Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2012 » Февраль » 28 » 24 лютого відбулася 20-та сесія Смілянської міської ради
15:16
24 лютого відбулася 20-та сесія Смілянської міської ради

На початку засідання всіх присутніх з Днем захисника Вітчизни привітав міський голова Вадим Решетняк. Порядок денний сесійного засідання містив 55 питань та три додаткових. Після депутатських запитів та звернень депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Першим питанням розглянули  «Виконання програми соціального і економічного розвитку м. Сміли на 2011 рік» та Програму «Будуємо нову Смілу» за 2011 рік». Звітувався по даному питанню начальник відділу економічного розвитку міськвиконкому Олександр Михайлович Плакса. Він коротко зупинився на головних розділах програми соціально-економічного розвитку міста, підсумував показники та здобутки її виконання.

Звіт викликав багато запитань у депутатів, були активно обговорені деякі його розділи. Багато уваги депутати приділили розв’язанню транспортних проблем у Смілі, забезпечення якісним транспортним зв’язком всіх районів міста, впорядкування руху автобусів міського та міжміського сполучення.

-         Обсяги пасажирських перевезень у 2011 році в порівнянні із 2010 скоротилися на 1,6 %. На сьогодні всі райони міста здебільшого забезпечені транспортним сполученням, - доповів О.М. Плакса. Функціонують 20 автобусів, які щоденно виконують десь 600 рейсів на добу, в тому числі 150 рейсів пільгових. Впорядковується рух по місту автобусів приміського та міжміського сполучення.


Назвав Олександр Михайлович Плакса і недоліки у обслуговуванні пасажирів, зокрема це порушення графіків руху на маршрутах,  порушення водіями правил дорожнього руху.  Проблемними питаннями галузі залишається недостатнє фінансування з державного бюджету відшкодування пасажирським перевізникам як авто так і залізниці втрат від пільгових перевезень, незабезпеченість автомобільних перевезень кваліфікованими кадрами, постійне зростання складових собівартості всіх видів перевезень та невідповідність тому вартості проїзду, збитковість надання транспортних послуг, через що відсутні кошти на оновлення рухомого складу.

Розповів Олександр Михайлович Плакса про інвестиційну політику, управління комунальним майном, розвиток промисловості, створення робочих місць тощо.

Обговорили депутати проблеми із транспортним перевезеннями пасажирів у місті. Від жителів Сміли надходять скарги, що в будні в часи пік не можна виїхати з мікрорайону РПЗ та Богдано, адже автобуси дуже переповнені, деякі автобуси не дотримуються графіку руху, виникають проблеми з пільговими маршрутами. Стосовно деяких питань пояснення дав заступник міського голови Михайло Вікторович Коваленко. Він повідомив про те, що в Смілі буде відкрито один додатковий маршрут з Яблунівки до автостанції.

-         Це пов’язано із заводом «Ажур», адже тим, хто живе у Яблунівці, щоб дістатися на роботу доводиться користуватися двома автобусами. Сьогодні вже приступили до відпрацювання маршруту.

Проблеми є із рухом автобусів на мікрорайоні Загребля, дотримання автобусами графіків руху.
На сесії міської ради депутати заслухали звіт начальника фінансового відділу Галини Ярославівни Сватко «Про виконання бюджету за 2011 рік» та «Про внесення змін до бюджету на 2012 рік».
Депутати доповнили рішення міської ради від 22.12. 2011 року про затвердження переліку комунального майна м. Сміли що може бути передане в оренду; затвердили перелік об’єктів приватизації на 2012 рік; встановили орендну плату ТОВ «Смілаенергопромтранс» за оренду частини приміщення будинку культури по провулку Амурський, 1, прийняли рішення про передачу у безоплатне користування приміщення по провулку Павлова, 16, навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області та прийняли рішення по ряду інших питань.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: статьи | | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.