Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Slide 10

Директор СКП «Комунальник» Сергій Ананко: «Ми не ремонтуємо дороги, ми усуваємо аварійну ямковість…»

Slide 200

Микола Стуженко: «Є люди, які хочуть відібрати приміщення стоматологічної поліклініки…»

Slide 189

Обласна влада попередила керівництво Сміли, що борги за газ доведеться сплатити

Slide 186

Колишній перший заступник мера Сміли закликає «похоронити» тепломережу

Example Frame
Спортклуб МОНАРХ
Знайди свій трон у царстві спорту!

judokan WUKF shiai_kempo wkf tigr


Пітенко Сергій Анатолійович

Пітенко Сергій Анатолійович

Президент Черкаської обласної молодіжної громадської організації „Спорт Клуб МОНАРХ”, Представник Шиай кемпо в Україні, Представник карате WKF в Черкаській області,
Майстер Спорту України Міжнародного Класу, тренер Вищої категорії, 3-й Дан карате Шотокан, 1-й Дан Тхеквондо ВТФ, 4-й Дан Шиай кемпо, судя міжнародної категорії.


Історія Черкаської областної молодіжної громадської організації «Спорт Клуб МОНАРХ»


У 1999 році в Смілянському районі Черкаської області був створений спортивний клуб "МОНАРХ".

У жовтні 2000 року на посаді старшого тренера з карате-до в клубі почав працювати Сергій Анатолійович Пітенко.

У 2001 році "МОНАРХ" почав підкоряти Черкаську область, а потім Україну та Європу. На чемпіонаті Черкаської області спортсмени спортивного клубу "МОНАРХ" зайняли друге загальнокомандне місце. Це було величезним успіхом тоді ще маленького, нікому невідомого клубу. Вихованці Сергія Пітенка також стали переможцями і призерами відкритої першості і Чемпіонату київської області з Традиційного карате-до в місті Біла Церква, відкритого чемпіонату Черкаської області по карате-до Шотокан, а також Міжнародного турніру "НАХА-ТЕ" по контактному карате і кобудо в місті Одесі.

Пізніше Сергія Пітенко обирають віце-президентом спортивного клубу "МОНАРХ", а вже в кінці року він у складі збірної України виїжджає на Чемпіонат світу з карате-до за версією FSKA до міста Риги, де як суддя сусін-рефері був високо відзначений організаторами змагань.

У 2002 році починає свою діяльність представництво «Спорт Клуб МОНАРХ» в м. Харкові під керівництвом Володимира Григоровича Явдошенка.

Спортсмени "Монарха" завойовують одинадцять перших місць на відкритому кубку з карате-до "Керченський Грифон" версії ITKF, потім стають призерами Всеукраїнського турніру з рукопашного бою, присвяченого пам'яті воїнів інтернаціоналістів, загиблих в Афганістані, який проходив в м. Комсомольську. Також вони призери першості з карате-до версії SKIF в м. Суми, чемпіони і призери в категоріях ката і куміте версії WKF, энбу версії ITKF, ірікюмі-го (контактне куміте) на Міжнародному турнірі "НАХА-ТЕ" з карате-до і кобудо групи "А" та призери української ліги по карате-до Шотокан версії WSKF (м. Одеса). Чемпіони і призери Відкритого кубка "Південного Бугу" (м. Миколаїв).

Серед спортсменів досягають помітних результатів Абдурахманов Арсен - призер Першого всестильового відкритого кубка м. Комсомольська з контактного карате і фрі-файту "Залізний воїн" та Полив’яна Яна яка зайняла два другі місця в категоріях ката і SOUGO BUDO, стала фіналісткою в категорії шобу-санбон, команда «Спорт Клуб МОНАРХ» зайняла третє місце в категорії командне ката на Першому відкритому чемпіонаті і першості Східної Європи з карате-до версії WAMMCo (м. Луцьк). В цілому вихованці Сергія Пітенка стають призерами Кубка Києва з карате-до версії JKA.

Справжній фурор викликали спортсмени-початківці «Спорт Клуб МОНАРХ», які займалися в клубі три місяці на "Турнірі білих поясів" в м. Києві : команда з 10 чоловік завоювала 24 медалі, 16 з яких - за перше місце.

2003 рік. Сергія Пітенка обирають Президентом Черкаської обласної молодіжної громадської організації "Спорт Клуб МОНАРХ". Президент Черкаської обласної Федерація Джундокан України Віктор Вікторович Синєбрюхов створює Черкаський міський осередок "Спорт Клубу МОНАРХ", а згодом створюється і Смілянський міський осередок "Спорт Клубу МОНАРХ" та Черкаський районий осередок "Спорт Клубу МОНАРХ", Президентами обирають Юрія Луценко та Сергія Бондаренка. Іде робота і в смілянському районі: в селах району реєструються осередки "Спорт Клубу МОНАРХ", в м.Києві працює представництво "Спорт Клубу МОНАРХ" під керівництвом Олександра Матюшко.

Черкаська обласна молодіжна громадська організація "Спорт Клуб МОНАРХ" стає однією з найбільших громадських і спортивних організацій Черкаської області. "Спорт Клуб МОНАРХ" налічує в своїх рядах понад 600 діючих членів організації.

Вихованці Сергія Пітенка в 2003 році зайняли перше загальнокомандне місце в першості Черкаської області, стали чемпіонами і призерами з карате-до Першості України ВФ ЯАК версії JKA в м.Стрий Львівської області, а також призерами Першого чемпіонату ЦР ФСТ "Україна", де збірна Черкаської області, до складу якої входили спортсмени "Спорт Клубу МОНАРХ" зайняла друге загальнокомандне місце. Спортсмени "Монарха" завоювали третє загальнокомандне місце у відкритому турнірі "Кубок Фунакоші" в м.Черкаси.

