Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 4 » Екс-міський голова Олексій Цибко розповсюдив документ за власним підписом
00:54
Екс-міський голова Олексій Цибко розповсюдив документ за власним підписом
документ
 
Колишні радники звільненого міського голови розповсюдили документ за підписом Олексія Цибка у якому він повідомляє про своє розпорядження о зупиненні рішення Смілянської міської ради відносно свого звільнення.
документ

 
документ

 
документ

 
документ

 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: влада | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 291 2 »
29  
Ольга, я, переконався, що ви зрозуміли, що розпорядження законне, оскільки юридичні аргументи закінчились, а залишились лише "надсмешки". Вам бы преподавать правописание, хороший литературный редактор бы с вас вышел.
Не обижайтесь, если интересно сегодня включайте радио всеукраинское в 22.15, я дам правовой комментарий по всем вопросам,
Мне просто жаль, что один депутат Примак подвел всех остальных под незаконные действия! А они ему доверили, посколько были убеждены в его квалификации. Если такие горе юристы, в Смеле считаются лучшими, то это кошмар!

28  
Козак! А розпорядження це вам не механізм реагування на ситуацію! Мені дійсно тут не має з ким ввести фахову розмову, вибачте я помилився, що почав обговорювати тут юридичні тонкості. Просто хотів всім вам довести, що є закон, але не вдалося

27  
Пояснити "ПОПУЛЯРНО" ехо 90хх)))))

26  
Саме цікаве що жоден кваліфікований адвокат в жодному разі не вів би тут переписку, а чітко діяв в рамках закону, а саме у суді, оскільки своїми коментарями тіки погіршує становище)

25  
Шановний! Ви популярно не мені пояснюйте, а радше самі ознайомтеся з законодавчою базою з цього приводу. Так, я дійсно - "умник", оскільки маю елементарне поняття стосовно "правового поля" в якому ви маєте намір працювати. Ви, можливо, юрист, я не оспорюю цього факту, проте стосовно вашої кваліфікації - в мене є сумніви. Намагайтеся бути стриманішим, якщо ви - юрист. Я бачу ситуацію зовсім з іншої сторони, ніж ви. Фахової розмови у нас з Вами бути не може, зважаючи на те, що я не бачила Вашого диплому, хоча, судячи з написання "НЕГІЛІЗМ", - Ви - метр жанру. В будь якому випадку, вирішувати всі проблемні питання буде суд! а не Цибко, і, тим паче, не Ви. З найкращими побажаннями та надією на наявність розуму..... Я. Всього найкращого, пане АДВОКАТЕ.

24  
мені просто стидно за своїх городян що голосували за нього а себе ненавіжу бо теж повівся.

23  
Льоші вже не працювати оскільки жителі будуть в нього плювати з від усюди, і депутати при першій можливості знову оголосять імпічмент ))) Забирай свого Адвоката і свої бебихи і назад на Києв під крило Медведчука.....

22  
Для Ольги пояснюю популярно, що рішення ради, вступає в закону дію з моменту його офіційного оприлюднення в ЗМІ, це норма Регламенту, рішення ради було офіційно оприлюднено в газеті Сміла після видання розпорядження міського голови. Питання є! Умники))) Або фахова дискусія, або припиняємо всі розмови, мені набридло займатися юридичною еквелібристикою і давати лікбези.

21  
Згадав фільм жахів (АДВОКАТ ДЪЯВОЛА)зараз актуальна назва.

20  
Вам потрібно було її вивчати. І саме головне вміти правильно використоувати юридичні терміни.А з вами я взагалі не бачу сенсу розмовляти юридичними термінами))) Я в своєму житті бачив адвокатів які навіть законів не знають і на справі читають тільки статті а тлумачити їх з коментарів не взмозі, доречі а що сказано в коментарі з даного інциденту.

