Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: admin 
Форум » Бесіда віч-на-віч » Запитання до Тимофієва Сергія Петровича » Як можна розмовляти про туризм, якщо його у нас нема?
Як можна розмовляти про туризм, якщо його у нас нема?
koksДата: Среда, 03.10.2012, 13:06 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Як можна розмовляти про туризм, якщо його у нас нема? Чи я щось не так зрозумів і питання можуть бути любі?

guliaДата: Среда, 03.10.2012, 16:40 | Сообщение # 2
Рядовой
Может есть интересные места, куда можно сходить или съездить?

sergeyДата: Четверг, 04.10.2012, 13:01 | Сообщение # 3

Як можна розмовляти про туризм, якщо його у нас нема? Чи я щось не так зрозумів і питання можуть бути любі?

Смілянщина надзвичайно багата своєю історією і історика -краєзнавчий туризм це наш "джек-пот". На превеликий жаль для цього потрібно поставити мету керівництву міста і району і як годиться виділити кошти на створення туристичного продукту Смілянщини в цілому і ні в якому разі не розділяти місто і район.
Відділ культури і краєзнавства РДА створив туристичні об'єкти, повністю реконструйовано партизанську базу диверсійно- організаційного загону особливого призначення ім Пожарського. Відреставровано вхід до печерного Ирдинського Виногрвдського Успенського монастиря, відроджено печерну церкву. Створено обласний історико-краєзнавчий туристичний маршрут" гайдамацький шлях". Встановлено пам'ятний знак при в'їзді до села Костянтинівка які зафіксували події найбільшого у світі повстання селян "Коліївщина", створено 18 туристичних походів вихідного дня.
Чому це не працює питання до влади. Я не думаю, що усі школярі знайомі з історією Смілянщини і її значенням у становленні України і якщо дітям не розповідають на місцях подій про історію рідного краю то і дорослі цим не цікавляться. Абсолютна обмаль інформації.

Может есть интересные места, куда можно сходить или съездить?

А що саме Вас цікавить?

Сообщение отредактировал sergey - Четверг, 04.10.2012, 15:31

gromДата: Четверг, 04.10.2012, 15:46 | Сообщение # 4
Рядовой
яке таке саме велике повстання???

sergeyДата: Пятница, 05.10.2012, 13:22 | Сообщение # 5

Сміла запалила перший сірник селянського повстання проти духовного і соціального гноблення українців правобережжя польською шляхтою.
"КОЛІЇВЩИНА" у новітній історії не має подібних за територією і кількістю учасників.

Сообщение отредактировал sergey - Пятница, 05.10.2012, 13:24

Форум » Бесіда віч-на-віч » Запитання до Тимофієва Сергія Петровича » Як можна розмовляти про туризм, якщо його у нас нема?
Страница 1 из 11
Поиск:

VL Tregubov © 2017
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.