Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Архив материалов
проведення першого 
Відкритого
турніру з волейболу на Кубок міського голови
У суботу в Смілі розпочалися ігри Відкритого Чемпіонату міста з волейболу під патронатом міського голови. Учасниками турніру стали 8 волейбольних команд Сміли та Смілянського району, які у рамках змагань зустрінуться в 7-ми турах. Переможець буде визначений за результатами усіх турів.
Категория: Спорт | Дата: 21:33 11.02.2013

На вихідних музей стародавнього побуту і народних
ремесел села Плескачівки відвідали смілянські школярі

На вихідних музей стародавнього побуту і народних ремесел села Плескачівки відвідали смілянські школярі. У ході екскурсії вони не лише почули цікаву розповідь про те, як жили їхні предки, але й долучилися до історії, власноруч спробувавши товкти у ступі просо, молоти зерно на хліб, працювати на ткацькому верстаті.
Категория: Образование | Дата: 20:13 11.02.2013

 футбол

Минулої суботи в Смілі у спорткомплексі стадіону «Авангард» відбулися зональні матчі Чемпіонату Черкаської області серед ветеранів категорії 40+. За путівку до наступного етапу турніру змагалися 3 команди, що представляли Смілу, Шполу та Смілянський район. Кожна команда провела про два матчі.
Категория: Спорт | Дата: 19:53 11.02.2013

 Ольга Нікітченко

Все більше жителів Сміли останнім часом прагнуть перейти до ОСББ. Діяльність ОСББ не позбавлена ряду складних та неоднозначних проблем, однак, об’єктивна реальність свідчить, що робота ОСББ хоч і не дозволяє вирішувати всі житлові проблеми, проте має ряд переваг у порівнянні з діяльністю ЖЕКів.
Категория: статьи | Дата: 19:39 11.02.2013

Центр
Важливим напрямком діяльності Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є тісна взаємодія з кримінально-виконавчою інспекцією, що здійснює контроль за особами, які за вчинений злочин отримали покарання у вигляді умовного терміну. Співпраця спрямована на зменшення ризику скоєння повторних злочинів у середовищі молоді.  
Категория: Город и горожане | Дата: 16:11 11.02.2013

 конкурс огляд

9 лютого Смілянський Міський будинок культури став ареною творчого змагання осіб, що долучилися до регіонального конкурсу-огляду. Майстри декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, художники, вокальні і танцювальні виконавці представили на розсуд журі багате різноманіття яскравої та оригінальної творчості.
Категория: Культура | Дата: 16:07 11.02.2013

 майстриня народної творчості,
смілянська вишивальниця Світлана Марченко

На регіональному творчому конкурсі-огляді, що відбувся у Смілі 9 лютого, свої яскраві роботи представила майстриня народної творчості, смілянська вишивальниця Світлана Марченко. Після перенесеного інсульту майстриня вишиває однією рукою, при цьому різноманіття створених нею таким чином робіт просто вражає.
Категория: Культура | Дата: 14:10 11.02.2013

 заходи під умовною назвою «Візит»

З метою інформування населення та підвищення довіри до працівників міліції, на території всієї держави проводяться оперативно профілактичні заходи під умовною назвою «Візит». Основним напрямком її проведення є налагодження взаємодії між працівниками міліції та населенням Смілянщини.
Категория: Закон/Происшествия | Дата: 15:36 08.02.2013

Синоптики Черкащини 
найближчими днями прогнозують
потепління

Уже тиждень на Черкащині утримується аномально тепла погода, яка характеризується завищеними середньодобовими температурами повітря, опадами у вигляді дощу, таненням снігу та льоду. Незабаром, однак, погода подарує сюрприз у вигляді чергового потепління, а слідом за ним – похолодання. 
Категория: Город и горожане | Дата: 14:06 08.02.2013


тренінговий курс «Білі плями сімейного виховання»

14-го лютого соціальні фахівці Смілянського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводитимуть тренінговий курс «Білі плями сімейного виховання». Тренінг розрахований на участь у ньому батьків, які мають дітей віком від народження до 6-ти років.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:34 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

На 35 сесії Смілянської міської ради депутати затвердили міську програму розвитку дорожнього руху та його безпеки до 2016 року. У ході розгляду даного питання депутати висловили власні зауваження стосовно окремих пунктів програми та отримали відповідні пояснення від співробітника ДАІ.   
Категория: Власть | Дата: 13:06 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

У ході сесійного засідання 35 сесії Смілянської міської ради депутати заслухали звіт начальника управління Пенсійного фонду України в місті Смілі та Смілянському районі про підсумки роботи установи в 2012 році. Начальник управління повідомив депутатам про стан заборгованості підприємств Сміли перед пенсіонерами міста.
Категория: Власть | Дата: 12:21 08.02.2013

