Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2015 » Декабрь » 29 » Депутат Смілянської міської ради Ігор Баталін: Не можна приймати рішень поки ми не вивчимо додаткові надходження у лікарні
12:12
Депутат Смілянської міської ради Ігор Баталін: Не можна приймати рішень поки ми не вивчимо додаткові надходження у лікарні
Ігор Баталін


Депутат Смілянської міської ради Ігор Баталін єдиний з числа членів депутатської профільної комісії, який утримався під час голосування за прийняття рішення про винесення на сесію питання включення медсанчастини в мережу медичних закладів міста.

Ігор Баталін зайняв дуже активну позицію під час обговорення. Депутат пояснив, що кожна з лікарень має додаткові надходження, це так звані благодійні фонди на інше. Тому він став наполягати аби перш ніж ділити 45мільонів між трьома лікарнями, головні лікарі повинні чітко прозвітували відносно розмірів цих коштів, та їх цільового призначення.

Сергій Чугреев став єдиним серед присутніх лікарів, хто надав відповідні пояснення. Як виявилося, залізнична лікарня має додаткові надходження близько 3 млн. грн. з яких 1,5 млн. це страхові полюси, 1 млн. грн. профогляди залізничників, та 0,5 млн. грн. інші спеціалізовані огляди.

Ігор Баталін підкреслив, що дуже бажає врятувати медсанчастину, але це потрібно робити в розрізі медичної реформи. Він запропонував перенести в будівлю залізничної лікарні міську стоматологічну лікарню, та кожвендиспансер який обслуговує місто та район. Потім за рахунок економії надати додаткові кошти медсанчастині.

Ще однією пропозицією Ігоря Баталіна було запропоновано залучити у місто професійний медичний аудіт, який би надав чіткий алгоритм реформування галузі.

На відповідь, що аудит коштує 200 000 гривень, депутат відповів, що ці гроші ми сплатимо одноразово, а отримаємо справжній план порятунку та заощадимо мільйони.

Нагадаємо, що головний лікар смілянської медсанчастини Василь Покотиленко зачитав звернення до депутатів у якому він повідомив, що у разі якщо медсанчастина не буде включена до мережі медичних закладів міста, то вже з першого лютого 2016 року МСЧ14 офіційно припиняє надавати послуги населенню.

В то же час головний лікар залізничної лікарні Сергій Чугреев зауважив, що боротьба міської влади за збереження усіх лікарень міста не є вірним рішенням, оскільки боротися треба не за кількість медичних закладів, а за якість їх послуг.

Загалом, за даними виконуючого обов’язки начальника відділа охорони здоров’я Микола Стуженко держава надає у бюджет міста медичну субвенцію у розмірі 45,5 млн. грн. Потреби всіх медичних закладів, включно із залізничною лікарнею та медсанчастиною складають 73,4 млн. грн. Тобто дефіцит медичної галузі на 2016 рік буде на рівні близько 27 млн. грн.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Медицина | Теги: медицина | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.