Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Город и горожане
 Депутат міської ради Петро Абажей

Одним із питань порядку денного другого пленарного засідання чергової 75-ї сесії міської ради було внесення змін до договору оренди з приватним підприємством «Біотехком». Депутати не проголосували за ці зміни у вівторок, 14 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:00 17.08.2018

 На боротьбу з амброзією в Смілі не вистачає грошей

Сміла заросла амброзією, але в СКП «Комунальник» не вистачає косарів для боротьби з цією небезпечною рослиною. Про це йшла мова на нараді, яка відбулася в міськвиконкомі у вівторок, 14 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 11:00 16.08.2018

 Депутат міської ради Ольга Нікітченко

Сміляни за всяку ціну намагаються перейти на індивідуальне опалення, тому що не хочуть мерзнути і платити втридорога за централізоване теплопостачання – переконана депутат міської ради Ольга Нікітченко.
Категория: Город и горожане | Дата: 09:00 16.08.2018

 Через конфлікт між небайдужими смілянами та членами постійної комісії з відключення від централізованого опалення не відбулося її засідання

Через конфлікт між небайдужими смілянами та членами постійної комісії з відключення від централізованого опалення не відбулося її засідання в міськвиконкомі у понеділок, 13 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 20:00 14.08.2018

 Кременчуцький адвокат добряче підзаробив на смілянах

Чому інтереси Смілянської міської ради в судах представляє якийсь невідомий адвокат із Кременчука та отримує за це чималу зарплатню з міського бюджету – таке питання знову порушив депутат міської ради Сергій Цаподой.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:00 14.08.2018

 Колишній депутат Смілянської міської ради Наталія Терехова

Міська влада Сміли не переймається проблемами мікрорайону «Гречківка» – вважає відомий смілянський підприємець та колишній депутат міської ради Наталія Терехова. Про це вона написала у Фейсбуці та запросила народного депутата України Сергія Рудика відвідати «Гречківку», щоб він побачив, як живеться людям.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:00 13.08.2018

 Величезний борг за спожитий газ «висить» дамоклевим мечем над Смілою

Величезний борг за спожитий газ «висить» дамоклевим мечем над Смілою – цей факт визнав керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на засіданні постійної комісії з відключення від централізованого опалення, яке відбулося в міськвиконкомі у п’ятницю, 10 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 20:00 12.08.2018

КП «Смілакомунтеплоенерго» потрібно 18 мільйонів гривень

Щоб вчасно розпочати опалювальний сезон, КП «Смілакомунтеплоенерго» потрібно 18 мільйонів гривень для закупівлі газу. Про це повідомив директор підприємства Володимир Прусс на нараді в міськвиконкомі, яка відбулася у вівторок, 7 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:00 11.08.2018

 Сміляни не повинні нести на собі фінансовий тягар недосконалої системи централізованого опалення

Сміляни не повинні нести на собі фінансовий тягар недосконалої системи централізованого опалення – так вважає колишній перший заступник міського голови Сміли Олег Черненко. Про це він заявив на нещодавній нараді, яка відбулася у великій сесійній залі Будинку рад.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:00 11.08.2018

Директор СКП «Комунальник» Сергій Ананко

Усунення аварійної ямковості – так правильно називаються ті роботи, які наразі виконує спеціальна бригада СКП «Комунальник». Директор підприємства Сергій Ананко наголошує, що це не ямковий, середній чи капітальний ремонти.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 11.08.2018

 Отруєння двох працівників смілянського водоканалу

Отруєння двох працівників смілянського водоканалу у понеділок, 6 серпня, стривожило як смілянську громадськість, так і обласну владу. На щастя, стан постраждалих стабілізувався – про це повідомив керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на нараді, яка відбулася у міськвиконкомі у вівторок, 7 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 10.08.2018

 На Смілі «висять» величезні борги за газ

Колосальну суму заборгованості теплопостачальних підприємств Сміли за спожитий природний газ озвучив керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на нараді, яка відбулася у вівторок, 7 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:00 10.08.2018

