Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Город и горожане
Пенсійний фонд
На сьогоднішній день в управлінні Пенсійного фонду в м. Смілі та Смілянському районі пенсію отримують 30338 пенсіонерів. Загальна сума виплати у лютому 2013 становить 39,9 млн. грн., що на 5,6 млн.( або на 16%) більше, ніж у лютому минулого року.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:25 04.03.2013

засідання Громадської ради

27 лютого у Смілі відбулося чергове засідання Громадської ради. Одним із порушених питань стала проблема спалювання листя на вулицях та в межах присадибних ділянок мешканців міста. Члени Громадської ради висловили свої рекомендації щодо шляхів попередження таких дій.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:09 02.03.2013

тренінгового курсу
«Білі плями сімейного виховання»

У Смілі, в приміщенні дитячого садка №17 відбулося чергове заняття тренінгового курсу з формування батьківської компетентності "Білі плями сімейного виховання”. Учасники розглянули один із 10 основних принципів курсу: "Батьки: вчимося піклуватися про себе”.
Категория: Город и горожане | Дата: 20:06 01.03.2013

 новий соціальний проект «Школа
рівних можливостей»

У Смілянському міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочалася підготовка волонтерів – учасників нового соціального проекту «Школа рівних можливостей». За умовами проекту, волонтери спільно з особами із обмеженими можливостями долатимуть різні соціальні бар’єри.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:33 01.03.2013

свято зустрічі весни «Ой весна,
ой красна!»
28 лютого, в останній день зими, в Будинку дитячої та юнацької творчості «Родинний дім» відбулося свято зустрічі весни «Ой весна, ой красна!». Діти познайомилися з народними іграми, у які грали наші предки, вітаючи весну пригадали весняні прикмети, розгадали загадки про пори року.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:35 01.03.2013

 спілкування ДАІ-шника з
пересічним водієм

В Ютубі з’явився новий відео-ролик, на якому відеореєстратором автомобіля зафіксований процес спілкування ДАІ-шника з пересічним водієм. Цього разу черговою жертвою Ютуба став співробітник Смілянської роти ДПС.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:42 01.03.2013

Центр соціальних 
служб для сім'ї, дітей та молоді
Соціальні фахівці Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приділяють особливу увагу талановитим дітям, які стикаються із певними соціальними бар’єрами. Для того, щоб максимально розкрити їхні творчі здібності, такі діти долучаються до участі в різноманітних конкурсах і фестивалях.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:44 27.02.2013

 цирк на воді
«Рів’єра»
У Смілі, в міському парку культури будуть відбуватися виступи Київського цирку на воді «Рів’єра». Адміністрація цирку повідомляє, що особливість цього цирку в тому, що арена знаходиться на воді, використовуються фонтани, лазерне освітлення.
Категория: Город и горожане | Дата: 22:55 26.02.2013

Пенсійний фонд
Згідно інформації, наданої Пенсійним фондом пенсійні виплати за лютий було профінансовано в повному обсязі та вчасно згідно з графіками виплати пенсій з 4 по 25 число місяця. Пенсійний фонд обіцяє, що пенсії будуть виплачуватися стабільно та вчасно протягом усього року.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:38 26.02.2013

Сергія Глізнецова звітує
Управління Пенсійного фонду України в місті Смілі та Смілянському районі Черкаської області в особі його начальника Сергія Глізнецова звітує перед громадськістю міста та району про підсумки роботи, виконаної впродовж минулого 2012 року.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:36 21.02.2013

Центр соціальних 
служб для сім'ї, дітей та молоді
З метою попередження соціально небезпечних хвороб Смілянський міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з громадською організацією «Діалог» провели профілактичний тренінг для неповнолітніх та молоді, які відбувають покарання, що не пов’язані з позбавленням волі.
Категория: Город и горожане | Дата: 20:18 18.02.2013

У День святого Валентина соціальні фахівці запросили
членів клубу спілкування молоді з особливими потребами «Нові друзі» на свято
«Чарівний світ любові»

Соціалізація молоді з функціональними обмеженнями є важливим напрямком роботи Смілянського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У День святого Валентина соціальні фахівці запросили членів клубу спілкування молоді з особливими потребами «Нові друзі» на свято «Чарівний світ любові».
Категория: Город и горожане | Дата: 19:33 18.02.2013

