Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2015 » Февраль » 20 » До Сміли приїздить львівський поет, прозаїк, літературознавець, перекладач Віктор Неборак
17:40
До Сміли приїздить львівський поет, прозаїк, літературознавець, перекладач Віктор Неборак
Віктор Неборак
 
Третього березня до Сміли приїздить львівський поет, прозаїк, літературознавець, перекладач Віктор Неборак.

Творчий вечір поета-учасника літугрупування Бу-Ба-Бу відбудеться о 12-30 в читальному залі центральної міської бібліотеки. Автор поетичних збірок «Бурштиновий час», «Літаюча голова», «Розмова зі слугою», «Епос про тридцять п’яту хату», незавершеного роману «Пан Базьо та решта» приїде разом зі своїми книгами, які сміляни зможуть придбати прямо з рук автора.

Зустріч з письменником Віктором Небораком відбудеться 3 березня о 12-30 в центральній бібліотеці.

Матеріал з Вікіпедії

Ві́ктор Володи́мирович Небора́к (*9 травня 1961) — поет, прозаїк, літературознавець, перекладач, есеїст.

Живе і працює у Львові.

Учасник літугрупування Бу-Ба-Бу, майстерні «Пси Святого Юра».

Автор поетичних збірок «Бурштиновий час» (1987), «Літаюча голова» (1990), «Alter Ego» (1993), «Розмова зі слугою» (1994), «Епос про тридцять п'яту хату» (1999), незавершеного роману «Пан Базьо та решта».

Неборак був, як сам зазначає в автобіографії, «рецитатором власних текстів, продюсером поезо-химеро-рокдійств, концептуалістом кількох фестивалів і рушень». Микола Рябчук вважає, що «поетичний карнавал Віктора Неборака — це ще й добре організований спектакль, з прекрасною режисурою… з питанням з-поміж питань у кінці, в останньому вагоні карнавальної кавалькади, питанням, заради якого, можливо, й розігрується все це дійство». (Вітчизна, 10'89).

З середини 1990-х років найпомітнішим з літературних проектів В.Неборака є «Третє тисячоліття» — серія літературних вечорів у Львові, до участі в яких запрошуються «письменники наживо», а сам автор проекту поєднує організаційно-продюсерські функції з функціями ведучого і співрозмовника.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.