися не буду, ані з провладною партією, ані з опозицією. Не виключаю того, що сьогодні провладна партія після виборів стане опозиційною, а нинішня опозиція стане владою. Вже декілька разів так було, а нічого практично не змінилося. Сподіваюся, що з 225 мажоритарників, хоча б 100, а можливо й більше, будуть такі як я і підтримуватимуть мої ідеї. Це повинні бути люди, які самі себе створили, побудували свій бізнес, дають людям роботу, мають якусь вагу і особливу думку в своєму регіоні. Тому з цих 225 чоловік, сподіваюся буде мінімум 100, з якими ми зробимо свою фракцію. Думаю, що ні Партія регіонів, ні опозиція не набере більшість, щоб створити провладну фракцію. Незалежно від того, з якої партії будуть мажоритарники, на мою думку, вони будуть зацікавлені в тому, аби служити людям. Бо їх обиратимуть як особу, а не за списками, вони залишаться жити в тому регіоні, де їх обирали, і їм потрібно буде зустрічатися з людьми та звітуватися, що вони зробили за певний період часу. Це, на мою думку, переваги мажоритарної системи.

читати детально

Форум » Бесіда віч-на-віч » Запитання до Олексія Григоровича Давиденка » Олексій Давиденко: Буду змінювати наше законодавство
Страница 1 из 11
Поиск:

VL Tregubov © 2017
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.