Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Архив материалов
визволення Сміли
Серед заходів, які відбулися вчора у Смілі з нагоди визволення міста від німецько-фашистських загарбників, значиться й година пам’яті «Нехай на світі спокій буде сьогодні, завтра, назавжди». Особливістю заходу стало те, що події Великої Вітчизняної війни стали об’єктом уваги наймолодших смілян.
Категория: Культура | Дата: 21:51 30.01.2013

 турнір з дзюдо
Минулого тижня спортсмени зі Сміли взяли участь в обласних турнірах з дзюдо. На користь справжнього успіху юних смілянських дзюдоїстів свідчить значна кількість перемог, які вони отримали, а також той факт, що усі сміляни зуміли посісти призові місця, при чому окремі з них – перші сходинки п’єдесталу.
Категория: Спорт | Дата: 21:31 30.01.2013

 конкурс «Бібліоміст»
Минулого року бібліотеки Сміли долучилися до участі в грандовому конкурсі «Бібліоміст», ініційованому засновником компанії «Microsoft» Біллом Гейтсом та його дружиною Меліндою. Результати конкурсу стануть відомими вже у лютому, тож бібліотека вже запланувала виконання усіх умов проекту.
Категория: Культура | Дата: 17:45 30.01.2013

новий туристичний 
маршрут від
колишньої економії графів Бобринських на хуторі Петровського до села 
Сунки старою «графською»
дорогою
На вихідних у Смілі прихильники активного відпочинку і туризму вирушать за маршрутом нового туру вихідного дня, який розробив нещодавно осередок сільського зеленого туризму в Смілянському районі. Значна частина подорожі відбуватиметься лижним ходом вздовж старої «графської» дороги.
Категория: Туризм | Дата: 17:12 30.01.2013

футбол

У неділю, 3 лютого, в спорткомплексі стадіону «Авангард» відбудеться 7-й тур Відкритого Чемпіонату Сміли з футзалу на «Кубок міського голови». На майданчику зустрінуться 6 команд-учасниць турніру. Основна увага прикута до значною мірою вирішального матчу між командами-лідерами турнірної таблиці.
Категория: Спорт | Дата: 15:15 30.01.2013

Мар’яна Пирог
Відмова матері від дитини представляє собою одну з найгостріших соціальних проблем, що має глибоке коріння і незворотні негативні наслідки, які відображаються на фізичному та психічному неблагополуччі дітей та й самих жінок. Найемоційніша форма роботи спеціалістів Смілянського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пов’язана саме з жінками, які мають намір відмовитися від власної дитини.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:02 30.01.2013

Инга Гончаренко»
Сьогодні у Києві триває другий день Міжнародної практичної конференції «Якість і доступність послуг для дітей і сімей: міжнародні стандарти та досвід України», учасниками якої є й смілянські соціальні фахівці. У телефонній розмові вони поділилися першими враженнями від міжнародного форуму.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:21 30.01.2013

визволення Сміли
Святкові урочистості і яскравий концерт з нагоди 69-ї річниці визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників відбулися сьогодні в Будинку культури ім. Т. Шевченка. Для жителів однойменного мікрорайону була підготовлена глибока за своїм змістом святкова програма.
Категория: Культура | Дата: 01:52 30.01.2013

визволення Сміли
У міському будинку культури Сміли відбулися офіційні урочистості, присвячені 69-тій річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Ветеранів привітали представники міської влади та громадськість міста. Традиційно урочистості супроводжувалися святковим концертом.
Категория: Город и горожане | Дата: 21:39 29.01.2013

поздравление


От всего сердца поздравляем Вас с 69-й годовщиной освобождения города Смела от фашистских захватчиков.
Категория: Политика | Дата: 21:08 29.01.2013

У смілянській бібліотечній філії № 5, розташованій в
реабілітаційному центрі дітей-інвалідів «Барвінок», сьогодні згадували про бій
під Крутами

У смілянській бібліотечній філії № 5, розташованій в реабілітаційному центрі дітей-інвалідів «Барвінок», сьогодні згадували про бій під Крутами. Історичні обставини, на тлі яких відбулася 95 років тому ця подія, змусили учасників заходу торкнутися у ході розмови й актуальних проблем сьогодення.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:44 29.01.2013

 Діти з
особливими потребами відчувають таку ж гостру необхідність всебічного розвитку

Діти з особливими потребами відчувають таку ж гостру необхідність всебічного розвитку, як і всі інші члени суспільства. Дбаючи про культурне життя цієї особливої категорії, смілянські соціальні фахівці зібрали дітей з обмеженими можливостями на благодійний перегляд мультфільму.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:31 29.01.2013