19  
Я думав, що маю фахову розмову, а бачу пшик! Я норми закона наводжу , а у відповідь лише пусті слова без будь-якої правової аргументації, та образи! Це ваша правова культура. Слухаєте сьгодні Всеукраінське радіо 22.15, і думайте і вчиться юриспруденціі.

18  
Адвокат навчався разом з Цибком на Юриста з міжнародного права)))

17  
Ще одна ремарка стосовно грамотності АДВОКАТА (зараз плачу від сміху): " Примак подбурив до скоєння правопорушення Конституції та законів, коли він розпочав процедуру нелегітимного дострокового припинення повноважень міського голови, за наслідками чого настає відповідальність!" АЙ, ВЕЙ, "пОдбурив, скоєння правопорушення Конституції, нелегітимного припинення повноважень")))))) Ви справді таке пишете як фаховий юрист... Тоді ви гідні свого "клієнта"

16  
Ай МАЛАДЕЦ, АДВОКАТ! юрист повинен бути грамотною людиною, оскільки того вимагає його професія. Пробачте, але читаючи Ваші коментарі, складається враження про повну відсутність у Вас середньої освіти. До того ж, Вам явно не викладалася латина. Термін "нІгілізм" походить саме від латинського слова "nihil" — «ніщо». Якщо ви юрист - маєте знати як правильно цей термін читається, а тим паче - пишеться.

15  
Шановний АДВОКАТ!!!!Доводжу до Вашого відома,що міський голова у відповідності до частини 4 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" дійсно вправі у п'ятиденний строк зупинити рішення ради та внести його на повторний розгляд відповідної ради, проте!!!!!!!!!!!!! ЛИШЕ ТОДІ, КОЛИ ВІН Є ЧІЛЬНИМ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ..... в той же час, згідно з вимогами п.3 ч.11 ст. 79 ЗУ "про місцеве самоврядування в Україні", Повноваження сільського, селищного, міського голови припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади:
3) з підстав, зазначених в абзаці першому частини другої цієї статті, - з дня прийняття місцевим референдумом або відповідною радою рішення про дострокове припинення повноважень.
Повноваження Цибка О.О., як міського голови, припинено починаючи з 01.03.2016 року і з цього дня його офіційно звільнено, про що мається відповідний запис в його трудовій книзі.
А тепер.... поясніть нам, як особа, що має вищу юридичну освіту (маю надію, що не в галузі міжнародного права, як у деяких) як Цибко О.О, будучи звільненим з посади, може зупиняти своїм розпорядженням якісь рішення ради?

14  
Який правовий негілізм з боку людей, які намагаються коментувати закони! Жах!
Всім раджу вивчити частину 4 ст. 59 закону про місцеве самоврядування, яка визначає право міського голови на вето - зупинення рішень ради!
Готовий надати офіційні коментарі з приводу незаконності рішення ради щодо припинення повноважень міського голови!

13  
Це оправдання Цибка за гроші на вибори перед хазяїном.

12  
то ви хочете сказати що Цибко "легітимний"? Янукович теж??

11  
Юрист з міжнародного права шукає юриста.Мені одному тільки смішно?

10  
Ви пишете дійсно як адвокат,але всеж закон трактуєте так як вигідно вам,і головні положення обходите.Головний закон в Укр конституція перечитайте її уважно.

9  
Рішення зупинено, але не скасовано, скасувати має право лише суд!
Депутати - це представники народу, а не як не народ!
Прошу вас не виставляєте себе безграмотними юридично.

8  
Оскаржуватимуть оскарження)))

7  
Адвокат, хм... Якщо на Вашу думку міський голова скасував(зупинив) рішення сессії своїм "так званим розпорядженням", що ж Ви збираєтесь оскаржувати в судді?))

6  
Пишететніе Адвокат а Конституції в очі не бачили)Хто такі депутати?Почитайте шановний адвокат,сподіваю що ви не юрист міжнародного права так як "екс"мер)

5  
Депутати це - не народ, який обирав голову!

1-25 26-29
Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.