Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Город и горожане
 ТОВ «Смілаенергопромтранс» готове забезпечити теплом ще кілька мікрорайонів міста

ТОВ «Смілаенергопромтранс» готове забезпечити теплом ще кілька мікрорайонів міста – на цьому знову наголосив директор підприємства Володимир Пилипів під час наради у міськвиконкомі у вівторок, 18 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 Сегодня

 Сміла отримає тепло – але ціна його може бути зависока

Сміла отримає тепло – але ціна його може бути зависока для всього міста, яке може втратити свій статус міста обласного значення. На цьому наголосив керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на нараді з головами ОСББ у вівторок, 18 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:00 Сегодня

 Сміляни скаржаться на те, що міська влада нічого не може вдіяти з амброзією

Сміляни скаржаться на те, що міська влада нічого не може вдіяти з амброзією – про це говорив депутат міської ради Володимир Бердецький під час наради у міськвиконкомі у вівторок, 18 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:00 Сегодня

 Ми вже повідомляли, що до кінця року в міському бюджеті не вистачає понад 26 мільйонів гривень

Ми вже повідомляли, що до кінця року в міському бюджеті не вистачає понад 26 мільйонів гривень на зарплати освітянам, медикам, працівникам культури й чиновникам та на енергоносії. Така цифра прозвучала на засіданні бюджетної комісії міської ради у понеділок, 17 вересня. Прокоментувати ситуацію ми попросили члена бюджетної комісії Антона Кривка.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 Вчера

 На 15 жовтня СКП «Комунальник» буде стовідсотково готове до роботи

На 15 жовтня СКП «Комунальник» буде стовідсотково готове до роботи в осінньо-зимовий період. Про це повідомив директор підприємства Сергій Ананко на нараді у міськвиконкомі вчора, у вівторок 18 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:00 Вчера

 Коли розпочнеться у Смілі опалювальний сезон

Коли розпочнеться у Смілі опалювальний сезон – це болюче питання хвилювало всіх учасників наради керівництва Сміли з головами ОСББ, яка відбулася вчора, у вівторок 18 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:00 Вчера

 Майже 253 мільйони гривень боргів за газ «висить» на Смілі

Майже 253 мільйони гривень боргів за газ «висить» на Смілі – цю цифру озвучив керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на нараді з головами ОСББ учора, у вівторок 18 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 09:30 Вчера

На зарплати медикам та освітянам до кінця цього року не вистачає значної суми

На зарплати медикам та освітянам до кінця цього року не вистачає значної суми коштів. Про це йшла мова на засіданні бюджетної комісії міської ради сьогодні, у понеділок 17 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:00 17.09.2018

 Священики й пастирі молилися за рідну Смілу

Учора, в неділю 16 вересня, на центральній площі Сміли зібралися священики та пастирі різних християнських конфесій. Вони помолилися за усіх смілян та рідне місто.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 17.09.2018

 До кінця року в міському бюджеті не вистачає 26 мільйонів гривень

До кінця року в міському бюджеті не вистачає 26 мільйонів гривень на зарплати освітянам, медикам, працівникам культури й чиновникам та на енергоносії. Така цифра прозвучала на засіданні бюджетної комісії міської ради сьогодні, у понеділок 17 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:45 17.09.2018

В Україні майже сто відсотків об'єктів соціальної інфраструктури готові до нового опалювального сезону

В Україні майже сто відсотків об'єктів соціальної інфраструктури готові до нового опалювального сезону. Про це йдеться в заяві віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка, опублікованій у п'ятницю, 14 вересня, на урядовому порталі.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:00 16.09.2018


Сьогодні, у суботу 15 вересня, сміляни відзначають 621-й день народження рідного міста.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:10 15.09.2018

 Зовсім без дорожнього покриття залишилася вулиця Захисників України

Зовсім без дорожнього покриття залишилася вулиця Захисників України в мікрорайоні «Шевченко». Про це йдеться у сюжеті телестудії «Тясмин».
Категория: Город и горожане | Дата: 16:00 15.09.2018

 На смілянському водоканалі вже розробили новий тариф

На смілянському водоканалі вже розробили новий тариф на послуги водопостачання та водовідведення. Про це нещодавно у Фейсбуці повідомив член міськвиконкому Олег Трушкевич.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 14.09.2018

 Міський голова Сміли Олексій Цибко не думає про смілян та поступово доводить до зубожіння майже 70-тисячне місто

Міський голова Сміли Олексій Цибко не думає про смілян та поступово доводить до зубожіння майже 70-тисячне місто. У цьому переконаний народний депутат України Сергій Рудик.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:00 14.09.2018

 Жителі одного з будинків міста вимагали від керівництва управління ЖКГ дозволити їм відрізатися від мережі централізованого теплопостачання

Жителі одного з будинків міста вимагали від керівництва управління ЖКГ дозволити їм відрізатися від мережі централізованого теплопостачання. Це відбувалося на нараді в міськвиконкомі у середу, 12 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:00 13.09.2018