епідсезон
Триває епідемічний сезон 2012 – 2013 років. За даними Смілянської санітарно-епідеміологічної станції, станом на 7 лютого показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижче порогового на 63,4 %. Впродовж минулого тижня на визначені хвороби у Смілі в цілому захворіли 274 мешканці. 
Категория: Медицина | Дата: 11:16 08.02.2013

футбол

На вихідних розпочинаються матчі Чемпіонату Черкаської області з міні-футболу серед ветеранів категорії 40+. Зустрічі між командами-учасницями турніру відбуватимуться в 6-ти зонах, при чому Сміла прийматиме одну із зон. За путівку до наступного етапу змагань боротимуться 4 команди.
Категория: Спорт | Дата: 11:06 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

Під час засідання 35 сесії Смілянської міської ради із депутатським запитом виступив голова фракції ВО «Свобода» Станіслав Голубець, який торкнувся проблеми можливого реформування Смілянського Бюро технічної інвентаризації. Роз’яснення з порушеного питання надав міський голова Вадим Решетняк.
Категория: Власть | Дата: 11:01 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

У ході засідання 35 сесії Смілянської міської ради з сесійної трибуни виступив депутат фракції «Батьківщина» Станіслав Сірик. Він озвучив інформацію про те, що смілянських освітян примушують писати заяви за власний рахунок на 2 тижні та наполіг на роз’ясненні порушеного питання.
Категория: Власть | Дата: 10:44 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

Сьогодні депутати Смілянської міської ради зібралися на чергову 35-ту сесію. Крім розгляду основних та додаткових питань, депутати заслухали інформацію про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в місті Смілі та Смілянському районі за 2012 рік, а також звіт про виконання міського бюджету за 2012 рік.
Категория: Власть | Дата: 01:39 08.02.2013

правознавчий турнір
6 лютого в Смілянській загальноосвітній школі-інтернаті відбувся правознавчий турнір серед учнів 8-11 класів. Представники двох команд здійснили подорож «Країною Закону». Правові знання учнів були високо оцінені провідним спеціалістом-юрисконсультом міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Категория: Город и горожане | Дата: 01:27 08.02.2013

футбол

Найближчими вихідними відбудуться матчі 8-го туру Відкритого Чемпіонату Сміли з футзалу на «Кубок міського голови» 2012 – 2013 років. На футзальному майданчику спорткомплексу стадіону «Авангард» знову зустрінуться 6 команд-учасниць турніру. Загалом буде зіграно 3 матчі.
Категория: Спорт | Дата: 15:04 07.02.2013

 День святого Валентина
14 лютого – День святого Валентина. Постать святого оповита багатьма різними легендами: одні розповідають про Валентина, як про священика, інші як про знатного римлянина. Та чи інакше усі перекази стосуються покровительства Валентина закоханим парам. У день його пам’яті й відзначається свято закоханих сердець.
Категория: статьи | Дата: 14:46 07.02.2013

 кав’ярня «Stop time»
Наближається День святого Валентина – час романтичних зізнань і святкових подарунків. Спеціально до цього дня кав’ярня «Stop time» теж готує приємний сюрприз для своїх відвідувачів. Власники закладу запрошують закохані пари провести романтичний вечір у казковій атмосфері.
Категория: Бизнес | Дата: 19:22 06.02.2013

Центр
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді актуалізував у своєму зверненні до жителів Сміли проблему байдужості людей, які живуть поряд, один до одного. Соціальні фахівці наголошують: зробіть крок першими, якщо вас щось бентежить у поведінці оточуючих, зверніться до Центру соціальних служб.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:06 06.02.2013

 концерт ансамблю народної пісні «Ярославна»
Сьогодні на сцені Міського будинку культури Сміли відбувся концерт ансамблю народної пісні «Ярославна». У програмі заходу прозвучали веселі та енергійні українські мелодії. Глядачів не залишили байдужими віртуозність гри на музичних інструментах та іскрометний темперамент артистів.
Категория: Культура | Дата: 17:37 06.02.2013

 Холодний Яр

Смілянський районний осередок сільського зеленого туризму організовує цікаві та пізнавальні туристичні походи вихідного дня. У ході одного з походів Холодним Яром, туристам пропонують відвідати хутір Буда та ознайомитися зі способом життя місцевих людей, які є прихильниками сироїдіння.
Категория: Туризм | Дата: 17:14 06.02.2013

Іріна Огус
Наприкінці минулого року Смілянська ЦБС стала учасником грандового конкурсу «Бібліоміст», ініціатором та спонсором якого є Білл Гейтс разом з дружиною Меліндою. Вчора на прес-конференції у Києві офіційно були оголошені результати проекту. Смілянська ЦБС була визнана одним із переможців конкурсу.
Категория: Культура | Дата: 14:15 06.02.2013

