Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2012 » Февраль » 16 » "Фронт Змін", "Свобода" та "Батьківщина" намагаються порозумітись
22:35
"Фронт Змін", "Свобода" та "Батьківщина" намагаються порозумітись

13 лютого прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода" повідомила, що у Черкасах  політичні партії "Фронт Змін", ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина" підписала Угоду про спільні дії об'єднаної опозиції на Черкащині.

Згідно з документом, також відповідні угоди повинні бути укладені між усіма районними і міськими партійними організаціями в Черкаській області.

Політичні партії задекларували спільно діяти з метою забезпечення демократичного шляху розвитку країни,  забезпечення європейських стандартів свобод та прав громадян, боротьбу з антинародним режимом Януковича, звільнення лідерів опозиційних партій та інших політичних в'язнів,  забезпечення проведення чесних виборів і правдивих результатів.

Водночас дана угода не дає відповіді яким чином будуть висуватися кандидати в народні депутати України від даних партій і чи будуть узгоджуватися кандидатури для висування єдиного кандидата по кожному виборчому мажоритарному окрузі на Черкащині.

Чи об’єднана опозиція насправді, чи тільки на папері, можна буде остаточно побачити під час формування списків претендентів у кандидати в депутати від даних політичних партій по виборчим мажоритарним округам.

 

 

Текст Угоди про спільні дії об'єднаної опозиції Черкащини, яких оприлюднила прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"  :

"Ми, голови обласних організацій політичних партій Черкащини, на основі Угоди про спільні дії об'єднаної опозиції України, яку 22 січня 2012 року в м. Києві підписали лідери наших політичних сил, з метою її практичного втілення для:

- повернення країни на демократичний шлях розвитку та забезпечення умов для добробуту і можливостей для самореалізації кожної людини,

- повноцінного забезпечення європейських стандартів свобод та прав громадян, припинення політичних репресій і звільнення лідерів опозиційних партій – Юлію Тимошенко і Юрія Луценка та інших політичних в'язнів,

- захисту конституційного права громадян України на формування органів влади, отже – на вільні та чесні вибори

  проголошуємо про координацію дій трьох обласних організацій політичних партій у Черкаській області для боротьби з антинародним режимом Януковича та його представниками на місцях і відновлення справжнього народовладдя.

З цією метою опозиційні політичні партії, що співпрацюють у Комітеті опору диктатурі та здійснюють спільні дії на обласному, районних і місцевому рівнях:

- укладають відповідні угоди між усіма районними і міськими партійними організаціями в Черкаській області й узгоджують спільні політичні принципи, підходи та дії на всіх рівнях місцевих рад;

- узгоджують позицію щодо діяльності обласної та районних державних адміністрацій у Черкаській області та послідовно її дотримуються, у тому числі й у місцевих радах;

- координують дії, спрямовані на забезпечення підготовки і проведення чесних виборів народних депутатів України, встановлення їх правдивих результатів, недопущення фальсифікації голосування і спотворення волевиявлення громадян.

Ми наголошуємо, що єдиним опонентом для об'єднаних сил опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють. Тому ми відмовляємося від публічної взаємної критики та декларуємо принцип взаємоповаги і взаємного непоборювання між опозиційними політичними силами.

Голови обласних організацій політичних партій зобов'язуються забезпечити безумовне визнання та виконання цієї угоди на всіх рівнях партійних структур у Черкаській області.

З метою консолідації національних і демократичних сил, закликаємо всіх, хто здатний протистояти режиму Януковича, підтримати нашу ініціативу та діяти спільно".

Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: статьи | | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.