Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 4 » Газета «Сміла» офіційно оприлюднила рішення Смілянської міської ради про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Цибка
17:38
Газета «Сміла» офіційно оприлюднила рішення Смілянської міської ради про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Цибка
Сміла
 
Комунальна газета «Сміла» офіційно оприлюднила рішення Смілянської міської ради №13-1/VII від 01.03.2016 про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Цибка.
 
РІШЕННЯ ВІД 01.03.2016 №13-1/VII
Про дострокове припинення повноважень міського голови Цибка О.О.

Відповідно до п. 16 ч. 1 ст. 26, ч. 1, 6 ст. 42, ч. 2, 3 та 11 ст. 79 Закону України «Про міcцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення депутатів Смілянської міської ради VII скликання від 01.03.2016, у зв’язку з порушенням міським головою Цибком Олексієм Олександровичем Конституції України, ч. 3 ст. 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» прав і свобод громадян, незабезпечення здійснення наданих йому повноважень, Смілянська міська рада вирішила:

1. Звільнити з посади міського голову Цибка Олексія Олександровича з 01 березня 2016 року у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень (звернення депутатів міської ради додається).

2. З 01 березня 2016 року повноваження міського голови здійснює секретар міської ради Федоренко Віктор Антонович.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Федоренка В.А. та постійну депутатську комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобігання корупції.

Головуючий на сесії депутат міської ради А.А. Голуб
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Город и горожане | Теги: місто | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.