Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Город и горожане
майстер-клас

Смілянський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запрошує смілян 24 квітня взяти участь в унікальному майстер-класі від Сергія Радченка "Середовище для зростання і розвитку дитини: принципи організації в сучасних умовах”.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:02 10.04.2013

Депутат Смілянської міської ради Іван Харченко

Нещодавно «Сміляночка» зустрілася з Іваном Харченко - депутатом Смілянської міської ради (фракція Комуністичної партії України), військовим комісаром Смілянсько-Кам’янського об’єднаного міського  військового комісаріату, з яким поспілкувалася про особливості його професійної і депутатської діяльності.  
Категория: Город и горожане | Дата: 18:53 09.04.2013

 тренінг
У рамках марафону профілактичних тренінгів 4 квітня фахівцями Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для учнів Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів був проведений черговий тренінг «Тобі слід знати про туберкульоз!». 
Категория: Город и горожане | Дата: 09:47 09.04.2013

 благодійна акція «Серце до
серця»
Сьогодні, 8 квітня, на центральній площі Сміли стартувала VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Смілянські волонтери та соціальні фахівці міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зібралися разом, щоб розпочати благодійний збір коштів, які будуть спрямовані на потреби дітей із вадами слуху.
Категория: Город и горожане | Дата: 22:59 08.04.2013

звіти

1 січня 2013 року набрав чинності Закон України від 05.07.2012 № 5067 "Про зайнятість населення", яким передбачене стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, шляхом виплати компенсації роботодавцю.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:53 08.04.2013

парк"
У Смілянському міському парку сьогодні можна було спостерігати роботу спеціальної техніки, що займалася весняним впорядкуванням паркової території. Із проханням прокоментувати ці роботи «Сміляночка» звернулася до директора міського парку Наталії Шпак.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:00 05.04.2013

погода

Згідно синоптичних прогнозів, у найближчі 3 дні на Черкащину прийде черговий циклон з Балкан, який разом із собою принесе тепло і дощі. Денна температура повітря сягне +8-13 градусів, нічна +3-6 градусів. У неділю, однак, дещо похолодає, ймовірними є опади у вигляді дощу та мокрого снігу.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:18 05.04.2013

Центр соціальних 
служб для сім'ї, дітей та молоді
Вчора в Черкаському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся тематичний семінар «Профілактика, діагностика та лікування туберкульозу. Забезпечення дотримання заходів з інфекційного контролю туберкульозу». Участь у семінарі взяли й смілянські соціальні фахівці.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:51 04.04.2013

Що таке кохання?

Що таке кохання? Як відрізнити його від симпатії, закоханості чи дружби? Чому люди одружуються? Як створити міцну та дружню родину? Відповіді на ці та інші питання учні Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів отримали в ході тренінгу «Сімейні цінності».
Категория: Город и горожане | Дата: 12:22 03.04.2013

Сміла

Нещодавно у Черкасах були підбиті підсумки обласного етапу традиційного Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». Згідно оприлюднених результатів Сміла була визнана переможцем у третій категорії населених пунктів.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:28 03.04.2013

звіти

З 1 січня 2013 року внесено зміни в Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений постановою пенсійного фонду України № 24-1 від 10 грудня 2012 року.  
Категория: Город и горожане | Дата: 16:24 02.04.2013

Смілянська молодь з особливими потребами переглянула виставу «За двома зайцями»
У суботу, 30 березня, спеціалісти Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки небайдужих спонсорів організували поїздку смілянської молоді з особливими потребами до Черкаського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:36 02.04.2013

Пенсійний фонд
Звернутися щодо призна­чення пенсії можна в будь-який час після виникнення права на пенсію, але не раніше, ніж за місяць до досягнення пенсійного віку. Днем звернення щодо пен­сії вважається день, коли прийнята заява про призначення, перерахунок, від­новлення або переведення згод­ного виду пенсії на інший управлінням Пенсійного фонду України.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:58 02.04.2013

засідання круглого столу міських учасників Всеукраїнської
благодійної акції «Серце до серця»
У п’ятницю, 29 березня, у Смілі відбулося засідання круглого столу міських учасників Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». У рамках зібрання були підбиті підсумки минулорічної акції та обговорені основні моменти підготовки до проведення чергової VIIІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у Смілі.
Категория: Город и горожане | Дата: 20:56 01.04.2013

