Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: admin  
Форум » Бесіда віч-на-віч » Запитання до Тимофієва Сергія Петровича » Чому туристична галузь у Смілі не працює??
Чому туристична галузь у Смілі не працює??
EgesihoraДата: Пятница, 02.11.2012, 18:32 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Статус: Offline
Доброго дня, Сергію Петровичу! Маю зустрічати гостей і поцікавилася родзинками туризму у м. Сміла та Смілянському районі. Знайшла чимало цікавих туристичних місць і об'єктів. Більшість інформації про дані об'єкти повязана з Вашим ім'ям, але ніде не знайшла організації, яка б проводила виїздні екскурсії по місту Сміла та Смілянському районі. Чому туристична галузь у Смілі не працює? Чи зможете Ви допомогти у моїй ситуації??
 
sergeyДата: Четверг, 08.11.2012, 11:23 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные

Дякую за запитання. Почну з кінця, звісно я Вам допоможу створити гідну культурну програму для цікавого досуга Ваших гостей у царині Смілянщини туристичної. Зателефонуйте 097-871-66-88.
Що до розвитку туризму на Смілянщині навіть не можу знайти толкування, чому Смілу десятиліттями різні структури відповідальні за розвиток туризму у місті і області оминають.
Коли був створений Смілянський районний осередок сільського-зеленого туризму в Україні ми почали активно шукати туристичні цікавинки Смілянщини за для розваг гостей.
З цього часу почалася активна співпраця з відділом культури Смілянської РДА, начальник відділу Нечипоренко А.М. митьтево вникла в тему і почалася активна робота по створенню туристичного продукту Смілянщини.
- 2008р. розкопано і реставровано вхід до печерного Ірдинського Виноградського Успенського монастиря, освячено кілейну церкву (створено історико-екскурсійний супровід ).
- 2009р. прибрана і облагороджена територія біля церкви Дмитрія Солунского с.Тернівка, облагороджено територію біля сулепу поховання генерал-майора від артилерії ГравеХ.Х. героя війни 1812р., розроблено графік відвідування музею-діарами війни1812р. у школі с.Тернівка, доречі діараму і картинну галерею для музею виготовляли у майстернях Санкт-Перербурга у 1985р. експонати повинні були розміщатися у церкві, така увага до Х.Х. Граве з боку радянської влади була не безпідставна (створено історико-екскурсійний супровід).
- 2009р. розкопано і відбудовано заново штабну землянку диверсійно-організаційного партизанського загону особливого призначення ім..Пожарського на Грековій горі с.М.Старосілля, розчищено залишки 19 сусідніх землянок, навчальний клас диверсантів-підривників. У штабній землянці створено музей бойової слави загону, доречі за дії партизанського загону ім..Пожарського у часи 2 світової війни його наступний командир Л.Беренштейн нагороджений президентом В.Ющенко у Тельавіві зіркою героя України це вже чогось значить (створено історико-екскурсійний супровід).
- Побудовано меморіал жертвам голодомору с.Попівка(створено історико-екскурсійний супровід).
- Розроблено і активно використовується туристичний маршрут вихідного дня «Гайдамацький шлях»
- Встановлено пам’ятний знак на честь з’єднання повсталих загонів М.Залізняка і В.Бурки 1768р. на околиці с.Костянтинівка
- 2010р. розроблено і опрацьовано на місцевості 18 тур. маршрутів вихідного дня для Смілян і гостей Смілянщини
- Зібрано чимало цікавих фактів історії Сміли і району
- Я багато їзжу по сусідніх областях буваю у різних країнах де знайомлюся з технологіями і методами популяризації туризму і повірте шановна глибоко дивуюся нерозумінню обласної, регіональної політики у збереженні і ви4користанні історико-краєзнавчого потенціалу Смілянщини.
- Черкащина є колискою Української державності, більшість видатних подій становлення України і особистості які творили нашу країну діяли саме на Черкащині. Тому вважаю туристичного продукту на Смілянщині є достатньо.
- Кожний господар радо показує гостю свої досягнення у розбудові власної оселі, історію його родоводу, традиції і здобутки.
- його пращурів, досягнення нащадків і це є гордістю цього господаря. Діти зростаючи у такому середовищі цінять свою родину, поважають батьків, шанують країну у якій зростають, несуть у суспільство позитивну інформацію , повагу до своєї родини.
- На привеликий жаль у нашій Смілянській родині усе навпаки, величезну історію нашого краю, особистості і традиції поколінь тихенько фіксують на папері краєзнавці складаючи пожовклі аркуші до архіву, а молодому поколінню і гостям нашої Смілянської родини показують здобутки сусідніх регіонів.
- З 2010р. по сьогодні жодна школа М. Сміла і Смілянського району не замовили краєзнавчу екскурсію по історичним місцям Смілянщини, хоча інформація про туристичний продукт розміщена на сайті РДА і на усіх нарадах про оздоровлення про це говориться, а це є формування гордості і свідомості підростаючого покоління про свій рідний край, нашу державу.
- З дитинства підростаючому поколінню освіта не дає особистої, автентичної інформації про свій рідний край у підручниках освітньої школи особистості Смілянщини детально не опишуть, а гордість і свідомість СМІЛЯНИНА треба формувати на власній, Смілянській, землі її величезній історії. Потому подорослівши діти ідуть у життя з знаннями історії інших регіонів Черкащини, розповідатимуть майбутнім знайомим про Умань, Чигирин, Кам'янку і ніколи не розкажуть про Смілянський Ірдинський Виноградський Успенський монастир який під час насадження «унії» зберіг православ’я, про Смілянську фортецю Любомирських яка не впустила до себе представників Барської конфедерації, що стало сірником повстанню «коліївщина», про партизанів загону ім..Пожарського які здобули карти укріплень східного валу гітлерівців чим значно полегшили наступальну операцію РА, про графа Бобринського, його внесок у розбудову Черкащини це ж до Сміли прийшла залізниця і почався економічний розвиток усієї Черкащини.
- Прикро, що усі туристичні буклети Черкаської обл. не друкують тур. об’єкти Смілянщини та що казати буклет «Черкащини красоти неповторні» навіть Чигирин пропустили це такі фахівці працюють у царині туризму в області.
- Відділом культури Смілянської РДА було опрацьовано історико-документальний опис низки об’єктів Смілянщини , пакет документів подано до ОДА для включєння туристичних об’єктів до тур. маршрута «Золота підкова Черкащини». Документація пройшла рецензування і прийнята до використання про, що свідчить відповідний документ від 12.03.2009р. за №150/01.
- Нехай програму «Золота підкова» закрито та об’єкти історико-культурної спадщини залишилися,чому нашу Смілянську історію ніде не популяризують?, це я думаю питання до влади.
- «Народ який не шанує минулого не має майбутнього»
 
Форум » Бесіда віч-на-віч » Запитання до Тимофієва Сергія Петровича » Чому туристична галузь у Смілі не працює??
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

VL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.