Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2017 » Октябрь » 08
Директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» Ігор Сарнацький

Опалювальний сезон у Смілі буде зірваний, про це активно говорять у кулуарах міської ради. Nеплопостачальне підприємство ТОВ «Сміла Енергоінвест» має велику заборгованість у сумі близько 178 мільйонів гривень перед НАК «Нафтогаз України».
Категория: Город и горожане | Дата: 20:20 08.10.2017

Ірина Сисоєнко

На сесії міської ради Ірина Сисоєнко звернулася до депутатів Сміли з проханням включити “СМСЧ № 14” до мережі лікувальних закладів. Виступ посадовця підтримали керівник “СМСЧ № 14” Наталія Колобовнікова та трудовий колектив медичної установи.
Категория: Политика | Дата: 19:10 08.10.2017

волонтер Володимир Валявський отримав нагороду Президента України за гуманітарну участь в АТО

6 жовтня відбулася позачергова сесія Смілянської міської ради. На початку засідання керуючий справами виконавчого комітету Олександр Головченко нагородив почесною відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» смілянина, волонтера Володимира Володимировича Валявського.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:04 08.10.2017

ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина № 14” м. Сміли МОЗ України

Сміляни і не тільки сміляни вже не вперше чують про проблеми з якими сьогодні працює одна з лікувальних установ Сміли. ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина № 14” м. Сміли МОЗ України з початку 2017 року залишилася без фінансування.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:15 08.10.2017

директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» Ігор Сарнацький

На сесії Смілянської міської ради, яка відбулася 6 жовтня 22 депутати одноголосно прийняли рішення про відмову в забезпеченні виконання зобов’язань теплопостачальній організації ТОВ «Сміла Енергоінвест» за договором про реструктуризацією заборгованості за спожитий природний газ.
Категория: Власть | Дата: 10:30 08.10.2017

редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.