музей,
присвячений воїнам-афганцям

Перша половина лютого на території Черкаської області видалася надмірно теплою та дощовою. Однак, згідно прогнозу синоптиків Черкаського обласного центру з гідрометеорології, найближчими днями синоптична ситуація зміниться: сухе холодне повітря з північного сходу принесе разом з собою морози.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:21 15.02.2013

урочистий мітинг, присвячений
Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні у Смілі відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ветерани-афганці організованою ходою пройшли центром міста, поклали квіти до обеліску пам’яті. Хвилиною мовчання та військовим салютом вшанували пам'ять тих, хто загинув в Афганістані.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:57 15.02.2013

тренінгового курсу
«Білі плями сімейного виховання»

Вчора у Смілі відбулося перше заняття тренінгового курсу «Білі плями сімейного виховання», що призначений для батьків, які мають дітей віком від народження до 6-ти років. Організатором тренінгової роботи виступив Смілянський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:24 15.02.2013

Наталія Олексіївна 
Незнанова

Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради здійснює свою діяльність в багатьох важливих напрямках. Одним з таких напрямків є робота, спрямована на попередження правопорушень у середовищі неповнолітніх. У свою чергу вона включає до свого складу різні методи та вектори.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:41 15.02.2013

і Молодіжний
громадський актив Сміли

Вчора, 12 лютого, у Смілянській школі № 3-колегіумі Молодіжний громадський актив Сміли зібрався на чергове засідання, у ході якого представники учнівського та студентського самоврядування обговорили плани подальшої діяльності. Також на засіданні відбулося вручення стипендій міського голови обдарованій молоді.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:57 13.02.2013

проведення першого 
Відкритого
турніру з волейболу на Кубок міського голови
На минулих вихідних у Смілі розпочалося проведення ігор Відкритого Чемпіонату міста з волейболу, учасниками якого стали 8 команд, що представляють Смілу та Смілянський район. Як стало відомо, загалом турнір передбачає проведення 7-ми турів, що відбуватимуться кожної суботи.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:54 13.02.2013

вшанування  солдат і офіцерів

У п’ятницю, 15 лютого, відзначатиметься День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно у Смілі відбудеться ряд загальноміських заходів, впродовж яких громадськість міста долучиться до вшанування тих солдат і офіцерів, які були учасниками військових подій в Афганістані та в інших державах.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:38 13.02.2013

погода

Аномально тепла, як для першої декади лютого, погода на території Черкащині утримується. Згідно аналізу синоптичної ситуації, нинішня погода відповідає за своїми характеристиками середині березня. Найближчими днями суттєвих змін у метеоситуації синоптики не прогнозують.
Категория: Город и горожане | Дата: 22:54 12.02.2013

День закоханих у Смілі святкуватимуть впродовж кількох днів

У четвер, 14 лютого – День святого Валентина, який вважається Днем закоханих. Кожного року свято набирає популярності, тож, вже традиційно, в різних закладах культури, освіти, мистецтва відбуваються тематичні заходи. Цього року День закоханих у Смілі святкуватимуть впродовж кількох днів.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:50 12.02.2013

У рамках проведення у Смілі регіонального конкурсу-огляду
результати своєї яскравої творчості представили й особи з обмеженими
можливостями

У рамках проведення у Смілі регіонального конкурсу-огляду результати своєї яскравої творчості представили й особи з обмеженими можливостями. Творчий форум також став чудовою нагодою зустрічі членів клубу спілкування молоді з особливими потребами «Нові друзі», що діє в Смілянському Центрі соціальних служб.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:48 12.02.2013

Центр
Важливим напрямком діяльності Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є тісна взаємодія з кримінально-виконавчою інспекцією, що здійснює контроль за особами, які за вчинений злочин отримали покарання у вигляді умовного терміну. Співпраця спрямована на зменшення ризику скоєння повторних злочинів у середовищі молоді.  
Категория: Город и горожане | Дата: 16:11 11.02.2013

Синоптики Черкащини 
найближчими днями прогнозують
потепління

Уже тиждень на Черкащині утримується аномально тепла погода, яка характеризується завищеними середньодобовими температурами повітря, опадами у вигляді дощу, таненням снігу та льоду. Незабаром, однак, погода подарує сюрприз у вигляді чергового потепління, а слідом за ним – похолодання. 
Категория: Город и горожане | Дата: 14:06 08.02.2013


тренінговий курс «Білі плями сімейного виховання»

