Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2014 » Январь » 25 » Депутат Смілянської міської ради: У Смілі розпочинається голодомор
17:20
Депутат Смілянської міської ради: У Смілі розпочинається голодомор
налоги
Місто Сміла. Два різних підприємства - дві однакові долі. Різний час заснування - один час знищення.

НВПП «ДАК-Електропром» існує 15 років, 70 працюючих, ремонт електромашин будь-якої складності, основний замовник - підприємства Укрзалізниці. Четвертий рік руйнується податковою інспекцією.

Підприємство ПАТ «НВП «Смілянський електромеханічний завод» засновано, ще у 1876 році, 1600 працюючих, випуск електричних машин широкої номенклатури, партнери в Україні, Білорусії, Росії, Казахстані, Туркменії, Литві, Латвії та Монголії. Його не змогла знищити ні революція, перша та друга світові війни, розвал Радянського Союзу, три президенти незалежної, економічна криза. Тотально це вдалося тільки Смілянській ОДПІ. Граф Бобринський, що його заснував, мабуть, перевертається в гробу від такого нищення його спадку.

Коли давлять «ДАК-Електропром», то все зрозуміло - давня українська традиція – « бий свого, щоб чужі боялись!».

А тут взялися за електромеханічний завод, акції якого є власністю зарубіжних інвесторів – представників Росії, яка надала кредит у розмірі 15 мільярдів доларів на розвиток економіки України.

А чи не є ці дії такими, що підривають економічні устрої не тільки України, а й взаємовідносини між нашими братніми народами?

В обох підприємств є велика кількість постачальників, з якими вони працюють довгі роки. Ці контрагенти періодично змінюються в залежності від виду поставок матеріалів, цінової політики та інших причин.

До речі, перед кожним укладанням такого договору про співпрацю, «ДАК-Електропром», наприклад, здійснює запит до органів ОДПІ про даного контрагента.

Все в законному руслі, поставляються матеріали, здійснюється випуск продукції, платяться податки, але навіщо податковій чекати поступово надходжень, якщо потрібно хапнути все зразу. Повісити собі черговий орден, а далі - хоч трава не рости, бо для цього начальника знайдуть інше місце – іншу «Смілу».

Так наприклад, після відвідин службових осіб ОДПІ К., Ч., Б., Г., К., З., Д. (хоча на деяких із них було відкрито кримінальне провадження про службові зловживання) публічного акціонерного товариства НВП«СЕМЗ» був складений акт про недійсність або нікчемність, на їхню, суто суб’єктивну думку, відносин з контрагентами - постачальниками, що тягне за собою сплату недоїмки + штрафні санкції у розмірі 5 200 000 грн., що в перерахунку на одного працівника становить 3250 грн.

Цивільним кодексом України встановлено, що головною підставою вважати правочин нікчемним являється його недійсність встановлена законом. Саме законом, а не актами податкової, яка, діючи з порушенням чинного законодавства, узурпувала функцію суду.


За схожою схемою хочуть нав’язати штрафи і на НВПП «ДАК-Електропром» у розмірі 792 000 грн., що становить на одного працівника 11 314 грн., хоча підприємством виграно вже 16 суддів проти податкової, включаючи Вищий адміністративний суд.

Цікавим фактом є ще те, що постачальники у зазначених підприємств однакові, тільки «нікчемні» чомусь різні!? ( по 12 у кожної сторони).

Що відбувається ? Історія йде по спіралі.

Мої батьки переказували, як в селах Смілянщини у 33 році НКВДисти, виконуючи завдання партії, обдирали людей, не тільки забираючи останнє зерно, а ще і били горщики в печі, щоб геть не було чого їсти. В тому числі, зерно йшло на поміч соціал-демократичній партії Германії, саме на етапі зародження фашизму. А з прийдами приходили свої служаки, які точно знали де у сусіда що лежить.

Пройшло майже століття і в Смілі починається новий виток тих подій, адже при таких штрафах підприємствам нічого не залишається, як звільняти людей, та закривати виробництво. Близько 5 000 людей одночасно можуть залишитись без засобів існування, адже всім відомо, що один працюючий допомагає вижити ще в середньому трьом членам родини.

А звідки будуть брати гроші на пенсії нашим стареньким?

Адже пенсії – це відрахування до Пенсійного фонду із зарплат, немає роботи – немає зарплати – немає пенсій!

Якщо за рік у Смілі фактично знищують два виробничих підприємства, я наголошую виробничих, то до кінця 2014 року тут буде пустка!

Що це як не голодомор!?

Депутат Смілянської міської ради Олексій Давиденко
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Бизнес | Теги: город и горожане | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.