 дев’ятикласники смілянської школи № 10
зібралися у рамках поетичної години «Понад Крутами вічність у сурми сурмить»

Сьогодні Україна згадує дату бою біля станції «Крути», який відбувся 29 січня 1918 року в часи громадянської війни. Для того, щоб розглянути обставини тих подій, дев’ятикласники смілянської школи № 10 зібралися у рамках поетичної години «Понад Крутами вічність у сурми сурмить».
Категория: Культура | Дата: 19:11 29.01.2013

 робота Міжнародної практичної конференції «Якість і
доступність послуг для дітей і сімей: міжнародні стандарти та досвід України»

Сьогодні у Києві розпочалася робота Міжнародної практичної конференції «Якість і доступність послуг для дітей і сімей: міжнародні стандарти та досвід України». Серед учасників, які вже долучилися до міжнародного зібрання, значаться й смілянські соціальні фахівці.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:24 29.01.2013

представники різних політичних партій та громадських організацій
Сміли зібралися в рамках єдиного круглого столу

Вчора в приміщенні Смілянської Центральної бібліотеки представники різних політичних партій та громадських організацій Сміли зібралися в рамках єдиного круглого столу, щоб висловити власні думки з приводу питань військової історії, й зокрема, визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників.
Категория: Политика | Дата: 18:05 29.01.2013

 церемонія покладання
квітів до Обеліску Слави

Вранці у Смілянському міському парку з нагоди 69-ї річниці визволення Сміли від німецьких окупантів відбулася церемонія покладання квітів до Обеліску Слави. До урочистостей долучилися представники міської влади, політичні та громадські діячі, освітяни, молодь.
Категория: Власть | Дата: 17:02 29.01.2013

Синоптики Черкащини найближчими днями прогнозують
потепління

Синоптики Черкащини найближчими днями прогнозують потепління. У зв’язку з переміщенням циклону з Великобританії до Скандинавії на територію нашого краю знову прийде вологе і тепле атлантичне повітря. Крім підвищення температури, з середи також спостерігатиметься дощ із мокрим снігом.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:25 29.01.2013

 річниця Дня визволення 
Сміли

Напередодні чергової річниці визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників молодіжні активісти на учні загальноосвітніх шкіл зібралися у приміщенні Центральної бібліотеки задля того, щоб дізнатися події тих часів, а також представити власну художню творчість воєнної тематики.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:34 29.01.2013

«червоний» намет місцевих комуністів

Другий день поспіль на центральній площі Сміли розташований «червоний» намет місцевих комуністів. Активісти Смілянського міського осередку КПУ вітають жителів міста з Днем визволення Сміли від німецьких загарбників. Перехожі мають можливість отримати святковий інформаційний бюлетень.
Категория: Политика | Дата: 12:50 29.01.2013

 річниця Дня визволення Сміли

Настає чергова річниця Дня визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників – День, головними героями якого стануть передусім ветерани війни та визволителі міста. Подяка на їх адресу, а також чисельні спогади 69-річної давнини сьогодні лунатимуть впродовж ряду відповідних заходів.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:02 29.01.2013

яблуко

Сьогодні у Смілянській Центральній дитячій бібліотеці учням була запропонована година цікавої інформації «Це звичайне й незвичайне яблуко». Разом із бібліотекарем п’ятикласники поговорили про яблуко, як про рослину, фрукт, косметичний інгредієнт і навіть як про елемент казок і міфів.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:35 29.01.2013

Чемпіонат України з 
пауерліфтингу

Чемпіони України та світу з пауерліфтингу сміляни Ростислав і Владислав Бондаренки – спортсмени, які мають видатні спортивні досягнення у жимі штанги лежачи. Ми вирішили дізнатися, де і в яких умовах тренуються у Смілі світові чемпіони.
Категория: Спорт | Дата: 21:51 28.01.2013

урочисте покладення квітів

Завтра – День визволення Сміли від німецько-фашистських окупантів. Загальноміська піша хода до Обеліску Слави, а також урочисте покладення квітів, першими особами міської влади в цей день не заплановані. Місцеві комуністи вирішили провести завтра цей захід самостійно.  
Категория: Власть | Дата: 17:04 28.01.2013

 турнір з футзалу

У неділю в спорткомплексі стадіону «Аванград» відбулися зональні матчі футзальних команд, що увійшли до 5-тої зони Чемпіонату Черкаської області з міні-футболу. За підсумками зіграних матчів, до наступного етапу змагань потрапила й команда зі Смілянського району.
Категория: Спорт | Дата: 16:21 28.01.2013

