Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Май » 16 » Депутатська комісія з питань ЖКГ вирішила позбутися ТОВ «Сміла Енергоінвест»
08:50
Депутатська комісія з питань ЖКГ вирішила позбутися ТОВ «Сміла Енергоінвест»
В’ячеслав Овчаренко
Під час депутатської комісії з питань ЖКГ, яка відбулася минулого тижня, було вирішено винести на розгляд сесії Смілянської міської ради рішення про розірвання договору з ТОВ «Сміла Енергоінвест» шляхом виходу із спільної діяльності комунального теплопостачального підприємства разом з майном міста, яке надано приватному підприємству в безоплатне користування.

Як відомо, ТОВ «Сміла Енергоінвест» має у Смілянський міський раді власне лобі, тому є вірогідність того, що це питання на сесії буде заблоковано, але незважаючи на це, можна констатувати про чергову поразку приватної теплопостачальної компанії.

Нагадаємо, що нещодавно підприємство ТОВ «Сміла Енергоінвест» вже програло комунальному підприємству "Смілакомунтеплоенерго" касацію у Вищому господарському суді.

Вищий господарській суд скасував рішення про право ТОВ «Сміла Енергоінвест» користуватися майновим комплексом комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» до 2030 року згідно договору про спільну діяльність і відправив справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Під час комісії з питань ЖКГ депутати В’ячеслав Овчаренко та Володимир Прусс технічно переграли лобістів ТОВ «Сміла Енергоінвест» завдяки власній згуртованості та попередній домовленості.

Зауважимо, що у порядку денному було відсутнє питання про рекомендацію депутатської комісії з питань ЖКГ розірвати договір з ТОВ «Сміла Енергоінвест» шляхом виходу із спільної діяльності. Там значилося лише питання про розгляд звернення листа від керівника КП "Смілакомунтеплоенерго", депутата міської ради Володимира Прусса. А вже в самому листі зазначалася вищезгадана проблематика.

Попередньо ніхто не надав значення цьому листу. Мовчав і голова депутатської комісії з питань ЖКГ В’ячеслав Овчаренко який на питання що буде на комісії, позіхаючи та махаючи рукою відповідав, - нічого цікавого, так, лише звернення Володимира Прусса.

Прошляпив питання і директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» Денис Кононець, якому зателефонували за годину до засідання та запросили бути, бо є якесь звернення.

Про те, що все «по дорослому», стало зрозуміло лише тоді, коли голова депутатської комісії В’ячеслав Овчаренко дістав з папки вже попередньо підготовлене рішення з п’яти пунктів про розірвання договору з ТОВ «Сміла Енергоінвест» шляхом виходу із спільної діяльності та інші рекомендації і запропонував проголосувати його пропозицію у якості результату розгляду звернення Володимира Прусса.

Під час засідання активно обурювалися члени комісії депутат від фракції «Сила Громад» Олег Трушкевич та депутат від фракції «Патріот» Володимир Бердецький але їхніх зусиль не вистачило аби заблокувати пропозицію.

В’ячеслав Овчаренко виявив значну стриманість та послідовність в результаті чого ТОВ «Сміла Енергоінвест» отримав чергову порцію труднощів. 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: влада | Рейтинг: 5.0/4
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.