 Всесвітній день 
боротьби з туберкульозом
У рамках профілактичного марафону до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з кримінально-виконавчою інспекцією провели ряд групових заходів з неповнолітніми та молоддю, які відбувають покарання, що не пов'язані з позбавленням волі.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:06 01.04.2013

Центр соціальних 
служб для сім'ї, дітей та молоді
Понад 20 талановитих смілянський дітей із соціально незахищених сімей долучилися цього року до обласного благодійно-соціального фотопроекту «Один на один з мрією». Із понад тисячі анкет, які отримали організатори проекту з усієї області, потрібно було обрати 20 переможців. Серед них опинилися й троє смілянських талантів.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:21 31.03.2013


 ветеран Великої Вітчизняної війни Михайло Олексійович Савенко

Уже кілька років поспіль пошуківці з туристсько-краєзнавчого гуртка «Екотур», що діє при Смілянській школі № 10, підтримують зв'язок з ветераном Великої Вітчизняної війни Михайлом Олексійовичем Савенком. Із юними пошуковцями він поділився власними спогадами про війну.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:38 30.03.2013

Центр соціальних 
служб для сім'ї, дітей та молоді
Незабаром відбудеться чергова зустріч членів клубу спілкування молоді з особливими потребами «Нові друзі», що діє при Смілянському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 30-го березня вони разом здійснять подорож до Черкаського драматичного театру, де переглянуть комедійну виставу.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:38 28.03.2013

Пенсійний фонд
Працівники, які мають не менше як половину стажу роботи в особливо шкідливих та особливо важких умовах праці, виходять на пенсію зі зменшенням віку, передбаче­ного в статті 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення», на 1 рік за кожний повний рік такої роботи для чоловіків і на 1 рік 4 місяці за кожний повний рік такої роботи для жінок.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:46 28.03.2013

тренінг «Тобі слід знати про туберкульоз!».
У рамках тижневого профілактичного марафону, що присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, для студентів Смілянського промислово-економічного коледжу працівниками Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений тренінг «Тобі слід знати про туберкульоз!».
Категория: Город и горожане | Дата: 22:46 27.03.2013

Пенсійний фонд
Управління Пенсійного фонду України в м. Смілі та Смілянському районі повідомляє, що з 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України « Про внесення змін до Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Категория: Город и горожане | Дата: 12:14 27.03.2013Морозна погода утримається на Черкащині майже до кінця березня
Минулими вихідними на Черкащині спостерігалося значне погіршення погодних умов, внаслідок яких на території краю встановилася морозна погода та відновлення снігового покриву і льодоставу на водоймах. Впродовж поточного тижня помірні та незначні морози на Черкащині утримаються.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:57 26.03.2013

Пенсійний фонд
Станом на 25 березня 2013 року управлінням Пенсійного фонду України в м.Смілі та Смілянському районі усі пенсійні виплати за березень профінансовано в повному обсязі та вчасно згідно з графіками виплати пенсій з 4 по 25 число місяця.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:59 25.03.2013

ПСПУ
«Шановний Вадим Володимирович! До Смілянського міського осередку Прогресивної соціалістичної партії України звертаються мешканці мікрорайону Кут із проханнями втрутитися в ситуацію, яка склалася довкола проблеми вивозу сміття»
Категория: Город и горожане | Дата: 16:35 21.03.2013

погода
Весна знову затримується зі своїм приходом. За інформацією Черкаського обласного центру гідрометеорології, найближчими вихідними активний циклон з Балкан принесе на територію краю снігопади, зниження денної та нічної температури повітря, хуртовини та ожеледицю.
Категория: Город и горожане | Дата: 23:23 20.03.2013

Всеукраїнський проект «Оцінка громадянської участі та 
організацій громадянського суспільства в Україні»
Сьогодні, 20 березня, у Смілі відбувся круглий стіл з обговорення результатів Всеукраїнського проекту «Оцінка громадянської участі та організацій громадянського суспільства в Україні». Засідання відбулося за ініціативи Українського Фонду Демократії «Спочатку Люди» та за підтримки Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Категория: Город и горожане | Дата: 22:31 20.03.2013

Марьяна Пирог
Вчора, 19 березня, у Смілі стартував профілактичний марафон, присвячений Всесвітньому Дню боротьби із туберкульозом. У рамках профілактичного марафону планується проведення ряду заходів, направлених на привернення уваги людей до цієї хвороби.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:56 20.03.2013