зустріч 94-річного ветерана
війни зі смілянськими учнями
Напередодні дня визволення Сміли від німецьких загарбників дитяча бібліотека-філія організувала зустріч 94-річного ветерана війни зі смілянськими учнями. Відверта розповідь шанованого гостя про події Великої Вітчизняної війни не просто зацікавила учнів, але й вразила їх до глибини душі.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:29 28.01.2013

визволення Сміли
Кровопролитні бої за визволення Сміли від німецько-фашистських окупантів характеризувалися особливо гострими та жорстокими сутичками, численними атаками та контратаками радянських та німецьких військ. Подолавши значну кількість перепон, радянські частини визволили Смілу 29 січня 1944 року.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:51 28.01.2013

проведення першого 
Відкритого
турніру з волейболу на Кубок міського голови
На вихідних визначився переможець Відкритого турніру Сміли з волейболу на Кубок міського голови. Волейбольні змагання такого формату були проведені серед волейбольних команд Сміли та Смілянського району вперше. У майбутньому даний волейбольний турнір планують зробити традиційним щорічним.  
Категория: Спорт | Дата: 13:30 28.01.2013

 школи чекають на випускників

Переважна більшість загальноосвітніх шкіл Сміли запрошує випускників усіх років відвідати традиційні щорічні зустрічі однокласників, які зазвичай проводяться у першу суботу лютого. «Зустріч з дитинством» передбачає офіційні урочистості, цікаві розважальні програми і теплі спогади.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:41 28.01.2013

футбол
На вихідних у спорткомплексі стадіону «Авангард» команди-учасниці Відкритого Чемпіонату міста з футзалу на «Кубок міського голови» 2012 – 2013 років зустрілися у рамках 6-туру. На майданчику були зіграні 3 матчі. Принципово не змінившись, турнірне становище команд все ж зазнало деяких рокіровок.
Категория: Спорт | Дата: 11:05 28.01.2013

сміляни святкуватимуть 
69-ту
річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників

З нагоди 69-ї річниці визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників міська влада вирішила провести круглий стіл з представниками політичних партій міста.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:41 27.01.2013

регбійно-футбольний клуб
 «Сміла»
Смілянські регбісти, які тренуються у регбійно-футбольному клубі «Сміла», розпочали підготовку до важливих змагань – Чемпіонату України з регбі. Цього року участь у змаганнях візьмуть три смілянські команди, кожна з яких виступатиме в окремому турнірі залежно від вікової категорії гравців.
Категория: Спорт | Дата: 18:46 26.01.2013

 турнір з футзалу

У неділю розпочинаються зональні змагання Чемпіонату Черкаської області з міні-футболу. Наше місто прийматиме одну із семи зон турніру. На майданчику спорткомплексу стадіону «Авангард» 27-го січня 4 команди різних населених пунктів Черкащини змагатимуться за вихід до наступного етапу змагань.
Категория: Спорт | Дата: 01:42 26.01.2013

сміляни святкуватимуть 
69-ту
річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників

Юні гімназисти зібралися у Центральній дитячій бібліотеці на годину пам’яті «У назвах вулиці їхні імена», що присвячувалася черговій річниці з дня визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників. На заході учні згадали смілян, які в різні дні війни боролися проти окупантів.
Категория: Культура | Дата: 01:39 26.01.2013

Чемпіонат України з 
пауерліфтингу

На початку березня у Миколаєві відбудеться Чемпіонат України з пауерліфтингу. До участі в цих престижних змаганнях готуються й смілянські спортсмени. Цього року, крім багаторазових учасників подібних турнірів Ростислава та Владислава Бондаренків, до Миколаєва поїдуть й інші пауерліфтери зі Сміли.
Категория: Спорт | Дата: 11:11 25.01.2013

Сміла посіла перше місце
 в Черкаській області за збором
коштів для потреб дітей, хворих на цукровий діабет
За результатами проведення минулорічної акції «Серце до серця» Всеукраїнський благодійний фонд з однойменною назвою організував на початку року поїздку кращих українських волонтерів до Кракова. Серед обраних була й смілянський волонтер Валерія Кікоть, яка долучилася в Польщі до проведення благодійної акції.
Категория: Город и горожане | Дата: 01:45 24.01.2013

новий туристичний 
маршрут від
колишньої економії графів Бобринських на хуторі Петровського до села 
Сунки старою «графською»
дорогою
Осередок сільського зеленого туризму в Смілянському районі розробив та безпосередньо втілює в життя новий цікавий туристичний маршрут, який пролягає старою «графською» дорогою. У найближчому майбутньому на основі маршруту ініціюватиметься створення екологічної стежки обласного масштабу.
Категория: Туризм | Дата: 01:34 24.01.2013

