Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Сміла » Політика » Сергій Таран:"Технічність кожного із нас покажуть вибори"
Сергій Таран:"Технічність кожного із нас покажуть вибори"
adminДата: Пятница, 05.10.2012, 17:31 | Сообщение # 1

Офіційний коментар кандидата в народні депутати України по 198 мажоритарному округу Сергія Тарана.

У своєму інтерв’ю на сайті "Сміляночка" кандидат у депутати від об’єднаної опозиції "За Батьківщину", свободівець Сергій Рудик назвав деяких своїх опонентів, кандидатів у депутати до Верховної Ради України, які балотуються по нашому виборчому округу, технічними кандидатами. Зважаючи на те, що наш інформаційний ресурс "Сміляночка” прагне відображати думку та висвітлювати інформацію від різних представників політичних сил, ми надали можливість кандидату у депутати від політичної партії «Українська платформа «Собор» Сергію Тарану висловити свій особистий коментар щодо ситуації, яка виникла. Ось, що з цього приводу розповів "Сміляночці" кандидат у депутати Сергій Таран:

- Я висловлюю свою особисту думку, яку можливо до 28 жовтня і не потрібно було озвучувати. Але я змушений захищати себе і свою політичну силу - всеукраїнську партію Українська платформа "Собор" від висловлювань представників опозиційних сил по 198-му виборчому округу і, зокрема, від свободівця Сергія Рудика та його політичного лідера Олега Тягнибока. Їхні висловлювання і бачення я вважаю дволикими. Стосовно цих людей у нашому регіоні склалася двояка і неоднозначна ситуація. По-перше, коли приїжджав Олег Тягнибок у Смілу в неділю 23 вересня на зустрічі з ним я йому задав запитання "Чому не було обговорено і не було узгоджено кандидатуру від опозиційних сил з представниками громадських об’єднань, опозиційних партійних осередків Черкащини?". На що пан Олег Тягнибок мені відповів, що необхідності в тому, щоб обговорювати кандидатуру не має, тобто він її не бачить. Виходить, що для нього і для його політичної сили не важлива громадська думка. Не важлива думка людей, які тут знаходилися, проводили партійну роботу, вели боротьбу проти влади, захищали людей, стояли на захисті інтересів смілян. Ми неодноразово піднімали питання про те, щоб обговорити та висунути єдиного місцевого опозиційного кандидата, який користується найбільшою підтримкою громади. Проте, ситуація склалася так, що представники від партії "Свобода" маючи непогані, сильні осередки і підтримку наших людей, наших побратимів по опозиційній діяльності у Смілі, в Кам’янці, ні сном, ні духом не знали про висунення кандидатом в депутати по нашому виборчому округу Сергія Рудика. І тільки по-факту, після 1 серпня, коли відбувся всеукраїнський з’їзд партії ВО "Свобода" ми довідалися, що кандидатом у депутати по 198-му виборчому округу йтиме не наша людина, яка тут працювала, жила, а йтиме Сергій Рудик. Це для нас стало шоковою інформацією, бо ВО "Свобода" на сьогодні сильна структура, але вона не має такого політичного підґрунтя як інші партії опозиційних сил. Після того як пан Рудик на сайті "Сміляночка" обізвав мене технічним кандидатом, який тільки відтягує голоси, я б йому особисто хотів дати таку відповідь.

Шановний Сергію Ярославовичу, для того, щоб називати, хто з нас технічний кандидат, а хто ні треба просто оглянутися років на 5-10 назад і з’ясувати для себе, хто такий Сергій Таран, хто такий Сергій Рудик для цього регіону. Хто такі Олексій Давиденко чи Андрій Колесник, яких Ви теж назвали технічними кандидатами, бо вони Вам заважають, плутаються під ногами та відтягують голоси. Навіть ті відповіді, де Ви говорите про те, що без дня рік як очолюєте виборчий штаб своєї політичної сили на Черкащині, ми Вас бачили в Смілі лише один раз. Перший раз, коли ви приїжджали по партійній лінії на зустріч зі своїми побратимами і тоді, за моєю інформацією, у Вас теж виник конфлікт з ними. Ні одну проблему по Смілі, Смілянському районі, Кам’янці та Камянському районі за цей рік Ви не вирішили, не захистили права людей, не надали публічності їхні проблеми і не стали на захист інтересів громадян. Хоча технічні кандидати, яких ви перераховуєте О. Давиденко, С. Таран, А. Колісник за цей період і останні 10 років мають десятки прикладів реальних справ. Ваші коментарі щодо конфліктів між представниками опозиційних сил я теж зараз не хочу обговорювати. На мою думку до цього питання ми можемо повернутися після виборів, бо якщо розбиратися в ньому зараз, то це лише завадить представникам опозиційних сил повноцінно брати участь у виборах і внесе розбрат у їх ряди. А Вам, Сергію Ярославовичу я хочу сказати, що технічність кожного із нас покажуть вибори та голоси людей, де стане зрозуміло хто кого підтримує. Якщо Ви вже називаєте мене технічним кандидатом, то назвіть, будь ласка, чий я технічний кандидат Віктора Тимошенка, Анатолія Семиноги, Вадима Решетняка? Так голослівно називати своїх опонентів технічними кандидатами Ви, як справжній чоловік і політик не маєте жодних прав.
І на завершення, якщо людина довгий час працювала в «молодій команді» Черновецького, приносила добро киянам, чому б Рудику, користуючись підтримкою людей, не балотуватися в депутати в Києві ?! Мабуть в киян інша думка…

джерело

FuryДата: Среда, 27.07.2016, 14:24 | Сообщение # 2
Рядовой
Статус: Offline
Ну, говорить политики все гаразды. А как оно на самом деле - никто не знает.

МурзикДата: Воскресенье, 10.12.2017, 01:33 | Сообщение # 3
Рядовой
Статус: Offline
да-да

Форум » Сміла » Політика » Сергій Таран:"Технічність кожного із нас покажуть вибори"
Страница 1 из 11
Поиск:

VL Tregubov © 2017
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.