фестиваль-конкурс 
«Таланти багатодітної родини»
У четвер у Смілянській Дитячій школі мистецтв відбудеться традиційний щорічний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини». Власні творчі обдарування і здобутки матимуть можливість продемонструвати діти з багатодітних і малозабезпечених родин, які змагатимуться в кількох номінаціях.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:45 20.03.2013

 засідання круглого
столу «Все про туберкульоз»
Сьогодні, 19 березня, у Смілянському технікумі харчових технологій відбулось засідання круглого столу «Все про туберкульоз». Захід був проведений Смілянським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у рамках профілактичного марафону, який присвячений всесвітньому Дню боротьби із туберкульозом.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:36 19.03.2013

Президента РФК «Сміла» Цибка Олексія
Олександрович

Гравці, їх батьки та колектив вітають Президента РФК «Сміла» Цибка Олексія Олександровича з днем народження
Категория: Город и горожане | Дата: 18:51 19.03.2013

Наталія
Сєргєєва, управителель фінансово-господарськими справами ОСББ «Дана» і «Сигнал»
Минулого тижня у мешканців мікрорайону «Богдана» великий резонанс викликало повідомлення представників КП «ВодГео» про те, що в жителів мікрорайону значиться велика заборгованість перед підприємством. З приводу питання заборгованості мешканців 53-го мікрорайону ми поспілкувалися з управителем фінансово-господарськими справами одного з ОСББ, що діють на «Богдана».
Категория: Город и горожане | Дата: 18:06 19.03.2013

 науково-практична конференція
У Смілянському технікумі харчових технологій Національного університету харчових технологій відбулася міська науково-практична конференція «Роль англійської мови у сучасному суспільстві». У рамках форуму студентська та учнівська молодь міста демонструвала власні досягнення у вивченні іноземної мови.
Категория: Город и горожане | Дата: 21:16 18.03.2013

засідання Громадської 
ради

20 березня громадськість Сміли зустрінеться за круглим столом у рамках участі міста у Всеукраїнському проекті «Оцінка громадянської участі та організацій громадянського суспільства в Україні», який ініційований Українським Фондом Демократії «Спочатку Люди». У рамках круглого столу відбудеться дискусія щодо подальшої розбудови громадянського суспільства.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:57 18.03.2013

 Ольга Нікітченко

Повірка лічильників води – проблема, з якою регулярно стикаються багато мешканців Сміли. Прокоментувати найбільш принципові обставини проведення цієї повірки «Сміляночка» звернулася до депутата Смілянської міської ради Ольги Нікітченко.
Категория: Город и горожане | Дата: 22:11 16.03.2013

«Білі плями сімейного виховання»
У приміщенні дитячого садка № 17 відбулося третє заняття тренінгового курсу з формування батьківської компетентності «Білі плями сімейного виховання». Керуючись положенням «Стрес – нормальна частина життя», соціальні фахівці навчали батьків визначати причини стресових проявів та ефективно їх долати.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:56 15.03.2013

 Станіслав
Голубець
Станіслав Голубець: "Хто керує ОСББ, терпіть знущання від зайд. Тому нема сенсу таким людям грати на їх полі. Думаю, що і ти Андрій такої ж думки. А образу ти сам повісив на себе. Я до цього не причентний."
Категория: Город и горожане | Дата: 13:42 13.03.2013

 Андрій Король
Керівник ОСББ «Маяковського 8» Андрій Король: "Пан Голубець С.В. навряд чи знайомий з незалежним журналістом з м. Києва Андрієм Королем (який є автором даної статті), отже вважаю стаття на цьому сайті під назвою „Відповідь Андрію Королю на „Крок назустріч” або „Пів воза і нині там” адресована саме мені."
Категория: Город и горожане | Дата: 22:42 12.03.2013

круглий стіл з профорієнтації для смілянських
випускників
Вчора у Міськрайонному Центрі зайнятості відбувся круглий стіл з профорієнтації для смілянських випускників, які відносяться до пільгових категорій. Старшокласники дізналися, які професії актуальні на сучасному ринку праці, отримали інформацію про вищі учбові заклади.
Категория: Город и горожане | Дата: 20:55 12.03.2013