14-го лютого соціальні фахівці Смілянського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводитимуть тренінговий курс «Білі плями сімейного виховання». Тренінг розрахований на участь у ньому батьків, які мають дітей віком від народження до 6-ти років.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:34 08.02.2013

правознавчий турнір
6 лютого в Смілянській загальноосвітній школі-інтернаті відбувся правознавчий турнір серед учнів 8-11 класів. Представники двох команд здійснили подорож «Країною Закону». Правові знання учнів були високо оцінені провідним спеціалістом-юрисконсультом міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Категория: Город и горожане | Дата: 01:27 08.02.2013

Центр
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді актуалізував у своєму зверненні до жителів Сміли проблему байдужості людей, які живуть поряд, один до одного. Соціальні фахівці наголошують: зробіть крок першими, якщо вас щось бентежить у поведінці оточуючих, зверніться до Центру соціальних служб.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:06 06.02.2013

захід «Закон і діти»
5 лютого у рамках тижня профілактики правопорушень в приміщенні «Родинного дому» відбувся захід «Закон і діти». Крім цікавої та пізнавальної гри, діти зустрілися з представниками служби у справах дітей і Центру соціальних служб, дізналися більше про свої права та обов’язки.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:19 06.02.2013

Синоптики Черкащини 
найближчими днями прогнозують
потепління

Під натиском атлантичного повітря на Черкащині спостерігається аномально тепла погода. У зв’язку з підвищенням температури сніговий покрив фактично зруйнувався, танення криги спостерігається й на водних об’єктах області. Надалі тепла погода на території краю утримається.  
Категория: Город и горожане | Дата: 10:55 05.02.2013

У Смілі на вулиці Богдана обрізали дерева
У мікрорайоні «Богдана» триває обрізка алеї, що простягається вулицею Б. Хмельницького в напрямку мікрорайону ім. Шевченка. Результат цієї обрізки, а також зовнішній вигляд самої алеї, викликав багато нарікань та справедливих запитань з боку смілян.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:44 04.02.2013

 до Сміли приїде
народний артист України, соліст Державного духового оркестру Іван Попович

3 березня з новою концертною програмою до Сміли приїде народний артист України, соліст Державного духового оркестру Іван Попович. Проведення концерту відбудеться в Міському будинку культури.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:59 04.02.2013

 Як знизити потенційний ризик
стати жертвою злочинців?

  Що потрібно робити в небезпечних ситуаціях? Як знизити потенційний ризик стати жертвою злочинців? Задля того, щоб дати відповіді на ці та інші питання працівники Смілянського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели з учнями профілактичне тренінгове заняття.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:32 04.02.2013

захід, присвячений річниці визволення Сміли
У Смілянському Будинку дитячої та юнацької творчості «Родинний Дім» нещодавно відбувся захід, присвячений річниці визволення Сміли. На нього були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни, краєзнавці. У ході заходу діти були зворушені патріотичними подвигами своїх ровесників.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:39 01.02.2013

тренінг
Смілянський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приділяє в своїй діяльності значну увагу дітям, які виховуються в інтернатних закладах. З метою утвердження в них здорового способу життя у Смілянській спеціальній школі-інтернаті був проведений відповідний тренінг.
Категория: Город и горожане | Дата: 20:00 31.01.2013

Мар’яна Пирог
Відмова матері від дитини представляє собою одну з найгостріших соціальних проблем, що має глибоке коріння і незворотні негативні наслідки, які відображаються на фізичному та психічному неблагополуччі дітей та й самих жінок. Найемоційніша форма роботи спеціалістів Смілянського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пов’язана саме з жінками, які мають намір відмовитися від власної дитини.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:02 30.01.2013

Инга Гончаренко»
Сьогодні у Києві триває другий день Міжнародної практичної конференції «Якість і доступність послуг для дітей і сімей: міжнародні стандарти та досвід України», учасниками якої є й смілянські соціальні фахівці. У телефонній розмові вони поділилися першими враженнями від міжнародного форуму.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:21 30.01.2013

визволення Сміли
У міському будинку культури Сміли відбулися офіційні урочистості, присвячені 69-тій річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Ветеранів привітали представники міської влади та громадськість міста. Традиційно урочистості супроводжувалися святковим концертом.
Категория: Город и горожане | Дата: 21:39 29.01.2013

У смілянській бібліотечній філії № 5, розташованій в
реабілітаційному центрі дітей-інвалідів «Барвінок», сьогодні згадували про бій
під Крутами

