Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Февраль » 05
чергова сесія 
Смілянської міської ради

У четвер, 7 лютого відбудеться перша в поточному році чергова сесія Смілянської міської ради VI скликання. Депутати, які зберуться до сесійної зали на засідання 35-ї сесії Смілянської міської ради, розглянуть ряд важливих питань, які стосуються різних сфер життя міста Сміли.
Категория: Власть | Дата: 19:03 05.02.2013

Лялькові вистави

Лялькові вистави – яскраві театралізовані заходи, які незмінно привертають особливу увагу смілянської малечі. Для того, щоб знову порадувати наймолодших читачів дитячої бібліотеки Сміли, четвертокласники разом із бібліотекарями презентують наступного тижня одразу дві прем’єрні лялькові вистави.
Категория: Культура | Дата: 18:47 05.02.2013

«Смілянський курінь Українського козацтва»

На черговій сесії Смілянської міської ради, що відбудеться 7 лютого, може бути розглянуто рішення щодо передачі в безоплатне користування громадській організації «Смілянський курінь Українського козацтва» приміщення холу в приміщенні школи № 12. У ньому козаки планують проводити заняття гуртка «Козацький двір».
Категория: Образование | Дата: 15:19 05.02.2013

Сміла прийматиме регіональні творчі
огляди-конкурси
Найближчої суботи Сміла прийматиме регіональні творчі огляди-конкурси, що впродовж місяця проводитимуться управлінням обласним культури в різних містах Черкащини. Демонструвати свої творчі доробки до Сміли з’їдуться майстри-аматори, фольклорні колективи та виконавці з обмеженими можливостями. 
Категория: Культура | Дата: 13:02 05.02.2013

змагання з бадмінтону
Бадмінтон – давній вид спорту з багатою та цікавою історією. Англійці, які заклали початок бадмінтону в Європі, дали поштовх для поширення цього виду спорту й в інших країнах. У середині ХХ століття бадмінтон з’явився і в Радянському Союзі, в тому числі й у Смілі, де він отримав підтримку та визнання.
Категория: Спорт | Дата: 12:01 05.02.2013

Синоптики Черкащини 
найближчими днями прогнозують
потепління

Під натиском атлантичного повітря на Черкащині спостерігається аномально тепла погода. У зв’язку з підвищенням температури сніговий покрив фактично зруйнувався, танення криги спостерігається й на водних об’єктах області. Надалі тепла погода на території краю утримається.  
Категория: Город и горожане | Дата: 10:55 05.02.2013

редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.