Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2017 » Октябрь » 2 » Депутат Смілянської міської ради В’ячеслав Перемей: Володимир Примак працює на ТОВ «Сміла Єнергоінвест» (документ)
09:00
Депутат Смілянської міської ради В’ячеслав Перемей: Володимир Примак працює на ТОВ «Сміла Єнергоінвест» (документ)
В'ячеслав Перемей
 
Депутат Смілянської міської ради, адвокат Володимир Примак працює на приватну теплопостачальну компанію ТОВ «Сміла Енергоінвест», про це під час сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 28 вересня, заявив з сесійної трибуни депутат Смілянської міської ради В’ячеслав Перемей та розповсюдив серед присутніх договір про надання юридичної допомоги підписаний Володимиром Примаком та заступником директора ТОВ «Сміла Енергоінвест» Віталієм Вислобоковим.

Даний договір підтверджує зв'язок депутата з теплопостачальною компанією ТОВ «Сміла Енергоінвест» по професійній лінії. Однак з іншого боку, Володимир Примак є депутатом Смілянської міської ради. А міська рада перебуває у багаторічних судових тяганинах з компанією ТОВ «Сміла Енергоінвест».

Весь час Володимир Примак у якості депутата та голови депутатської комісії у тому числі з питань законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції, активно приймав участь у обговорюванні конфліктних та судових питань з ТОВ «Сміла Енергоінвест» та приймав участь у сесійних голосуваннях.

Отже з одного боку Володимир Примак у якості адвоката консультує теплопостачальну компанію та отримує від неї 28 000 грн та 5 відсотків від отриманої суми по справі на користь ТОВ «Сміла Енергоінвест» чи захищеної від стягування по кримінальному провадженню, а з іншої сторони активно долучається у якості депутата Смілянської міської ради у господарчий спір між містом, та знову таки ТОВ «Сміла Енергоінвест».

Такі дії, на думку депутата Смілянської міської ради Петра Абажея не дають морального права Володимиру Примаку надалі обіймати посаду голови депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції.

Також крім етичного питання, на думку депутата, необхідно ретельно перевірити наявність конфлікту інтересів та можливі наслідки у разі підтвердження цього доказами.

Нагадаємо, як відомо, 21 серпня 2017 року Київський апеляційний господарський суд розглянув апеляційну скаргу ТОВ «Сміла Енергоінвест» на рішення Господарського суду Черкаської області від 06 липня 2017 року.

Заслухавши доводи сторін по справі, Київський апеляційний господарський суд прийняв рішення про задоволення апеляційної скарги ТОВ «Сміла Енергоінвест» в повному обсязі та скасував рішення Господарського суду Черкаської області від 06 липня 2017 року по даній справі, тим самим відмовив КП “Смілакомунтеплоенерго” у задоволенні позову про розірвання договору про спільну діяльність.
 
 

 
В'ячеслав Перемей
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.