«Смілакомунтеплоенерго» не може отримати номінації на газ

Поки що не вирішується питання щодо отримання номінацій на газ для комунального теплопостачального підприємства. Про це повідомив директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс на нараді в міськвиконкомі, яка відбулася у вівторок, 7 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 09:00 10.08.2018

 Навіщо Смілі потрібен енергоаудит за 400 тисяч гривень

Навіщо Смілі потрібен енергоаудит за 400 тисяч гривень – поцікавився голова одного з смілянських ОСББ Валерій Каплун у керівництва міста на нараді, яка відбулася у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 08:30 10.08.2018

 Керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко

Чому КП «ВодГео» накопичило такі величезні борги – на це питання намагався відповісти начальник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на нараді в міськвиконкомі, яка відбулася у вівторок, 7 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 08:00 10.08.2018

Сміла буде з теплом

Сміла буде з теплом – пообіцяв жителям міста мер Олексій Цибко під час наради у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 09:00 08.08.2018

 Обласна влада вважає, що стан підготовки Сміли до нового опалювального сезону досить тривожний

Обласна влада вважає, що стан підготовки Сміли до нового опалювального сезону досить тривожний. Про це повідомив керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на нараді, яка відбулася у вівторок, 7 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:00 07.08.2018

 Як отримати номінації на газ у НАК «Нафтогаз України»

Як отримати номінації на газ у НАК «Нафтогаз України» – не знає керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко. Про це він заявив на нараді, яка відбулася у вівторок, 7 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:00 07.08.2018

На вулиці Мазура розпочалися ремонтні роботи

На вулиці Мазура розпочалися ремонтні роботи. На мосту працівники черкаської фірми «Колтехтранс» знімають старий асфальт. Ремонтники заасфальтують вирізані ділянки та поставлять нові бордюри.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:00 07.08.2018

 Підвищення тарифу на воду не допоможе вивести КП «ВодГео» з фінансової кризи

Підвищення тарифу на воду не допоможе вивести КП «ВодГео» з фінансової кризи, адже ці кошти підуть на зарплати, а не на модернізацію мереж – у цьому переконаний помічник народного депутата Сергія Рудика пан Олег Черненко. Про це він написав у Фейсбуці.
Категория: Город и горожане | Дата: 19:00 06.08.2018

Міський голова Сміли Олексій Цибко

Ямковий ремонт вулиць нашого міста може якісно виконувати СКП «Комунальник» – так вважає мер Сміли Олексій Цибко. Про це він сказав під час наради, яка відбулася в міськвиконкомі у вівторок, 31 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:00 06.08.2018

 Наразі міська влада веде перемовини з кількома фірмами

Наразі міська влада веде перемовини з кількома фірмами, які пропонують смілянам альтернативні джерела теплопостачання. Про це повідомив директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс на нараді, яка відбулася у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:00 06.08.2018

Підприємець закликав владу Сміли працювати, а не говорити

Міська влада не хоче працювати, а тому перекладає на плечі містян весь тягар підготовки Сміли до нового опалювального сезону – так вважає приватний підприємець Валерій Каплун. Про це він заявив на нараді, яка відбулася у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:00 05.08.2018

Вулицю Трипільську закінчують ремонтувати

У Смілі завершується ремонт вулиці Трипільської. Її почали асфальтувати на початку липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 05.08.2018

 Смілянин власноруч латає вулиці міста

Якщо міська влада не спроможна ремонтувати дороги, то люди мають самі взятися за цю справу. Так вважає небайдужий житель Сміли Григорій, який уже три тижні самотужки асфальтує ями на смілянських вулицях.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 04.08.2018

 Небайдужа смілянка Леся Савчук

Якщо смілянам не даватимуть дозволи на від’єднання від централізованого опалення, то люди самі відрізатимуться від тепломережі. Про це заявила активна смілянка та колишній начальник тарифного відділу міського управління ЖКГ Леся Савчук на нараді у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 04.08.2018

