Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Апрель » 26 » Депутат Смілянської міської ради Володимир Салов: Україна – не Росія
12:00
Депутат Смілянської міської ради Володимир Салов: Україна – не Росія
ВО Свобода
 

Час поставити крапки над «і», або як смілянська «Батьківщина» на чолі з її керівником Голубом А.А. прийняли позу страуса, виставивши при цьому на широкий загал читацької аудиторії у №15 (999) газети «Сміла» свою хуторянську позицію» моя хата з краю».

Нещодавно на черговій п`ятнадцятій сесії Смілянської міської ради фракцією ВО «Свобода» до порядку денного було внесено звернення про розірвання такого собі «договору про побратимські відносини», який був створений ще радянською номенклатурою за часів пріснопам’ятного СРСР. Мова йде про договір між нашим славним українським містом Сміла та містами Ржев та Данілов. Ці міста знаходяться на території Російської Федерації, на території держави-агресора, яка підло окупувала наш український Крим та, відчувши свою безкарність, пішла далі на Україну, поставляючи військову техніку, боєприпаси та найманців-бойовиків з усіх кутків своєї імперії для ведення бойових дій на Донеччині, маючи стратегічну мету – захоплення та окупацію нашої країни.

За час військової агресії Московії проти суверенної України десятки наших квітучих міст і сіл перетворилися на руїни та згарища, мільйони мирних жителів, утікаючи від цих представників «рускава міра», покинули свої домівки та стали біженцями. Тисячі наших воїнів-захисників, а також мирних жителів, ніколи не повернуться у свої сім`ї, загинувши від куль та снарядів, які «гумконвоями» їдуть з усіх міст Російської Федерації. І Ржев та Данілов не є виключенням зі списку цих міст-постачальників.

Головорізи штибу захарастів, гіві, бородаїв та іншої нечисті хазяйнують на наших прадідівських землях, спираючись на військову, матеріальну та політичну підтримку зі сторони своїх північних хазяїв. І ніхто, ні пан Голуб, ані ті, хто підтримує його хуторянську позицію меншовартісного молодшого брата, не зможуть мене переконати в тому, що «в усьому винний один лише шизофренік Путін». На шизофренію з манією імперського шовінізму вже здавна хворіє вся Російська Федерація! Нетерпимістю до самостійності суверенної української нації відкрито або завуальовано просякнуті всі прошарки населення цієї невиліковно хворої країни, починаючи від їхнього кремлівського царька і закінчуючи останнім бурятом з зауральської глухомані.

Так-от, коли питання про розірвання «побратимських відносин» під час сесії міської ради було поставлено на голосування, то з двадцяти дев`яти депутатів, присутніх у залі засідань, лише восьмеро проголосували за розірвання цих ганебних відносин. Це були представники політичних партій ВО «Свобода» та «Укроп». Інші ж, хто з явним задоволенням, а хто сором`язливо опустивши очі, утримались або голосували проти.

Хтось із читачів може спитати: чому я називаю ці «побратимські» відносини ганебними? Тоді я задам зустрічне питання: А чи могли б, наприклад, міста Москва та Берлін або Київ та Кельн та інші мати між собою побратимські відносини у 1943 році, під час військових дій один проти одного? Лише плебейська рабська психологія людини з відчуттям меншовартості може спонукати брататися з ворогом, коли той вбиває його дітей, ґвалтує його сестер, палить його хату! І ніякі надумані виправдання не зможуть прикрити ту страусину позицію з хованням голови у пісок, в яку стали під час голосування депутати від тих політичних партій, які весь час торочили нам про свої чесноти, про глибокий патріотизм, про їхню фонтануючу через край любов до неньки України.

Особливо мене вразила безпринципність керівника смілянської «Батьківщини» при голосуванні цього питання на сесії міської ради. Чи, може, пане Голубе, позичені в сірка очі дали вам право забути, що у вас є ваша однопартійка Надія Савченко, якій показово зробили судилище та смакували цей фарс всією федерацією?! Дивує, що стійкість і політична зрілість цієї тендітної жінки не прислужили вам взірцем. Чи, може, під час голосування перед вашими очима не стояли наші хлопці, закатовані, постріляні, скалічені вбивцями з триколором на шевронах?! Чи, може, ви забули про горе тих українських матерів, які виплакали свої очі за своїми синами?!

Коли страус з переляку ховає свою голову у пісок, він не думає про те, який неприглядний вигляд має це видовище. Ну, птиця і є птиця. Що з неї візьмеш. Тож, виходячи з усього сказаного, залишаю читачеві право ставити крапки над «і» та робити висновки на майбутнє.

Володимир САЛОВ,
депутат Смілянської міської ради,
керівник фракції ВО «Свобода»Зауважимо, стаття Володимира Салова є відповідю на статтю Анатолія Голуба, яка на шпальтах видання «Сміляночка» оприлюднена під назвою «Депутат Смілянської міської ради Анатолій Голуб: Моє бачення відносин з росіянами протилежне Володимиру Салову».
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 4
0
4  
Уважно прочитав відповідь автора статті і коментарі до неї деяких прихожан московського патріархата. От заділо їх за живе! Як же бісяться ці ''нашідєдиваявалі''! Колона №5 аж кипить віж злоби та пихатості. Совки як були совками, так совками і зостануться. Як тільки вітер дме зі сторони москви, то вони неначе наркоші тримають ніс по вітру, і з задоволенням винюхують гнилісний сморід, яким несе від трупа члєніна.
А стаття написана правильно. Автору респект. Розбомбив раболєпного голуба в пух і прах. Аж пір'я полетіло.

0
3  
Джмилю!Миленький. ты не разобрался в сути статьи Голуба и Салова. Голуб призвал Салова
уважать мнение каждого депутата и искать пути к миру. Ведь большинство депутатов на сессии не поддержали предложение Салова, а он (как удачно подметил Голуб), начал
обгаживать всех сидящих в зале, т.е.внедрять метод курятника. Если бы Салов имел хотя бы
каплю ума, ему не стоило бы торпедировать свое дурное предложение и выставлять себя
на посмешище всем присутствующим в зале заседаний. Даже самое примитивное животное
улавливает разницу между вонью и свежим воздухом. У Салова видимо в этой части атрофия
и он садиться на головы злравомыслящих. Поэтому ты жужжы, но с умом дружы!

0
2  
шановний пане Колян! Зауважте, що лист п. Салова є відповіддю на шозофренічні писання п. Голуба. і в цій ситуації п. Голуб викопав собі яму в яку потихеньку падає вся смілянська "Батьківщина". До Вашого великого здивування повідомлю, що за визначення партія займається PR та для нормальної партії це не самоціль, а лише засіб.
Якщо вам незрозуміло, до чого тут "простий люд", зокрема мешканці т.зв. "міст-побратимів" Ржева та Данилова, то можете подивитися на підтримку царя Мордору цим таки людом і мешканці вказаних міст на цьому фоні не вирізняються. Можливо, такої злоби, про яку Ви пишите, не мають на нас і ті московити-військові, які топчуть нашу землю на Донбасі і в Криму, але це не значить, що українці їх не ненавидять.
Тому, п Колян, Ви звичайний недолугий ватник, тому Вам по дорозі з п. Голубом до Ржева чи Данилова на вибір.

0
1  
Шановні відвідувачі сайту, прочитавши вище написану статтю - то це на мою думку, не що інше як піар ВО Свободи та її лідера брихуна Салова В.І. Незрозуміло до чого тут простий люд в тих російських містах, у мене там жеве двоюрідній брат, про нашу Смілу розповідають дуже добре і без всякої злоби на нас простий люд.

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.