Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Сентябрь » 6 » Депутати Смілянської міськради: За що віддали життя патріоти небесної сотні?
09:47
Депутати Смілянської міськради: За що віддали життя патріоти небесної сотні?
Віталій Федун
 
 
ЗА ЩО ВІДДАЛИ ЖИТТЯ ПАТРІОТИ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ?

Відповідь на це питання знає кожен смілянин, від школяра до людини поважного віку – за те щоб бандитські, крадійські фінансові схеми Азарова-Януковича припинили своє існування. Щоб учасники цих схем не ховали кошти в офшорних зонах, а бюджет мав достатнє наповнення для виплати зарплати вчителям, лікарям, працівникам бюджетної сфери і на кінець пенсії пенсіонерам.

Вдумайтесь у цифри : за рахунок останніх протизаконних оборудок національної валюти через офшорні зони, державний бюджет втратив 57,0 млрд. грн. – це достатня сума, щоб підвищити виплати вказаним вище категоріям українських громадян мінімум у два рази.

А тепер подивимось під цим кутом на події в місті Сміла. В 2010 році по кримінальним фінансовим схемам Азарова - Януковича у місті було створено ТОВ «СмілаЕнергоінвест» з надання послуг теплопостачання. Це підприємство зайшло в місто з статутним фондом аж 1000 гривень. Ох і сильний же інвестор !!! Засновник: жіночка Деметра Філіноу, паспорт К00095946, республіка Кіпр, місто Нікоcія.

«Діяльність» ТОВ «СмілаЕнергоінвест» розпочало таким чином :

1. Отримало від міста в безкоштовне користування котельні та теплові мережі.

За минулий період своєї діяльності в місті, за вказане користування, не сплатило до міського бюджету жодної копійки. Не зрозуміло чому мовчать правоохоронні органи. За такі збитки повинно, як мінімум дві посадові особи, отримати серйозні сроки позбавлення волі;

2. За використаний газ, ТОВ «СмілаЕнергоінвест» заборгувало державі понад 93,0 млн. гривень (здогадайтесь де кошти, які сміляни сплачували за послуги теплопостачання ?). І що цікаво, жодного разу його не було відключено від газопостачання. А чому ? Правильно – бо це діюча бандитська схема Азарова - Януковича. Ворон ворону око не виклює.

3. В штаті ТОВ «СмілаЕнергоінвест» працює 40 осіб, яких щоденно возять з міста Черкас службовим автобусом. Підрахуйте, шановні сміляни, скільки ви переплачуєте при оплаті послуг теплопостачання. А було б комунальне власне підприємство – був би і тариф менший і 40 смілянських сімей мали б робочі місця, а міський бюджет мав би відповідні надходження.

4. ТОВ «СмілаЕнергоінвест» єдина в місті Сміла організація, яка має власну охорону своєї контори, а це звісно також здорожчує тариф. Навіщо це зроблено? Відповідь єдина, щоб була збережена таємничість «діяльності». З цією ж метою 40 і 40 працівників возять з міста Черкас.

5. Тариф затверджений НКРЕКП для споживачів тепла в місті Сміла, мав штучно збільшену надбавку з метою накопичення коштів для придбання та встановлення теплових лічильників у житлових будинках. Державна програма передбачала встановлення таких лічильників за рахунок вказаних коштів не пізніше 2015р. Таких лічильників ТОВ «СмілаЕнергоінвест» не встановило за винятком 10-ти будинків. Здогадайтесь, де ці кошти близько 3,0 млн.грн.? А в місті 106 жилих будинків не мають теплових лічильників.

З вище вказаних причин, пів року назад і було прийняте рішення Смілянською міською радою про розторгнення договору про спільну діяльність з ТОВ «СмілаЕнергоінвест», створення нового комунального підприємства СКП «Смілатеплоенерго» та розпочаті заходи по отриманню відповідної ліценції, прийому-передачі основних засобів і таке інше.

Проте, керівництво ТОВ «СмілаЕнергоінвест», не забажало втрачати таке дохідне фінансове підприємництво і розпочало активну діяльність супротиву. В бій була кинута тяжка артилерія, а це впливові чиновники м. Київа та м.Черкаси, затягування процесу повернення основних засобів громаді міста, перешкоджання отримання ліцензії новим підприємством СКП «Смілатеплое- нерго». До речі, необхідно читачам повідомити, що навіть і отримання вказа- ної ліцензії вдалося отримати новому підприємству лише через адміністратив- ний суд.

Треба віддати належне депутату Пруссу В.М. за його наполегливість та громадську принципову позицію у вирішенні питання повернення надавача послуг тепла комунальному підприємству, для чого він навіть залучив до цього процесу свого сина, фахівця вищої категорії з питань теплоенергетики.

Але було б все добре, якщо відкинути все погане. А погане те, що керівництву ТОВ «СмілаЕнергоінвест» вдалося перевербувати на свою користь 5 депутатів, після чого процес прийняв зворотній рух. Пояснення таких депутатів, про зміну їхньої позиції незрозумілі і викликають ще більше питань, на жаль з підтекстом не на їхній авторитет.

Шановна громада міста! Ми ще не втрачаємо надію та позитивне вирішення цього вкрай важливого питання для міста. Адже нам потрібно зберегти тепломережі та котельні в належному стані, а ТОВ «СмілаЕнерго- інвест» буде експлуатувати їх на максимальне зношення. Ці та інші питання голосуються депутатами поіменно. Приходьте, будь-ласка на сесії і ви будете бачити хто є хто, адже нові вибори не за горами.

Депутати Смілянської міськради:

Віталій Федун,
Анатолій Голуб,
Ольга Дериземля,
Володимир Салов,
Петро Абажей
.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 8
8  
прикона,позитттивчик

---
Присоединяюсь. И я с этим столкнулся. Можем пообщаться на эту тему. fifa 15 cracks 3dm скачать торрент, скачать fifa 15 ultimate team на пк и http://15fifa.ru/skachat-fifa-15/28-fifa-15-ultimate-team-by-ea-sports-v107-sportivnyy-simulyator-ios-511-rus.html - скачать fifa 15 на айфон 5s скачать fifa 15 без торрента

7  
Не що інше як боротьба за сфери впливу! Замість поганого Енергоінвеста заходить депутат Прусс В.М., для чого він навіть залучив до цього процесу свого сина, фахівця вищої категорії з питань теплоенергетики. І знову схема.

6  
Чому Ви тільки пишете за "Енегргоінвест". КП "Водгео" самовільно збільшує тарифи, хоча тариф і так завеликий для нашого міста. Сміляни що повинні утримувати керівництво КП " Водгео"?

5  
Сила громад-рулит -это и есть Енергоинвест, опухаль в городе Смела вместе с депутатами Хоменко Роман и еврей Кредзинський Юра.

4  
Владимир!Володенька! На тебе резко проявились симптомы вяло-
текущей шизофрении та словесной диареи!!! Лечись пока не поздно!

3  
Кастрюлеголовый, от тебя другого высера и не ожидал.

2  
А самому западло алергікам допомогти, лось сохатий у косоворотці.

1  
Вот все кто подписался, пользы от вас ноль. Возьмите в лапки тяпки и повырубайте з вашою громадою амброзию. Аллергики задыхаются. Оденете вышитые рубахи, споёте гимн... Или просто покажите, что Родину любить можно и не натягивая шароварв.

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.