2004 рік. Спортсмени клубу стали чемпіонами і призерами Чемпіонату і Першості України з Годзю-рю карате-до, Чемпіонату і Першості України з карате-до (версія IKA) і кращим досягненням цього року можна вважати десять золотих, дев'ять срібних і дев'ять бронзових медалей, завойованих на Кубку світу з карате-до і кобудо.

2005 рік. Спортсмени клубу взяли участь в Чемпіонатах та Кубках України з карате за версіями JKA, IKA, виступали на змаганнях всестильової федерації WAMMCo, Федерації Джундокан України, де стали переможцями і завоювали призові місця.

2006 рік. Міжнародний турнір групи А «НАХАТЕ», Сухомлин Олександра стала переможницею в розділі Кобудо та виборола срібло в категорії Ірікюмі-дзю. Вихованці дебютували на Першості України за версією WKF. Евген Коротич, Олександр Кондусов та Дмитро Кузякін стали переможцями та призерами в розділах ката та куміте.

2007 рік. Кубок світу за версією BOGU-BUDO, всі представники «МОНАРХА» повернулися до рідного міста з медалями. Вікторія Гребенюк стала, чемпіонкою світу з Кобудо, Коротич Евген, Гресь Ярослав, Глінова Олександра та Чорнобривець Владислав вибороли срібло, а Кондусов Олександр отримав бронзову медаль.

2008рік. Монархівці успішно дебютували в Косікі карате, ще в одному видові повноконтактного карате. Коротич Евген став Чемпіоном України в своїй ваговій категорії, а Сергій Пітенко посів друге місце з ката в цьому виді спорту. На кубку України з Косікі карате «Монарх», який представляє Черкаську область, зайняв четверте загальнокомандне місце. В Чемпіонаті України за версією JKA спортсмени клубу привезли до Сміли 45 медалей.

2009 рік почався з справжнього фурору. Збірна Черкаської області, яку представляв наш клуб на Чемпіонаті України Федерації Джундокан, виборює друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед лише команду господарів змагань - збірну одеської області. Слідуючий фурор «МОНАРХ» відбувся на відкритому Чемпіонаті України з Косікі карате: збірна Черкаської області перемагає фаворитів цього виду - збірні Луганської області та Києва, займає трете загальнокомандне місце, пропустивши вперед господарів змагань Донецьку область та збірну Росії, яка складалася з шести ведучих команд цієї країни.

Дебют «МОНАРХу» в Олімпійському тхеквандо (версія WТF) приносить впевнену перемогу над командами тхеквандо з Києва, Полтави та Кременчуга.

Чемпіонат Європи в Румунії за версією всестильової федерації WUKF додає в скарбничку клубу чотири золоті та сім бронзових медалей.

Протягом 2011 року Роман Сенатор,Олександр Пітенко та Фазаір Абієв стали володарями Кубку світу з карате. Євген Коротич, Абієв Фазаір – отримали срібні медалі Кубку світу з карате. Владислав Гирич і Нікіта Чорнобривець – стали фіналістами Кубку світу з карате, а Олександр Пітенко став чемпіоном Європи.

В 2011 році Черкаська Обласна Молодіжна Громадська Організація "Спорт Клуб МОНАРХ" отримує сертифікат на представництво Шиай кемпо в Україні, також клуб представляє Всестильву організацію WKF в Черкаській області.

В цьому році проведений турнір "ЗОЛОТО МОНАРХА" який виріс до всеукраїнського рівня. До програми турніру входили розділи карате WKF та Шиай кемпо.

За підсумками 2011 ріку на першій міській урочистій церемонії «Герої спортивного року» були нагороджені:в номінації "Кращий спортсмен року" - Олександр Пітенко – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи, володар Кубку Світу. Роман Сенатор – володар та срібний призер кубку Світу, Дмитро Анохін – срібний призер чемпіонату Світу. В номінації "Кращий тренер року"- Сергій Пітенко. В номінації "Відкриття року" - Абієв Фазаір - володар та бронзовий призер кубку Світу. В номінації "Кращий клуб року" - «МОНАРХ»

У 2012 ріку на Кубку Світу спортсмени вибороли: Абієв Фазаір- перше та друге місце, Євген Коротич - два других місця та Владислав Гирич - два третіх місця. Також вихованці клубу на Всестильовому чемпіонаті Європи з карате 2012р. вибороли 7 золотих, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Приорітетною лінією діяльності нашого клубу є розвиток єдиноборства в Україні.

Вихованці мають юнацькі і дорослі спортивні розряди, а також мають ступінь Кандидатів у Майстри Спорту, Майстрів Спорту України та Майстрів Спорту Міжнародного Класу України.

В «Спорт Клубі МОНАРХ» представлена вся палітра поясів і займаються спортсмени будь-якого віку.


Девіз „Спорт Клубу МОНАРХ”: Знайди свій трон у царстві спорту!

Спортклуб МОНАРХ


Гімн „Спорт Клубу МОНАРХ”

Н.М. Власик

Вперед, спортивний клуб „МОНАРХ”,
До перемог і звершень!
Ми разом - сила, і тому
Повинні бути перші.

Приспів.

Для нас відкриті всі світи,
Спортивні горизонти.
Разом з „МОНАРХом” ти знайди
Свій трон у царстві спорту.

Ми стрімко йдемо до мети,
Гартуєм дух і тіло.
Ми прагнемо перемогти,
Примножуємо сили.

Приспів.

В собі виховуєм завжди
Рішучість і кмітливість.
Шануємо у боротьбі
Повагу й справедливість.
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.