 Смілянські перевізники незаконно підняли тариф на пасажирські перевезення

Смілянські перевізники незаконно підняли тариф на пасажирські перевезення – вважають депутати міської ради.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 13.09.2018

 Депутат Смілянської міської ради Анатолій Голуб

Не потрібно ставати на коліна перед ПАТ «Черкасиобленерго», треба збиратися гуртом та їхати в Черкаси й Київ – та вимагати від влади й енергетиків негайно вирішити проблеми смілянського водоканалу. На цьому наголосив депутат міської ради Анатолій Голуб на нараді в міськвиконкомі у середу, 12 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:00 13.09.2018

 Наразі в кабінеті міського голови Сміли триває закрита нарада

Наразі в кабінеті міського голови Сміли триває закрита нарада, присвячена найбільшій проблемі міста на сьогоднішній день – як врятувати водоканал від банкрутства та не дати відключити місто від водопостачання.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:32 12.09.2018

 У Смілі критична ситуація з водопостачанням

Якщо мер Сміли не знайде порозуміння з керівництвом ПАТ «Черкасиобленерго» щодо погашення заборгованості смілянського водоканалу – то вже сьогодні надвечір енергетики почнуть відключати підприємство від електроенергії.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:05 12.09.2018


Сьогодні, у вівторок 11 вересня, з самісінького ранку Смілу затопило зливами.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:57 11.09.2018

Член Смілянського міськвиконкому Анатолій Терещенко

Проти підвищення вартості проїзду в громадському транспорті категорично виступає член міськвиконкому Анатолій Терещенко. Про це він заявив під час засідання виконкому в четвер, 6 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:00 10.09.2018


Сьогодні, у понеділок 10 вересня, смілянський водоканал не відключатимуть від електроенергії – тому Сміла буде з водою. Про це повідомив керівник КП «ВодГео» Володимир Овсійчук секретарю міської ради Віктору Федоренку та депутатам.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:35 10.09.2018


Смілу навмисне доводять до кризового стану – так вважає секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко. Про це він заявив журналістам у своєму службовому кабінеті сьогодні, у понеділок 10 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:44 10.09.2018

 Директор ТОВ «Смілаенергопромтранс» Володимир Пилипів

Не потрібно шукати якихось інвесторів, щоб нормально опалювати Смілу, адже ТОВ «Смілаенергопромтранс» готове забезпечити теплом ще кілька мікрорайонів міста. Про це заявив директор підприємства Володимир Пилипів на нараді у міськвиконкомі у вівторок, 4 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:00 09.09.2018

 Депутат міської ради Антон Кривко

Наприкінці цього року в міському бюджеті утвориться величезна дірка – не буде коштів на зарплати медикам, освітянам, працівникам культури та чиновникам міськвиконкому. Цю проблему озвучив член бюджетної комісії міської ради Антон Кривко на засіданні бюджетної комісії у вівторок, 4 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:00 08.09.2018

 Так і не дійшли між собою згоди члени міськвиконкому в питанні підвищення тарифу

Так і не дійшли між собою згоди члени міськвиконкому в питанні підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті на засіданні, яке відбулося у четвер, 6 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:30 08.09.2018

 Настільки зросте вартість централізованого теплопостачання

Настільки зросте вартість централізованого теплопостачання у цьому опалювальному сезоні – це нагальне питання хвилює багатьох смілян. Однак відповіді на нього так і не прозвучало на нараді у міськвиконкомі у вівторок, 4 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 07.09.2018

 Тариф на проїзд у громадському транспорті в розмірі 5 гривень не погодили на засіданні міськвиконкому

Тариф на проїзд у громадському транспорті в розмірі 5 гривень не погодили на засіданні міськвиконкому, яке відбулося у четвер, 6 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 09:00 07.09.2018

У повній бездіяльності звинуватив керманичів Сміли голова одного з ОСББ Валерій Каплун

У повній бездіяльності звинуватив керманичів Сміли голова одного з ОСББ Валерій Каплун на нараді у міськвиконкомі у вівторок, 4 вересня. Він вважає, що міська влада півтора місяці затягувала прийняття економічно обґрунтованого тарифу на воду – тому місто й опинилося без води.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:00 06.09.2018

 Для відкриття номінацій на газ комунальному теплопостачальному підприємству не вистачає майже 20 мільйонів гривень

Для відкриття номінацій на газ комунальному теплопостачальному підприємству не вистачає майже 20 мільйонів гривень. Про це повідомив директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс на нараді у міськвиконкомі у вівторок, 4 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 09:15 06.09.2018

 Комунальне теплопостачальне підприємство не розпочне свою роботу

Комунальне теплопостачальне підприємство не розпочне свою роботу, бо не зможе закупити газ – так вважають депутати міської ради Юрій Кредзинський та Роман Хоменко. Про це вони заявили на засіданні бюджетної комісії у вівторок, 4 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 05.09.2018

 Проблему з водопостачанням вирішено

Проблему з водопостачанням вирішено – заявив міський голова Сміли Олексій Цибко під час засідання бюджетної комісії у вівторок, 4 вересня.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:08 04.09.2018