Водохреща

Водохреща зібрало значну кількість смілян на березі Тясмину. Після здійснення чину Великого освячення води священиком Покровського собору Миколаєм Середичем та урочистих привітань, усі бажаючі мали змогу взяти із собою хрещенської води, а сміливці – зануритися у крижану річку.
Категория: статьи | Дата: 11:29 21.01.2013

 театральні гуртки

З 2008 року в Центральній дитячій бібліотеці працює гурток «Театр книги», при чому минулого року кількість школярів, які є його відвідувачами, розширилася. Розвиваючи творчі здібності та обдарування, діти вивчають цікаві твори та розповідають про них глядачам у театральних постановках.
Категория: статьи | Дата: 11:24 21.01.2013

Хрещенське 
надвечір’я

Сьогоднішній день православні віряни називають Хрещенським надвечір’ям. У православних храмах Сміли вже розпочалося відзначення Хрещення Господнього, зокрема, в Покровському соборі був здійснений чин Великого освячення води. Головні ж Хрещенські урочистості відбудуться у місті завтра.
Категория: статьи | Дата: 11:22 21.01.2013

Ростислав та Владислав 
Бондаренки
Сміляни Ростислав та Владислав Бондаренки розпочали підготовку до важливих змагань з пауерліфтингу одразу за версіями двох федерацій. Особливість цьогорічних турнірів для смілянських пауерліфтерів полягатиме в тому, що батько і син Бондаренки вже виступатимуть не як аматори, а як професіонали.
Категория: статьи | Дата: 11:18 21.01.2013

выборы 2014
У 2014 році мають відбутися чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Ми вирішили спрогнозувати можливих кандидатів, які балотуватимуться на пост смілянського міського голови.
Категория: статьи | Дата: 11:16 21.01.2013

 високі досягнення у 
спортивних змаганнях

За високі досягнення у спортивних змаганнях, творчих конкурсах та фестивалях, змаганнях з технічної майстерності обдарованим дітям та молоді Сміли були призначені стипендії міського голови. Призначення стипендій – це визнання високих здобутків молодих смілян, які прославляють місто та країну.
Категория: статьи | Дата: 11:11 21.01.2013

бібліотекар Юлія 
Близнюк

Добігають кінця різдвяно-новорічні свята. Своєрідні їх підсумки підбили сьогодні третьокласники, які прийшли до Центральної дитячої бібліотеки на годину розваг «Кому колядки, кому щедрівки». Впродовж заходу учні пригадали найбільш поширені звичаї і традиції січневих свят.
Категория: статьи | Дата: 11:08 21.01.2013

Наталія Олексіївна 
Незнанова

Служба у справах дітей виконує важливу роботу, що пов’язана із захистом прав та законних інтересів дітей. Здійснюючи в своїй діяльності цілу низку напрямків основним своїм пріоритетом працівники служби вважають влаштування посиротілих дітей у сімейні форми виховання.
Категория: статьи | Дата: 11:06 21.01.2013

прем’єра вистави «Свято 
Новорічне нам зима несе»

У перший день навчання учні школи № 1 побували на заході, який підтримав новорічний настрій зимових канікул: у шкільних стінах відбулася прем’єра вистави «Свято Новорічне нам зима несе». Викликавши щирі емоції у глядачів, юним акторам вдалося створити атмосферу справжньої новорічної казки.

Категория: статьи | Дата: 11:03 21.01.2013

Ірина Мальована
Серед різних напрямків роботи, яку здійснює міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, важливе місце посідає надання юридичних послуг різним категоріям населення, з якими працюють соціальні фахівці. Юристи Центру соціальних служб допомагають вирішувати різні правові питання та проблеми, з якими стикаються сім’ї, особи з обмеженими можливостями, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи, які звільнилися з місць позбавлення волі, та інші.
Категория: статьи | Дата: 10:59 21.01.2013

 сункі

З’явилися перспективи створення місця для проведення масових заходів у Смілянському районі
Категория: статьи | Дата: 16:32 14.01.2013

футбол
Учасники «Різдвяних зустрічей – 2013» поділилися своїми думками про турнір та Смілу
Категория: статьи | Дата: 16:28 14.01.2013


Лариса Філінова

Між Смілянщиною та Дніпропетровщиною налагоджуються тісні контакти у сфері сільського зеленого туризму
Категория: статьи | Дата: 16:22 14.01.2013

розбитий парковий
фонтан

У Різдвяну ніч був розбитий головний парковий фонтан
Категория: статьи | Дата: 13:31 10.01.2013

« 1 2 ... 58 59 60 61 »
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.