Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Июль » 10 » Cмілянcький каратист Фазаїр Абієв виборов перше місце у фіналі Кубку світу, що відбувся у Одесі
20:10
 смілянин Фазаїр Абієв
Cмілянcький каратист Фазаїр Абієв виборовши перше місце у віковій категорії 14-15 років -47 кг повернувся з Одеси, в якій на протязі 28 – 30 червня відбувся фінал Кубку світу.

Нагадаємо, що напередодні, вихованець ДЮСШ «Олімп» м. Сміли та cпортклубу «Монарх» Фазаїр Абієв завоював одне ІІ місце та три І-х місця в місті Червонограді Львівської області, де відбувся фестиваль бойових єдиноборств присвячений «Дню героїв».

Головним супротивником Фазаїра на змаганнях в Одесі став азербайджанець Латхан Мамедов з яким смілянину раніше вже доводилося зустрічатися у спарингу.

У фінальному виступі Фазаїр Абієв змагався з травмою руки, яку молодий спортсмен отримав на передодні, що значно ускладнило здобуття перемоги.

- Так, трохи хвилювався через травму, але головне, що я переміг. Дуже вдячний тренерові Сергію Пітенко  та своєму батькові, який також тренував мене вдома та супроводжує на всіх змаганнях,- коротко прокоментував свою перемогу юний спортсмен.

Також свої коментарі для «Сміляночці» надав і тренер Фазаїра Абієва, Президент «СпортКлубу МОНАРХ» Сергій Пітенко:

- Змагання були всестильовими. Брали участь майже всі стилі карате, а у контактних видах змагалися такі направлення як кікбоксинг, джиу-джитсу, хортинг.

Ми розраховували тільки на перше місце. Фазаїр вже достатньо відомий на міжнародній арені, багато хто його вже знає. Якби не його травма, ми здобули б  відразу два перших місця в кількох категоріях.

Наразі смілянин Фазаїр Абієв готується до виступу на чемпіонаті світу, який також відбудеться в місті Одеса у жовтні цього року.