Сьогодні, у понеділок 3 вересня, пізно ввечері у міськвиконкомі терміново зібрався штаб із попередження надзвичайних ситуацій на чолі з мером Сміли Олексієм Цибком. Керівництво міста гарячково шукало шляхи вирішення найболючішої наразі проблеми – відсутності води.
Категория: Город и горожане | Дата: 22:54 03.09.2018

 У Смілі з 2 вересня проїзд у громадському транспорті подорожчав

У Смілі з 2 вересня проїзд у громадському транспорті подорожчав на 50 копійок і відтепер становить 5 гривень. Перевізники самовільно підняли тариф – після того, як члени міськвиконкому не проголосували за це питання на позачерговому засіданні у середу, 29 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:35 03.09.2018


Сьогодні, у понеділок 3 вересня, Сміла знову опинилася без води. ПАТ «Черкасиобленерго» відключив електроенергію на свердловинах смілянського водоканалу.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:30 03.09.2018

 Чому Сміла потопає у смітті?

Як тільки СКП «Комунальник» припинив прибирати Смілу, місто опинилося по вуха у смітті. Докладніше про це йдеться у сюжеті телекомпанії «Сміла TV».
Категория: Город и горожане | Дата: 18:10 03.09.2018

 У міському бюджеті Сміли до кінця цього року не вистачає 24 мільйони

У міському бюджеті Сміли до кінця цього року не вистачає 24 мільйони гривень – таку цифру озвучив секретар міської ради Віктор Федоренко під час своєї першої прес-конференції у п’ятницю, 31 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:00 03.09.2018

 Депутат Смілянської міської ради Володимир Бердецький

Справжнім господарем у Смілі повинна бути громада, а не чиновники міськвиконкому – так вважає депутат міської ради Володимир Бердецький. Про це він заявив на черговій 77-й сесії міської ради у четвер, 30 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:00 03.09.2018

 На Смілу хочуть «повісити» борг за газ

Колосальну суму боргу нашого міста за використаний газ озвучив керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося у середу, 29 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 01.09.2018

 Сміла заплатить за самовільно взятий газ шалені гроші

На міську раду «навісять» величезну суму за те, що комунальне підприємство самовільно брало газ для опалення Сміли в січні цього року. Також із міського бюджету доведеться платити за розбаланс газотранспортної системи протягом лютого. Про це повідомив керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на засіданні бюджетної комісії міської ради у вівторок, 28 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:00 31.08.2018

 Міська влада не зуміла підготувати Смілу до роботи в осінньо-зимовий період

Міська влада не зуміла підготувати Смілу до роботи в осінньо-зимовий період – переконаний депутат міської ради Володимир Примак. Про це він заявив на черговій 77-й сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 30 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:00 30.08.2018

 Як вчасно увійти в опалювальний сезон – розповів очільникам Сміли та депутатам заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко

Як вчасно увійти в опалювальний сезон – розповів очільникам Сміли та депутатам заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко на черговій 77-й сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 30 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:00 30.08.2018

 Підвищити вартість проїзду в громадському транспорті до 5 гривень ніяк не можуть смілянські перевізники

Підвищити вартість проїзду в громадському транспорті до 5 гривень ніяк не можуть смілянські перевізники. Не вдалося це зробити і на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося у середу, 29 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:00 30.08.2018

 Занадто емоційним виявилося позачергове засідання Смілянського міськвиконкому

Занадто емоційним виявилося позачергове засідання Смілянського міськвиконкому, яке відбулося у середу, 29 серпня. Після більш ніж тригодинної дискусії і представники влади, і представники громадськості зробили невтішний висновок – Сміла не готова до зими.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:06 29.08.2018

 Як дожити Смілі до кінця року при такій катастрофічній нестачі коштів

Як дожити Смілі до кінця року при такій катастрофічній нестачі коштів у міському бюджеті – це болюче питання обговорили на засіданні бюджетної комісії міської ради у вівторок, 28 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 29.08.2018

Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс

Сміла потребує допомоги обласної влади у переговорах з НАК «Нафтогаз України» у питанні відкриття номінацій на газ – вважає директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс. Про це він повідомив на нараді в Черкасах із очільниками області у вівторок, 28 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:00 29.08.2018

 Фінансовий стан Сміли просто катастрофічний

Фінансовий стан Сміли просто катастрофічний – коштів не вистачає навіть на захищені статті видатків. Про це йшла мова на засіданні бюджетної комісії міської ради у вівторок, 28 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 20:15 28.08.2018

 Як вчасно розпочати в Смілі опалювальний сезон

Як вчасно розпочати в Смілі опалювальний сезон – цю проблему обговорили депутати міської ради на нараді в Черкасах із очільниками області у вівторок, 28 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:49 28.08.2018

 У Смілі не борються з амброзією

Сміла заросла амброзією і ніхто з нею не бореться – вважає депутат міської ради Володимир Бердецький. Про це він заявив на нараді, яка відбулася в міськвиконкомі у вівторок, 21 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:00 27.08.2018

1 2 3 ... 22 23 »
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.