захід «Закон і діти»
5 лютого у рамках тижня профілактики правопорушень в приміщенні «Родинного дому» відбувся захід «Закон і діти». Крім цікавої та пізнавальної гри, діти зустрілися з представниками служби у справах дітей і Центру соціальних служб, дізналися більше про свої права та обов’язки.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:19 06.02.2013

Олена Маркевич

Кафе «Варенична», яке знаходиться у самісінькому центрі Сміли, не залишається  поза увагою любителів справжнього народного колориту і традиційних українських страв. Різноманіття меню має потенціал задовольнити будь-який смак, а затишна атмосфера подарує приємний відпочинок та гарний настрій.
Категория: Бизнес | Дата: 11:52 06.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

У четвер, 7 лютого відбудеться перша в поточному році чергова сесія Смілянської міської ради VI скликання. Депутати, які зберуться до сесійної зали на засідання 35-ї сесії Смілянської міської ради, розглянуть ряд важливих питань, які стосуються різних сфер життя міста Сміли.
Категория: Власть | Дата: 19:03 05.02.2013

Лялькові вистави

Лялькові вистави – яскраві театралізовані заходи, які незмінно привертають особливу увагу смілянської малечі. Для того, щоб знову порадувати наймолодших читачів дитячої бібліотеки Сміли, четвертокласники разом із бібліотекарями презентують наступного тижня одразу дві прем’єрні лялькові вистави.
Категория: Культура | Дата: 18:47 05.02.2013

«Смілянський курінь Українського козацтва»

На черговій сесії Смілянської міської ради, що відбудеться 7 лютого, може бути розглянуто рішення щодо передачі в безоплатне користування громадській організації «Смілянський курінь Українського козацтва» приміщення холу в приміщенні школи № 12. У ньому козаки планують проводити заняття гуртка «Козацький двір».
Категория: Образование | Дата: 15:19 05.02.2013

Сміла прийматиме регіональні творчі
огляди-конкурси
Найближчої суботи Сміла прийматиме регіональні творчі огляди-конкурси, що впродовж місяця проводитимуться управлінням обласним культури в різних містах Черкащини. Демонструвати свої творчі доробки до Сміли з’їдуться майстри-аматори, фольклорні колективи та виконавці з обмеженими можливостями. 
Категория: Культура | Дата: 13:02 05.02.2013

змагання з бадмінтону
Бадмінтон – давній вид спорту з багатою та цікавою історією. Англійці, які заклали початок бадмінтону в Європі, дали поштовх для поширення цього виду спорту й в інших країнах. У середині ХХ століття бадмінтон з’явився і в Радянському Союзі, в тому числі й у Смілі, де він отримав підтримку та визнання.
Категория: Спорт | Дата: 12:01 05.02.2013

Синоптики Черкащини 
найближчими днями прогнозують
потепління

Під натиском атлантичного повітря на Черкащині спостерігається аномально тепла погода. У зв’язку з підвищенням температури сніговий покрив фактично зруйнувався, танення криги спостерігається й на водних об’єктах області. Надалі тепла погода на території краю утримається.  
Категория: Город и горожане | Дата: 10:55 05.02.2013

 турнір з футзалу

На вихідних у Смілі відбулися матчі чергового етапу Чемпіонату Черкаської області з міні-футболу. Змагатися за путівку до наступного етапу змагань до Сміли приїхали 4 команди, які ввійшли до третьої зони обласного Чемпіонату. Матчі відбувалися за круговою системою.
Категория: Спорт | Дата: 19:00 04.02.2013

У Смілі на вулиці Богдана обрізали дерева
У мікрорайоні «Богдана» триває обрізка алеї, що простягається вулицею Б. Хмельницького в напрямку мікрорайону ім. Шевченка. Результат цієї обрізки, а також зовнішній вигляд самої алеї, викликав багато нарікань та справедливих запитань з боку смілян.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:44 04.02.2013

футбол
У неділю відбулися матчі 7-го туру Відкритого Чемпіонату Сміли з футзалу на «Кубок міського голови» 2012 – 2013 років. У принциповому очному протистоянні команд-лідерів турнірної таблиці визначився головний претендент на звання переможця турніру та головний трофей змагань.
Категория: Спорт | Дата: 15:15 04.02.2013

 до Сміли приїде
народний артист України, соліст Державного духового оркестру Іван Попович

3 березня з новою концертною програмою до Сміли приїде народний артист України, соліст Державного духового оркестру Іван Попович. Проведення концерту відбудеться в Міському будинку культури.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:59 04.02.2013

 Як знизити потенційний ризик
стати жертвою злочинців?

