Приветствую Вас Гость | RSS



Головні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Март » 5 » Бібліотечні працівники Смілянського району зібралися на семінар
21:09
Бібліотечні працівники Смілянського району зібралися на семінар
 семінар бібліотекарів
району
Сьогодні, 5-го березня, в Смілянській районній бібліотеці відбувся семінар бібліотекарів району. У рамках семінару працівники Смілянської районної бібліотеки провели день інформації, на якому вони спробували продемонструвати колегам свої здобутки та ознайомити їх з розробленими методиками співпраці з творчими людьми.

  Методист Смілянської районної бібліотеки Валентина Єфремова повідомила про мету проведення семінару:

При бажанні в кожному селі можна знайти людину, яка могла б провести якийсь захід в сільській бібліотеці: організувати майстер-клас, літературні читання, продемонструвати продукти своєї творчості. Ми намагаємось показати нашим колегам, як можна організовувати та проводити подібні заходи, розповідаємо про розроблені нами методики співпраці з творчими людьми, – підкреслила бібліотекар.

  На семінар до районної бібліотеки з’їхалися бібліотечні працівники з усього Смілянського району. У ході проведення заходу вони розглянули питання роботи з дітьми в сільських бібліотеках, дізнались про традиційні та нетрадиційні форми роботи, мали змогу обмінятися досвідом. Крім цього, бібліотекарі взяли участь у цікавому майстер-класі по виготовленню жіночих прикрас, зустрілися з творчими особистостями, які співпрацюють із районною бібліотекою.

  Наприклад, уже близько трьох місяців в приміщенні районної бібліотеки діє виставка робіт Людмили Костюченко, яка створює різноманітні вироби з бісеру та за допомогою техніки казанші (японська техніка створення прикрас із атласних стрічок). Сьогодні Людмила Костюченко провела для гостей районної бібліотеки майстер-клас по техніці канзаші. Вона показала, як із стрічок можна зробити цікаві заколки для волосся.

  Заступник директора Смілянської районної бібліотеки по роботі з дітьми Наталія Губаренко відзначила:

   – Пріоритетним напрямком нашої роботи є краєзнавча робота, ми збираємо відомості про наших видатних земляків, про цікавих людей, про наші звичаї, обряди. В рамках подібної діяльності ми активно співпрацюємо з головою батьківського читального комітету, вчителем, ветераном-афганцем Сергієм Моршинським. Він допомагає нам в організації масових заходів, а також навчає юних поетів втілювати їх творчі замисли в життя. Зокрема, сьогодні він розповість про свої доробки, прочитає деякі з своїх віршів. В ході проведення семінару ми плануємо також показати вироби наших юних учасників гуртка «Умілі руки», – розповіла вона.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями









Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 0.0/0












редакция



VL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.