погода
Зима і весна продовжують протиборство. Впродовж вихідних на Черкащині спостерігалися опади у вигляді снігу, ожеледь, погіршення видимості на дорогах. Однак, вже найближчим часом опади припиняться, а температура повітря підвищиться. При цьому справжню весну слід очікувати не раніше кінця другої декади березня.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:02 12.03.2013

 третій 
сезон популярного романтичного шоу «Холостяк»

У Міжнародний жіночий день на телеканалі СТБ стартував третій сезон популярного романтичного шоу «Холостяк», в якому 25 претенденток боротимуться за серце головного героя – холостяка Андрія Іскорнєва, пластичного хірурга. Серед цих претенденток значиться й смілянка Марина.
Категория: Город и горожане | Дата: 23:11 10.03.2013

квест
Напередодні 8-го березня у Смілі відбувся святковий квест «Весна в місті», що був організований для студентської та учнівської молоді і волонтерів Смілянським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У ході виконання квестових завдань молодь не лише розважалася, але й вітала мешканців міста з приходом весни.
Категория: Город и горожане | Дата: 22:26 10.03.2013

 тренінг з профорієнтації
6 березня у Смілянській школі № 5 був проведений тренінг з профорієнтації. Про те, як краще обрати майбутню професію, на що треба звернути увагу при визначенні з полем професійної діяльності, смілянським старшокласникам розповів тренер Черкаського обласного молодіжного центру праці Сергій Слинько.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:27 07.03.2013

квітковий ярмарок
Сьогодні, в переддень Міжнародного жіночого дня, у Смілі розпочав роботу квітковий ярмарок. Низка продавців, що розмістилися поблизу перехрестя вулиць Леніна та Свердлова, пропонують смілянам різноманітні квіти: троянди, тюльпани, «котики», примули, мімози.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:19 07.03.2013

міський конкурс «Смілянська пані – 2013»
Напередодні Міжнародного жіночого дня у Смілі відбулися загальноміські урочистості з нагоди свята 8-го березня. Крім офіційних привітань від представників влади, в Міському будинку культури нагородили переможниць різних номінацій міського конкурсу «Смілянська пані – 2013».
Категория: Город и горожане | Дата: 23:26 06.03.2013

засідання координаційної
 ради
Напередодні першого свята весни - 8 березня, хочу від щирого серця привітати усіх представниць кращої половини людства з цим днем та побажати: добробуту, злагоди у родинах та колективах, взаєморозуміння, поваги, відчуття значущості та пієтету! (Ірина Огус)
Категория: Город и горожане | Дата: 19:34 06.03.2013

8 березня
Депутат Смілянської міської ради Ольга Нікітченко: "У це прекрасне свято від усієї душі бажаю вам любові, добра, успіхів. Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають посмішки і чуються компліменти. Будьте улюблені і щасливі!"
Категория: Город и горожане | Дата: 16:35 06.03.2013

нагородження переможців
загальноміської вікторини «Чи знаєш ти Магдебурзьке право?»
Вчора в Смілянському краєзнавчому музеї відбулось нагородження переможців загальноміської вікторини «Чи знаєш ти Магдебурзьке право?», яка приурочувалася 240-й річниці з дня отримання Смілою права на міське самоврядування. Працівники музею вручили учасникам конкурсу відзнаки та подарунки.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:03 06.03.2013

чергова річниця з дня смерті Петра Марченка
27 лютого виповнилася  чергова річниця з дня смерті Петра Марченка – учасника Великої Вітчизняної війни, техніка-інтенданта ІІ рангу, який похований у Смілі, у Братській могилі по вулиці Фурманова. Нещодавно його діти: син Ростислав та донька Аліна приїздили до Сміли, щоб вшанувати пам'ять батька.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:38 06.03.2013

 заняття проекту «Школа
рівних можливостей»
Смілянським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сьогодні було проведене вже друге тренінгове заняття проекту «Школа рівних можливостей». Волонтери, які беруть участь в проекті, зосередили увагу на функціональних порушеннях дітей з особливими потребами.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:54 05.03.2013

Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведе святковий фотоквест, який має назву «Весна в місті»
Завтра Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведе святковий фотоквест, який має назву «Весна в місті». Учні та студенти міських навчальних закладів спробують створити весну на фотографіях, а також продемонструють смілянам, що навесні позитив можна отримати навіть з повітря.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:40 05.03.2013

« 1 2 ... 20 21 22 23 »
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.