  Що потрібно робити в небезпечних ситуаціях? Як знизити потенційний ризик стати жертвою злочинців? Задля того, щоб дати відповіді на ці та інші питання працівники Смілянського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели з учнями профілактичне тренінгове заняття.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:32 04.02.2013

 виставка-продаж 
«Світ каменю»

На запрошення відділу культури до Сміли завітала виставка-продаж «Світ каменю». Свою роботу вона розгорнула в приміщенні Міського будинку культури, де сміляни можуть побачити різноманітні оригінальні вироби з каменю, а також мають змогу придбати їх для себе або в подарунок.
Категория: Культура | Дата: 17:17 02.02.2013

Людмила Дахно

Зима – час поширення грипу. Незважаючи на те, що на даний час епідемії грипу в Смілі не спостерігається, наприкінці лютого рівень захворюваності може підвищитися. Заради того, щоб вберегтися від хвороби, Смілянська міська поліклініка для дорослих радить смілянам вакцинуватися проти грипу.
Категория: Медицина | Дата: 13:02 02.02.2013

 свято «Спорт,
здоров’я, краса»

Сьогодні у Смілянській загальноосвітній школі № 4 в рамках одного з проектів учнівського самоврядування відбулося свято «Спорт, здоров’я, краса». Учасники заходу поспілкувалися на актуальні теми здорового способу життя, а також продемонстрували власні спортивні і художні таланти.
Категория: Образование | Дата: 20:06 01.02.2013

Світлана Щирбул 
Дитяча школа мистецтв міста Сміли – важлива культурна установа, де вихованці мають змогу здобувати мистецькі вміння за напрямками, серед яких гра на музичних інструментах, сольний спів, хореографія, образотворче мистецтво. Заняття у Школі мистецтв – це всебічний розвиток дитини.
Категория: Культура | Дата: 19:29 01.02.2013Народний депутат
України Віктор Тимошенко запросив до паломницької подорожі смілянського
священика
Сьогодні народний депутат України Віктор Тимошенко звершує паломницьку поїздку до Святої Гори Афон, яка знаходиться у Греції. У подорож до одного найулюбленіших місць паломництва православних християн Віктор Тимошенко запросив настоятеля Свято-Покровського храму Сміли Петра Дмитрука.  
Категория: Политика | Дата: 19:00 01.02.2013

епідсезон
Смілянська міська санітарно-епідеміологічна станція, відстежує рівень захворюваності жителів Сміли на грип та ГРВІ в епідсезоні 2012 – 2013 років. Згідно останнього повідомлення медичного закладу, станом на 30 січня показник захворюваності є нижче порогового на 21,7 %.
Категория: Медицина | Дата: 13:39 01.02.2013

урочистий випуск
студентів
Вчора у Смілянському технікумі харчових технологій Національного університету харчових технологій відбувся урочистий випуск студентів, які навчалися за спеціальністю «Організація виробництва». На підтвердження здобутої кваліфікації випускникам були вручені відповідні дипломи.
Категория: Образование | Дата: 13:02 01.02.2013

захід, присвячений річниці визволення Сміли
У Смілянському Будинку дитячої та юнацької творчості «Родинний Дім» нещодавно відбувся захід, присвячений річниці визволення Сміли. На нього були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни, краєзнавці. У ході заходу діти були зворушені патріотичними подвигами своїх ровесників.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:39 01.02.2013

тренінг
Смілянський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приділяє в своїй діяльності значну увагу дітям, які виховуються в інтернатних закладах. З метою утвердження в них здорового способу життя у Смілянській спеціальній школі-інтернаті був проведений відповідний тренінг.
Категория: Город и горожане | Дата: 20:00 31.01.2013

Відкриті обласні змагання зі спортивного танцю
3 лютого Черкаська обласна Асоціація спортивного танцю проводитиме у Смілі Відкриті обласні змагання зі спортивного танцю. Учасниками яскравого танцювального турніру стануть близько 200 пар віком від 6-ти до 14-ти років, які представлятимуть різні населені пункти Черкащини.
Категория: Культура | Дата: 15:05 31.01.2013

 турнір з футзалу

Найближчими вихідними продовжаться змагання Чемпіонату Черкаської області з міні-футболу. Матчі 1/8 фіналу проводитимуться у чотирьох зонах, при чому Сміла прийматиме ігри третьої зони Чемпіонату. За путівку до чвертьфіналу у спорткомплексі «Авангард» змагатимуться 4 команди.
Категория: Спорт | Дата: 14:54 31.01.2013

Всеукраїнський
Уже четвертий рік поспіль у Смілі проводитиметься традиційний Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Штурм», на якому конкурсанти з усієї України мають можливість продемонструвати власні таланти в найрізноманітніших жанрах і отримати оцінку компетентного журі у складі зірок вітчизняного шоу-бізнесу.
Категория: Культура | Дата: 14:16 31.01.2013

« 1 2 ... 57 58 59 60 61 »
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.