Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Сентябрь » 7 » Гостя із Санкт - Петербурга відшукала на Черкащині скіфське городище, яке в доброму стані збереглося до наших днів
21:40
Гостя із Санкт - Петербурга відшукала на Черкащині скіфське городище, яке в доброму стані збереглося до наших днів
  залишки скіфського городища
Як ми раніше повідомляли, на Смілянщині побувала цього тижня гостя з Санкт - Петербурга, продюсер, член торгово - промислової палати Росії Надія Шияєва.

Надія Сергіївна, котра за неофіційній інформації підтримує тісні стосунки з губернатором Сергієм Тулубом, збирає інформацію для написання туристичного довідника, а також прагне розробити нову концепцію розвитку туризму на Черкащині. Тому, як досвідчений фахівець, забажала ознайомитися з усіма об’єктами туристичного продукту, що знаходяться в області.

Спочатку пані Шияєва здійснила разом з відомим краєзнавцем нашого регіону, головою районного осередку Спілки сільського туризму Сергієм Петровичем Тимофієвим пізнавальну поїздку до с.Плескачівки.

Сільський голова запросив Надію Сергіївну оглянути музей стародавнього побуту та народних ремесел, котрий створювався при активній участі Сергія Петровича.

Окрім музею, велике враження на гостю справили історичні місця, якими славиться Плескачівка.

Саме біля цього села під час Коліївщини стояв полк польських жовнірів. Відступаючи, він, бутімто, закопав дорогоцінний скарб.

Більше того, існує версія, що, кілька років тому, скарб хтось ніби то відкопав, а цінності вивіз двома вантажівками.

Оглянули поважні гості і залишки Іллінського монастиря. Знаходиться цінна пам’ятка в густих чагарниках, неподалік того місця, де років 20 з гаком тому діяв табір відпочинку дітей, побудований ВО «Орізон».

Та найбільше враження справила на Надію Шияєву коли вона оглянувши певну територію, висказала припущеня, що це залишки скіфського городища, яке збереглося до наших днів. Незважаючи на густі чагарники, неприступні місця, Надія Сергіївна разом зі своїми попутниками обійшла по периметру 6 - гектарну ділянку, яку займає унікальне городище.

Зовсім інший настрій був у неї, коли відвідала у Смілі польське кладовище. Адже воно досі не стало фрагментом туристичного продукту. Як і дорога, що веде від нашого міста до Виноградського монастиря. Про неї писав у свій час Амфітеатров.

Андрій Глущенко
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Туризм | Теги: туризм | Рейтинг: 3.0/2
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.