Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2015 » Декабрь » 29 » Головний лікар МСЧ14 Василь Покотиленко: Ми продовжили оренду приміщення на три роки
00:01
Головний лікар МСЧ14 Василь Покотиленко: Ми продовжили оренду приміщення на три роки
Василь Покотиленко


Сьогодні 28 грудня, на засіданні профільної депутатської комісії, яка курирує медицину, головний лікар смілянської медсанчастини Василь Покотиленко повідомив, що медсанчастина продовжила договір оренди на будівлю медичного закладу з радіоприладним заводом ще на три роки.

Також Василь Покотиленко зачитав звернення до депутатів у якому він повідомив, що у разі якщо медсанчастина не буде включена до мережі медичних закладів міста, то вже з першого лютого 2016 року МСЧ14 офіційно припиняє надавати послуги населенню.

Під час доповіді головний лікар повідомив, що за 2015 рік його заклад заощадив кошти у розмірі 2,5 млн. грн. яких вистачить на сплату усіх комунальних платежів до кінця 2016 року, включно з опаленням. В той же час заклад потребує ще додатково 8,5 млн. грн. на заробітну платню та відпустки персоналу медичного закладу.

Виконуючий обов’язки начальника відділу охорони здоров’я Микола Стуженко доповів депутатам, що на 2016 рік держава надає у бюджет міста медичну субвенцію у розмірі 45, 5 млн. грн. В той же час потреби на всі медичні заклади, включно із залізничною лікарнею та медсанчастиною складають 73,4 млн. грн. Тобто дефіцит медичної галузі на 2016 рік буде на рівні близько 27 млн. грн.

При наявності такого дефіциту, медична галузь міста буде повністю знищена вже у другому півріччі, констатує Микола Стуженко.

Під час обговорення депутати більшістю голосів вирішили рекомендувати міській сесії прийняти медсанчастину до мережі медичних закладів міста аби продовжити її фінансування, а потім впродовж першого кварталу 2016 року реформувати заклад та знизити фінансове навантаження на медичну галузь міста.

Також окремо депутати зауважили, що потрібно відстоювати аби будівлі радіоприладного заводу в яких знаходиться медсанчастина були передані у власність Сміли.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Медицина | Теги: медицина | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.