Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Февраль » 23 » Батьківський та педагогічний колективи Смілянської ЗОШ№ 16 просять депутатів не дати їх закрити
15:00
Батьківський та педагогічний колективи Смілянської ЗОШ№ 16 просять депутатів не дати їх закрити
звернення до депутатів
 
 
Батьківський та педагогічний колективи Смілянської загальноосвітньої школи № 16 зустрічаються з депутатами аби переконати їх підтримати освітянський заклад.

До редакція «Сміляночка» потрапив лист у якому депутатів закликають не дозволити скоротити школу.

У листі також зазначається, що міський голова Олексій Цибко вчинив непорядно, не дотримавши свого слова перед виборцями.

В якості приклада наводяться попередні міські голови Андрій Колесник та Вадим Решетняк які за своєї каденції заборонили закриття навчального закладу.


 
звернення до депутатів
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Образование | Теги: освіта | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 21
21  
У мене двоє діток, і вони обидва навчаються в 16 школі. Це гарна школа, тут найкращі вчителі, яким не байдужі наші діти, які з повагою та любов'ю ставляться до своєї роботи. Наш новий мер обіцяв не закривати нашу школу. Знову брехня, знову пусті обіцянки! Ми не дозволимо закритти нашу школу, ми будемо боротися. Ми не будем мовчати!

20  
Моя дитина навчається в 16 школі. У тому році нам не давали спокійно жити. Погрожували закрити нашу школу. Перестаньте мучити нас та наших дітей, дозвольте спокійно закінчити школу. Шановний МЕР, батьки всі дуже обурені вашою поведінкою, ми для того обирали Вас на цю посаду, щоб ви закрили нашу школу. Ви обіцяли що цього не станеться, і що трапилось з вашими обіцянками?

19  
Знову одне й те саме. Закрити 16 школу. Скільки можна мучити цими балачками батьків і наших дітей? Чому не закривають 6 школу? Тому що в ній навчався наш новий мер, а тепер за державні кошти робить там ремонти. У 12 школі за державні кошти поставили в спортзалі нові вікна бо директор депутат. Ми, батьки, не дозволимо ображати наших дітей! Ми не будемо мовчати. Ми будем стукати у всі двері, просити допомоги у вищих інстанціях, але нашу 16 школу не дозволимо закрити.

18  
Господи коли ж це припиниться ? Навіть мені вже набридли розмови про закриття 16 школи Кожний рік одне й те саме. А потім говорять, що в школі дітей мало. Так хто ж віддасть дитину в школу, якщо її кожний рік закривають ? Як ті вчителі видержують ? Постійний страх і стрес .І вообще в нашому місті відношення до шкіл нечесне. Одним все, інші самі як сироти виживають. Треба і ці питання піднімати перед депутатами.

17  
ГАНЬБА пане мер, а то люстрацiя може бути i в нашому мiстi, смиттєвi баки поки що в нас  є, нiби на вас чекають. Не обурюйте проти себе народ

16  
Я добре знаю школу № 16,тому що я там навчалася і дітей своїх воджу. Виживає школа за рахунок батьків та спонсорів. Коштів із міського бюджету на ремонт не виділялося, а тепер щей закрити хочуть. Та скільки можна людям нерви полоскать? Що Ви, пане Цибко, зробили хорошого за свої 100 днів? Тільки й чую: закрити, скоротити, відправити на біржу! Ламать - не строїть. І розуму великого не треба, щоб закрити школу. А Ви, пане МЕР, не пробували щось хороше зробити, щоб люди Вас не кляли? Попробуйте, раджу!! Громада вже мовчать не буде!!!

15  
А я точно знаю, що Цибко поклав око на школу тому, що хоче на базі школи відкрити регбійний клуб, а інші приміщення школи віддати під склади.. А ще він мріє забрати у Говденка "Локомотив ". Сволота ! То нехай пишуть відразу в Міністерство і повідомляють. Не думаю, що їм дозволять закривати міські школи. Здається закривати дозволяють тільки школи в сільській місцевості.

14  
Дякувати Богу зараз не той час, коли люди бояться слово сказати! Моя дитина навчається не в 16 школі, але чула я тільки хороше про неї! Все буде добре!!!

13  
Не потрібно іх боятися...Треба бити в усі колоколи...Вони зараз почнуть атаку на вчителів, директора...Перевірки влаштують...ВОНИ ЦЕ УМІЮТЬ... Методи пресу і знищення в них залишились совдеповські і регіоновські..Бо вони ж усі бувші регіонали. Але громада не дозволить ім. добити місто...Погано вони зрозуміли те шо відбулося в країні. Або ми нагадаємо

12  
А чого зразу закривати, може спочатку перевести її на дев'ятирічку і не тільки її, а і 2, 4, 6, 13, 15 школи, як раніше було, а можливо у деяких школах залишити тільки початкову освіту. Я вважаю що це б було Соломонове рішення, і заклади врятовані і економія бюджетних коштів!!!

