Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Апрель » 26 » Депутат Смілянської міської ради Віталій Федун: Найбільше скаржуться батьки на школи №1; №7; та №11
16:45
Депутат Смілянської міської ради Віталій Федун: Найбільше скаржуться батьки на школи №1; №7; та №11
Віталій Федун
 

Тимчасова депутатська комісія «По перевірці благодійних внесків в закладах освіти міста» провела чергове засідання на якому вирішила проводити перевірки у школах на які найбільше скаржуться батьки, а саме в школах №1; №7; та №11, про це видання "Сміляночка" повідомив депутат Смілянської міської ради Віталій Федун.

Депутат також наголосив, що громадяни, які мають факти поборів в закладах освіти, можуть звертатися до нього, як до
голови тимчасової комісії по перевірці благодійних внесків в закладах освіти міста до громадської приймальні, яка знаходиться за адресою: м. Сміла, вул. Дзержинського, 72а, приміщення КП «ВодГео», кабінет №8, щосереди з 17-00 до 18-30.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: влада | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 13
13  
Пане Федун, так як ваші звинувачення освітян міста і батьків не підтвердилися, у порушенні кримінальної справи вам відмовлено, батьківська громада міста вимагає від вас, як від депутата міської ради, який є підзвітним перед виборцями, згідно з нормами депутатської етики, офіційного публічного вибачення!!!

0
12  
Виникає питання до шановного Федуна Віталія, а можливо, й до того, хто написав основне повідомлення про перевірку шкіл на цьому сайті. Ви пишете: «Тимчасова депутатська комісія «По перевірці благодійних внесків в закладах освіти міста» провела чергове засідання...» Так от: хто з депутатів Смілянської міської ради входить до складу цієї тимчасової комісії? Які повноваження комісії? Які ще питання на ній розглядались? Чи може пересічний громадянин бути присутній на засіданні? Чи на засіданнях обговорюються лише плітки нашого міста?
На сайті Смілянської міської ради мною не було знайдено жодного слова про існування цієї загадкової тимчасової комісії.

1
11  
Уважаемые, я читаю и вижу какой всплеск негатива и возмущения идёт со стороны работников отдела образования, видно что затронуто их личный интерес в большинстве случаев, поэтому я бы посоветовал депутату Федуну поработать и над другими школами, что бы не думали что их проверки не коснутся. Правда незнаю хватит ли Федуна на них всех, удачи.

0
10  
Скажу відразу, я вчителька однієї із шкіл, якої говорити не буду, самі знаєте чому, в завтра там робити не буду. Так я вам ось що скажу шановні колеги, такого нахабство зі сторони відділу освіти я ще не бачили, в кожного керівника школи є своя сума яку вони зобовязані здавати у відділ освіти, а далі все як по ципочці, тому я підтримую пана Федуна, освітянська риба гніє з голови - це вам підсказка, тому що батьки бояться приходити і надавати вам інформацію, я це безпосередньо чую в своєму класі. Вас лякують - тому що бояться от і все.

0
9  
Я – директор однієї із шкіл, які не потрапили до «чорного списку Федуна». Але хочу виступити на захист своїх колег.
Як гарно виступали кандидати до депутатів перед виборами на різних зустрічах. Ознайомлювали з програмами, клялися допомагати освіті, забезпечувати усім необхідним за державні кошти. Продуманими і гарно складеними були передвиборчі програми партійних організацій та їхніх кандидатів у депутати, висувалися першочергові завдання, серед яких – сприяти належному державному фінансуванню закладів освіти. Дехто навіть обіцяв повну комп’ютеризацію навчальних закладів і підключення до міжнародної мережі. А що ж таке? Вибори пройшли і все? На одній із сесій міської ради розподіляли бюджетні кошти, освіті виділили мізерну частиночку. А під час виступу Незнанової Н.О. багато депутатів вели себе, як у дитячому віршику:
Кто на лавочке сидел,
Кто на улицу глядел,
Толя пел,
Борис молчал,
Николай ногой качал.
Дело было вечером,
Делать было нечего.
Їм будо НЕЦІКАВО! Вони, приймаючи бюджет, чомусь забули про діток у садочках, школах, позашкільних закладах. Забули? Ні! Все було зважено. Влада добре знає, що небайдужі батьки не допустять, щоб їхні діти навчалися і виховувалися в обдертих стінах!
Хочу звернутися до шановного депутата міської ради Віктора Федуна. Чим Ви, як член постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, допомогли у вирішенні проблем освіти міста? Чи ваша робота зводиться тільки до контролю, збору чуток і підлих скарг? Ви звинувачуєте у «поборах» керівників навчальних закладів, цікаво: в чому ж вони, ті «побори», проявляються? Підкажіть, чарівний спосіб, мабуть, відомий тільки вам, як школам вижити без фінансування?