 Сміляни вимагають від влади діяти рішуче

Небайдужі жителі Сміли безжально розкритикували діяльність міської влади під час підготовки до нового опалювального сезону. Про це сміляни говорили в очі міському голові Олексію Цибку та іншим чиновникам міськвиконкому на нараді у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 03.08.2018

 Колишній перший заступник мера Сміли Олег Черненко

Нинішня міська влада не має ні морального, ні юридичного права не давати смілянам дозволи на від’єднання від централізованого опалення – так вважає колишній перший заступник міського голови Сміли Олег Черненко. Про це він заявив на нараді, яка відбулася у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:00 03.08.2018

Очільник Сміли запевнив, що ліміти на газ будуть уже наприкінці серпня

Наразі керівництво Сміли веде перемовини з НАК «Нафтогаз України» щодо отримання лімітів на природний газ для комунального теплопостачального підприємства. Про це повідомив міський голова Олексій Цибко на нараді з питань підготовки Сміли до опалювального сезону, яка відбулася у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:30 03.08.2018

Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс

Як готується опалювати Смілу комунальне теплопостачальне підприємство – про це доповів директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс учасникам наради щодо підготовки міста до опалювального сезону. Її провів міський голова Олексій Цибко у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:00 02.08.2018

Сміла не готова до опалювального сезону

Багато крику, шуму та звинувачень і ніякого результату – так пройшла нарада щодо підготовки Сміли до опалювального сезону. Її провів міський голова Олексій Цибко у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 02.08.2018

 Смілянський активіст та учасник АТО Рамазан Таїбов

Чому в Смілі не ремонтуються дороги – це питання хвилює багатьох містян. Їхню думку висловив учасник АТО, вчитель предмету «Захист Вітчизни» ЗОШ №7 Рамазан Таїбов на нараді з питань ЖКГ, яка відбулася у вівторок, 31 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 02.08.2018

Сміляни скаржаться, що комбінат «Дніпро» забруднює повітря хімікатами

Жителі мікрорайону «Поштовий» уже тривалий час скаржаться на комбінат «Дніпро», який начебто забруднює хімікатами навколишнє середовище. З цього приводу відбулася нарада за участю міського голови Сміли Олексія Цибка у вівторок, 31 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:30 02.08.2018

На сьогодні залишається невирішеним питання отримання лімітів на газ

На сьогодні залишається невирішеним питання отримання лімітів на газ теплопостачальними підприємствами Сміли. Цю проблему озвучив керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на нараді, яка відбулася в міськвиконкомі у вівторок, 31 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:01 01.08.2018

У Смілі не встигають вивозити сміття

Останнім часом комунальники не завжди вчасно вивозять сміття – на це часто скаржаться жителі багатоповерхівок. Цю проблему обговорили на нараді з питань ЖКГ, яка відбулася в міськвиконкомі у вівторок, 31 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 18:00 31.07.2018

Сміляни першого серпня будуть із водою

Енергетики поки що не відключатимуть смілянський водоканал від електропостачання. А це значить, що в домівки містян безперебійно надходитиме вода. Про це повідомив заступник начальника міського РЕМу Дмитро Немерич на нараді з питань ЖКГ, яка відбулася в міськвиконкомі у вівторок, 31 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:00 31.07.2018

Яким буде новий тариф на воду для смілян

Якнайшвидше затвердити тариф на послуги водопостачання в розмірі 33 гривні за кубометр води просить міську владу директор КП «ВодГео» Володимир Овсійчук. Однак заступник начальника міського управління ЖКГ Віктор Волошин вважає, що треба ретельно вивчити всі складові нового тарифу, а вже потім виносити це питання на розгляд міськвиконкому.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 31.07.2018

 Активісти вимагали від влади ремонту доріг

Учасники акції протесту, які перекривали дорогу поблизу центрального парку в понеділок, 30 липня, того дня навідалися в гості до керманича Сміли. Оскільки Олексія Цибка не було на робочому місці, протестувальники емоційно поспілкувалися з радницею мера Іриною Федоровою, яка наразі виконує обов’язки першого заступника міського голови.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:00 31.07.2018