11  
А що далі? Закрити всі школи, дитсадки, бібліотеки... Це ж яка економія для міського бюджету буде! А на їх місці відкрити генделики, бо ще не на кожному кроці є. Це ж надходження в бюджет міста!
А що буде після цього? Мабуть владі наплювати. І те, що приміщення закритої щколи через рік буде вже непридатне для використання, теж не хвилює. Приклади вже є. Місто поступово перетворюється в руїну.
Якщо "рехворми" зводяться лише до закриття і руйнування, то це не реформи, а злочин.

Говорять про "укрупнення" шкіл. Спитайте у будь якого вчителя, або у батьків - як можна вчити дітей у першому класі (та й не тільки в першому), якщо їх там більше 30? Чи зможе вчитель приділити увагу кожному учневі?
Нашій владі потрібна тупа і безграмотна молодь? При такому підході - буде, і ще "краще", ніж є.
Може влада викладе статистику: скільки учнів в класах (особливо початкових) і кожній школі?

10  
Шановні Можновладці! Ви не знаєте як поповнити бюджет міста і закриваєте школи і лікарні!? А що ви дали школі 16? Все робиться силами батьків та вчителів! Гарно ви почали - 100 днів при владі, а де покращення? У вас немає інших проблем, ремонтуйте дороги, дайте робочі місця, запустіть заводи, і школи не треба буде закривати. Місто практично " мертве", бо влада живе своїм життям, а люди як можуть так і виживають. Ми платимо вам найбільше в Україні за воду, тепло, терпимо ваші розкішні палаци, а зараз ви замахнулись ще й на школи та лікарні! Повірте, перед Богом всі рівні! Все з собою не заберете?

9  
Люди, вы поняли за кого голосовали?? Кто сейчас у власти в городе??? А ведь это только начало и вас предупреждали... теперь молчите и терпите... эти хлопцы похлеще прошлых рыгов...

8  
Я навчаю дітей в цій школі. І ми батьки не дозволимо зробити потихому таку підлість.

7  
Знову та ж пісня: закрити школи, бібіотеки... І знову школа 16 - що хтось поклав око на територію , комусь потрібна будівля? Хай кожен згадає, які розвалини залишились в КУТу після закритого інтернату - тусуються наркомани та бомжі. А де нові робочі місця, які обіцяв пан мер, а де відповідність тарифів. А за які ши-ши ті вчителі, бібліотекарі платитимуть комунальні тарифи., годуватимуть дітей, вдягатимуться та взуватимуться. А де мер взяв кошти щоб на 50% підвищити свою зарплату та своїм прихильникам. Хто дасть відповідь? Депутати мовчать і дружне ОДОБРЯМС на сесіях. У нас не власть народу, а власть конкретних панків, які прийшли не піднімати місто а нагарбати собі якнайбільше

6  
Правильно все написано. Обіцянки-цяцянки... Дерева ще ні одного не посадив в місті, а бігом все закриває... Лікарні, школи, бібліотеки..А говорив, що знає,як містом керувати. Тільки сміляни швидко розкрили його брехню... Сумно тільки, що нас знову розвели.. А школу жалко.І вчителів. Нехай борються І ми допоможемо.

5  
Якщо  іх не зупиняти - вони скоро всіх позакривають, бо не вміють мислити і наповнювати  бюджет  другим способом, як тільки викидати дітей та вчителів на вулицю. Мені цікаво, хто з депутатів  передав  того листа для огласки? Робіть висновки, чи можемо довіряти таким депутатам ? Кому довіряти ? Уявляю. шо вони зроблять з директором школи . А в кого ім ще шукати захисту ? Короче - нема правди. А ми так всі і будемо сидіти  і кліпати очима ? Ганьба !

4  
Цибко негідник і БРЕХЛО!!!

3  
Треба ще закрити 4 школу.

2  
Руйнувати - не будувати. Будь-яка школа - це велика родина, де дитина, навчаючись з першого класу, відчуває підтримку, допомогу, упевненість у завтрашньому дні та, врешті-решт, любов, спокій комфорт. А дорослі, ставлячи на перше місце матеріальні вигоди, забувають про духовне. Та й взагалі, закривши школу, яка випустила багато поколінь учнів, - це все одно, що забрати їхнє дитинство, минуле. Граф Бобринський розбудовував наше місто, дбав про освіту, і не вам, панове, її знищувати.

1  
Ця ситуація навколо школи №16 виникає вже не перший рік. Можна зрозуміти батьків, які хвилюються за дітей. Адже відомо, що перехід із школи в школу це завжди стрес для дитини. Можна зрозуміти педагогів, за кожним із них сім'ї, тисячі гривень комуналки.... На мій погляд, треба міській владі, спільно із педагогічним та батьківським колективами, шукати вихід із ситуації, без залучення ЗМІ, віч-на-віч. Тільки тоді можна досягти консенсусу в цьому питанні.

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.