Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Апрель » 12 » Депутат Смілянської міської ради Ігор Баталін: депутати реорганізували лікарню ст.ім.Т.Шевченка
19:02
Депутат Смілянської міської ради Ігор Баталін: депутати реорганізували лікарню ст.ім.Т.Шевченка
депутат Смілянської міської ради Ігор Баталін
 
Сьогодні на позачерговій сесії Смілянської міської ради депутати ухвалили рішення про реорганізацію Державного закладу «Відділкова лікарня ст.ім.Т.Шевченка» ДП Одеська залізниця» шляхом перетворення у комунальний заклад «Смілянська міська лікарня ім. Т. Шевченка».

Дане рішення є одним з проміжних кроків для проведення реформи медичної галузі міста в цілому, попереду ще довгий і непростий шлях оптимізації.

У процесi оптимiзацiї структури лiжкового фонду необхiдно враховувати структуру та рiвень захворюваностi i смертностi населення регiону, дотримання медичних показань щодо госпiталiзацiї пацiєнтiв у стацiонар та iншi вимоги унiфiкованих клiнiчних протоколiв надання первинної, вторинної (спецiалiзованої) та третинної (високоспецiалiзованої) медичної допомоги, палiативного лiкування, iснуючу мережу закладiв охорони здоров’я, їх матерiально-технiчнi, кадровi ресурси та якiсть надання медичної допомоги, наявнiсть транспортних комунiкацiй та iншi територiальнi особливостi.

Сміла єдине місто в області якому одразу два відомчих мед. заклади передаються на фінансування з місцевого бюджету.

Враховуючи все вище приведене та провівши глибокий аналіз роботи всіх лікарень міста, по кожному відділенню за всіма показниками Пропоную:

1. Оптимізувати 93 ліжка. Тобто кількість існуючих на сьогодні лікарняних ліжок треба скоротити з 505 до 412 штук.

2. Залишити у місті дві лікарні з розподілом 120 та 292 лікарняних ліжка. Смілянську міську лікарню як велику ургентну на 292 ліжка та Залізничну лікарню як планову на 120 ліжок.

3. 4. На базі Медико-санітарної частини №14 ,а саме поліклінічного корпусу, створити центр первинної медико-санітарної допомоги.

5. Стаціонарний корпус (6 поверхів) Медико-санітарної частини №14 провести реконструкцію під відомче житло для мед.працівників.

6. Стоматологічну поліклініку перевезти в Медико-санітарну частину №14 ,а саме поліклінічного корпусу.

7. Міську лікарню №2 перевезти в Міську поліклініку для дорослих.

8. Переглянути розподіл приписного населення, врахувавши наближеність районів міста до мед.закладів.

9. Згідно програми розвитку паліативної допомоги на 2015-2020 роки є можливість створення паліативного відділення на базі Залізничної лікарні, в якій є вільне окремо стояче одноповерхове приміщення.

Ці заходи нададуть можливість збереження висококваліфікованих кадрів та підсилення ними двох лікарень, а питання з наданням відомчого житла для мед.працівників дасть змогу залучення молодих спеціалістів для омолодження штату, що є теж гострою проблемою,так як зараз більшість лікарів пенсійного або передпенсійного віку і мінімізує соціальну напругу при проведенні реформи медичної галузі. Вивільнення трьох приміщень зменшить навантаження на їх утримання та надасть змогу оптимізувати штати.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 5.0/7
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.