 Член Смілянського міськвиконкому Ілля Слободяник

Жорстко розкритикував акцію протесту з перекриттям дороги поблизу центрального парку Сміли відомий смілянський активіст та член міськвиконкому Ілля Слободяник. Він особисто побував на акції, що відбулася в понеділок, 30 липня, та висловив свою точку зору у Фейсбуці.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:30 30.07.2018

У Смілі знову перекривали дорогу

Небайдужі до проблем рідного міста сміляни провели акцію протесту проти жахливого стану доріг. Кілька десятків активістів перекрили вулицю поблизу центрального парку Сміли у понеділок, 30 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:30 30.07.2018

 Водоканал можуть знову відключити від електромережі

Заборгованість смілянського водоканалу за електроенергію на сьогодні складає понад 4 мільйони 200 тисяч гривень. Тому існує реальна загроза того, що енергетики знову відключатимуть КП «ВодГео» від електропостачання і сміляни знову сидітимуть без води. Про це міську владу неодноразово попереджав заступник начальника міського РЕМу Дмитро Немерич на нарадах у міськвиконкомі.
Категория: Город и горожане | Дата: 10:00 29.07.2018

Директор підприємства Володимир Прусс

Якщо влада даватиме дозволи на хаотичне відключення абонентів від мережі централізованого опалення, то це призведе до різкого зростання тарифу на тепло. Про це попередив керівництво Сміли директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс на нараді з питань ЖКГ, яка відбулася у вівторок, 24 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 15:00 26.07.2018

 Медики та комунальники вимагали у влади зарплати

Вимагати грошей на зарплати прийшли медики та працівники СКП «Комунальник» на позачергове засідання міськвиконкому, яке відбулося у вівторок, 24 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 09:30 26.07.2018

 Сміла знову залишилася без води

Смілянський водоканал у понеділок, 23 липня, відключили від мережі електропостачання за борги. І як результат – сміляни знову сидять без води.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:36 23.07.2018

 Про це говорила голова Громадської ради Лариса Ратійова

Смілянський водоканал нічого не робить для того, щоб знизити собівартість видобутку води – просто перекладає свої фінансові проблеми на плечі містян. Про це говорила голова Громадської ради Лариса Ратійова на засіданні тарифної комісії міськвиконкому, яка відбулася у п’ятницю, 20 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:00 23.07.2018

 Директор ТОВ «Смілаенергопромтранс» Володимир Пилипів

Депутати міської ради перевищили свої повноваження, прийнявши рішення про надання дозволів на встановлення індивідуального опалення всім бажаючим – так вважає директор ТОВ «Смілаенергопромтранс» Володимир Пилипів. Про це він сказав на засіданні оперативного штабу із підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період у вівторок, 17 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 13:00 23.07.2018

 Ритуальні послуги подорожчають

Зросте вартість ритуальних послуг у СКП «Комунальник» – про це йшла мова на засіданні тарифної комісії міськвиконкому, яка відбулася у п’ятницю, 20 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 12:00 23.07.2018

Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс

Хаотичне відключення абонентів від мережі централізованого опалення призведе до краху КП «Смілакомунтеплоенерго» та різкого підвищення вартості теплопостачання – переконаний директор підприємства Володимир Прусс. Про це він сказав на засіданні оперативного штабу із підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період у вівторок, 17 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 16:00 22.07.2018

На тарифній комісії обговорили новий тариф на воду

Підвищити тариф на воду до 33 гривень за кубометр просив директор КП «ВодГео» Володимир Овсійчук членів тарифної комісії міськвиконкому на засіданні у п’ятницю, 20 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 17:00 21.07.2018

Алевтина Подкопаєва

Нехай сміляни, які збираються відключатися від централізованого опалення, не думають, що зекономлять кошти. Ці люди теж платитимуть значні суми за опалення – так заявила заступник начальника управління ЖКГ департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Алевтина Подкопаєва на засіданні оперативного штабу із підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період у вівторок, 17 липня.
Категория: Город и горожане | Дата: 14:30 20.07.2018

« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.