Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Февраль » 20 » Ірина Бобошко: «На конкурсі «Смілянська пані – 2013» ми вшановуватимемо кращих жінок нашого міста»
14:18
Ірина Бобошко: «На конкурсі «Смілянська пані – 2013» ми вшановуватимемо кращих жінок нашого міста»
Ірина Бобошко
На початку березня, вже другий рік поспіль, у Смілі проводитиметься конкурс «Смілянська пані – 2013», в якому визначаються кращі жінки – представниці різних галузей життєдіяльності міста. Про особливості цьогорічного конкурсу «Сміляночці» розповіла начальник міського відділу культури, член організаційного комітету конкурсу Іриною Бобошко.

  – Ірино Іванівно, коли зародилася ідея проводити конкурс на відзначення кращих жінок Сміли?


– Ідея проведення такого конкурсу зародилася ще в 2006 році, і називався він тоді «Жінка року». З підприємств, установ, закладів, організацій були заявлені кандидатури на звання «Жінка року» в кількох номінаціях. Однак, після проведення конкурсу в 2006 році більше він не відбувався. Минулого року у відділі культури з’явилася ідея відродити цей конкурс, але назвати його «Смілянська пані». Ми провели його напередодні 8-го березня, ушанувавши тим самим кращих представниць нашого міста до Жіночого Дня. Цього року конкурс «Смілянська пані» відбудеться вже другий рік поспіль. 

  – За якими номінаціями проводиться конкурс «Смілянська пані – 2013»?


– Конкурс «Смілянська пані – 2013» відбувається за кількома номінаціями, при чому ми намагалися врахувати, щоб кожна жінка з будь-якої сфери діяльності могла взяти в ньому участь. Отож, конкурсними номінаціями є наступні:

- «Жінка-керівник» – визначаються жінки, які перебувають на керівних посадах різних установ, підприємств, організацій та закладів;

- «Жінка – краща за професією» – в цій номінації визначаються кілька переможців за професіями різних галузей, наприклад, медицина, освіта, культура тощо;

- «Жінка-перспектива» – визначаються молоді та перспективні жінки, які вже продемонстрували певні успіхи та здобутки;

- «Жінка-меценат» – визначаються жінки, які надають спонсорську допомогу та роблять корисні справи на благо громади міста;

- «Жінка – громадський діяч» – визначаються жінки, які, окрім професії, здійснюють активну громадську діяльність;

- «Жінка-берегиня» – представлені матері, сім’ї яких є зразковими, жінки, які виховують багатьох дітей.

  – Яким чином кращі жінки Сміли можуть стати учасницями конкурсу «Смілянська пані – 2013»?

– Заявки на конкурс подаються від імені керівників установ, підприємств, профспілкових організацій. До організаційного комітету конкурсу надсилається визначений перелік документів і матеріалів про претендентку на перемогу в тій чи іншій номінації, серед яких фото, біографія, творчі дані, нагороди тощо. Хочу відзначити, що прийом заявок на конкурс «Смілянська пані – 2013» ще не завершився й триватиме до 28 лютого.

  – А хто входить до складу журі, яке визначатиме переможниць кожної номінації?


– Склад журі конкурсу «Смілянська пані – 2013» ми вирішили зробити виключно чоловічим. Головою журі є перший заступник міського голови Михайло Коваленко, членами комісії стали радник міського голови, депутат міської ради Микола Бобков, депутат міської ради Олександр Івченко, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Петро Єлесін, начальник відділу організаційної роботи міської ради Олексій Литвин, секретар міської ради Олександр Литвиненко та голова міської організації «Колегія підприємців» Олександр Ніколаєв.

  – Коли ж будуть названі переможниці кожної номінації?


– Конкурс «Смілянська пані – 2013» проводитиметься напередодні 8-го березня. Урочисте оголошення результатів заплановане на 6-те березня в Міському будинку культури. У ході заходу гості свята з відповідної слайдової презентації матимуть можливість дізнатися всю цікаву інформацію про переможницю кожної номінації. Також для присутніх буде підготовлений святковий концерт.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.