Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: admin 
Форум » Бесіда віч-на-віч » Запитання до Олексія Григоровича Давиденка » Как Ваши дела с налоговой?
Как Ваши дела с налоговой?
djДата: Четверг, 04.10.2012, 21:15 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
читал в Вашем интервью, что у Вас не все ладно с налоговой. Можно по подробней?

DavydenkoДата: Воскресенье, 07.10.2012, 21:42 | Сообщение # 2
Рядовой
Виграли 7 судів, дії смілянської податкової визнано незаконними та злочинними. Звернулись до обл.прокуратури про захист честі та гідності. Прокуратура захищає партію регіонів, членами якої є всі працівники податкової, від прибиральниці до голови.

durdomДата: Вторник, 09.10.2012, 01:15 | Сообщение # 3
Рядовой
А які їх дії?
Що саме вони роблять, як заважають?
Штрафи Вам виписали, чи рахунки арештували...

DavydenkoДата: Понедельник, 15.10.2012, 22:49 | Сообщение # 4
Рядовой
Причина банальна - я єдиний підприємець, який в нашому місті не платить хабарів.... Хоча вимагали і вказували конкретні суми.
Як відомо, наше підприємство ремонтує електромашини підвищеної складності, основним замовником є Укрзалізниця. Ці об'ємні роботи пов'язані з великою кількістю різноманітних матеріалів. Тому за часи роботи у нас було близько 500 постачальників. І ось в один прекрасний момент, звичайно за вказівкою приходить інспектор, який за 10 хвилин малює акт, в якому сказано, що один із цих постачальників в 2005 році, не зовсім правильно вів себе по відношенню до податкової. А значить наше підприємство веде себе так само. Звичайно-це абсурд, писаний по воді вилами, але в наслідок чого виникає штраф у розмірі 500 000 тис.грн, який ми на протязі 10 днів повинні, або сплатити або оскаржити у суді. У разі не проведення цих дій, все майно конфісковується і продається з аукціону. Внаслідок третій рік судові тяжби, що значною мірою впливає на виробничий процес. А на підприємстві близько 100 чоловік, яким потрібно годувати сім'ї. Але я не здамся, не на того напали! Нічого, подолали "РУЇНИ" переживемо і їхню "СТАБІЛЬНІСТЬ".

Сообщение отредактировал Davydenko - Понедельник, 15.10.2012, 23:17

durdomДата: Четверг, 18.10.2012, 18:01 | Сообщение # 5
Рядовой
А є документи, які можливо почитати ?

DavydenkoДата: Воскресенье, 21.10.2012, 11:44 | Сообщение # 6
Рядовой
Так, через модератора отримайте мої контакти, я надаю дозвіл. Можна ознайомитись на підприємстві, зняти копії. Судові справи більше 10 000 сторінок. Не забувайте я воюю проти державної машини, якій не потрібні робочі місця та достаток людей. Злидарями легше управляти, а я порушую їхні плани. І вся реклама по ЗМІ про щасливе сьогодення, створення робочих місць, прийняття "Закону про зайнятість" чиста профанація. Люди -відкрийте очі, Вас маштабно дурять.

Форум » Бесіда віч-на-віч » Запитання до Олексія Григоровича Давиденка » Как Ваши дела с налоговой?
Страница 1 из 11
Поиск:

VL Tregubov © 2017
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.