0
8  
Педагоги несуть в школу все з своїх осель: фото-апарати, відео-камери, комп*ютери.. я в вже не кажу за різні дрібниці (за рік це теж набігає кругленька сума з власної кішені). А як якесь свято, конкурс, огляд , то з власних дітей знімають вишиванки, туфлі і штани і одягають свої учнів, бо не всі батьки спроможні і не всі батьки відповідальні!!!! То давайте іх ще за це їх посадимо, Петре!

0
7  
Петре, я не педагог, а відповідальний батько дитини, яка навчається в Нашій Першій та розуміється в проблемах освіти міста і усвідомлює їх наслідки для своєї дитини. Тому готовий постійно допомагати школі та ще й залучати до цього батьків. Робив, роблю і буду це робити, незважаючи ні на яких федунів. А отакі горе- батьки, як ви тільки підливають масла в огонь та дають привід для дешевого піару депутата Федуна, який замість того, щоб займатися першочерговими питаннями міста лізе і суне носа в питання, в яких не розуміється взагалі.

0
6  
та Федун два слова связать не может, одни словесные понты, вобще как он туда попал в эти депутаты ???

0
5  
Петро, я ніяким чином не належу до педагогічного колективу школи № 1, я мама учня даної школи. І горда тим, що ми навчаємося в "Нашій Першій"!!!

0
4  
а в школі №3 у нас святоші?

0
3  
Відразу видно як затрепетіли вчителі наші доблесні(зажрані), правильно робете що тріпаєте їх, як би ще когось за грати посадили, то і охота б у них всих відпала. Прохання зробіть будь ласка перевірку в шк.№12 та №5 а також дит.садок Чебурашка, там також не соромляться по внесках.

0
2  
Перша школа одна з найуспішніших шкіл міста. Свій високий рейтинг вона утримує не ремонтами, а призовими місцями і перемогами. Пан Федун навряд чи чув про депутатську етику. Він боїться зустрічатися з батьківською громадою, але користується плітками і чутками людей свого оточення. Батьки, які скаржаться, грошей не здають і ніколи не здавали, на батьківські збори не ходять. Не забудьте, пане Федун, вивчити потреби освіти міста і при формуванні бюджету на 2017 рік показати свою професійну принциповість перед депутатським корпусом та громадою міста.

0
1  
Як мама дитини, яка навчається в ЗОШ № 1, повідомляю, що задоволена школою, батьківським комітетом та педагогічним колективом зазначеної школи. Благодійні внески, що здаються на потреби класу не такі вже й великі і повністтю йдуть на потреби класу. Директор школи Гайдай Інна Борисівна - директор з Великої букви і "на своєму місці". Те ж можна сказати і про заступника - Цапенко Анну Іванівну. Такий директор повинен бути взірцем. Два рази на рік вона проводить загальношкільні батьківські збори - на яких відчитується за використання внесків, сплачених батьками на потреби школи. Все це можна побачити, відвідавши школу. Якщо хтось і не згоден, то я впевнена, що це одиниці, то лише через власні якісь сварки і образи. Вже, знаєте, досить норовливі зараз діти, та не менш норовливіші їх батьки. Переконана, що переважна більшість батьків, діти, яких навчаються в школі №1, підтримають мене.

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.