У смілянській бібліотечній філії № 5, розташованій в реабілітаційному центрі дітей-інвалідів «Барвінок», сьогодні згадували про бій під Крутами. Історичні обставини, на тлі яких відбулася 95 років тому ця подія, змусили учасників заходу торкнутися у ході розмови й актуальних проблем сьогодення.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:44 29.01.2013

 Діти з
особливими потребами відчувають таку ж гостру необхідність всебічного розвитку

Діти з особливими потребами відчувають таку ж гостру необхідність всебічного розвитку, як і всі інші члени суспільства. Дбаючи про культурне життя цієї особливої категорії, смілянські соціальні фахівці зібрали дітей з обмеженими можливостями на благодійний перегляд мультфільму.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:31 29.01.2013

 робота Міжнародної практичної конференції «Якість і
доступність послуг для дітей і сімей: міжнародні стандарти та досвід України»

Сьогодні у Києві розпочалася робота Міжнародної практичної конференції «Якість і доступність послуг для дітей і сімей: міжнародні стандарти та досвід України». Серед учасників, які вже долучилися до міжнародного зібрання, значаться й смілянські соціальні фахівці.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:24 29.01.2013

Синоптики Черкащини найближчими днями прогнозують
потепління

Синоптики Черкащини найближчими днями прогнозують потепління. У зв’язку з переміщенням циклону з Великобританії до Скандинавії на територію нашого краю знову прийде вологе і тепле атлантичне повітря. Крім підвищення температури, з середи також спостерігатиметься дощ із мокрим снігом.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:25 29.01.2013

 річниця Дня визволення 
Сміли

Напередодні чергової річниці визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників молодіжні активісти на учні загальноосвітніх шкіл зібралися у приміщенні Центральної бібліотеки задля того, щоб дізнатися події тих часів, а також представити власну художню творчість воєнної тематики.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:34 29.01.2013

 річниця Дня визволення Сміли

Настає чергова річниця Дня визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників – День, головними героями якого стануть передусім ветерани війни та визволителі міста. Подяка на їх адресу, а також чисельні спогади 69-річної давнини сьогодні лунатимуть впродовж ряду відповідних заходів.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:02 29.01.2013

яблуко

Сьогодні у Смілянській Центральній дитячій бібліотеці учням була запропонована година цікавої інформації «Це звичайне й незвичайне яблуко». Разом із бібліотекарем п’ятикласники поговорили про яблуко, як про рослину, фрукт, косметичний інгредієнт і навіть як про елемент казок і міфів.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:35 29.01.2013

зустріч 94-річного ветерана
війни зі смілянськими учнями
Напередодні дня визволення Сміли від німецьких загарбників дитяча бібліотека-філія організувала зустріч 94-річного ветерана війни зі смілянськими учнями. Відверта розповідь шанованого гостя про події Великої Вітчизняної війни не просто зацікавила учнів, але й вразила їх до глибини душі.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:29 28.01.2013

визволення Сміли
Кровопролитні бої за визволення Сміли від німецько-фашистських окупантів характеризувалися особливо гострими та жорстокими сутичками, численними атаками та контратаками радянських та німецьких військ. Подолавши значну кількість перепон, радянські частини визволили Смілу 29 січня 1944 року.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:51 28.01.2013

 школи чекають на випускників

Переважна більшість загальноосвітніх шкіл Сміли запрошує випускників усіх років відвідати традиційні щорічні зустрічі однокласників, які зазвичай проводяться у першу суботу лютого. «Зустріч з дитинством» передбачає офіційні урочистості, цікаві розважальні програми і теплі спогади.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:41 28.01.2013

сміляни святкуватимуть 
69-ту
річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників

З нагоди 69-ї річниці визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників міська влада вирішила провести круглий стіл з представниками політичних партій міста.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:41 27.01.2013

Сміла посіла перше місце
 в Черкаській області за збором
коштів для потреб дітей, хворих на цукровий діабет
За результатами проведення минулорічної акції «Серце до серця» Всеукраїнський благодійний фонд з однойменною назвою організував на початку року поїздку кращих українських волонтерів до Кракова. Серед обраних була й смілянський волонтер Валерія Кікоть, яка долучилася в Польщі до проведення благодійної акції.
Категория: Город и горожане | Дата: 01:45 24.01.2013

« 1 2 ... 21 22 23
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.