Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2012 » Февраль » 23 » Як там у нас з продажем пива після 22-ї години?
21:28
Як там у нас з продажем пива після 22-ї години?

Пиво – найулюбленіший алкогольний напій української нації. Любов’ю до пива страждають не тільки дорослі, а й підлітки у віці 13 – 16 років. Причому пляшка пива у руці молодого юнака чи дівчини 15-18 річного віку виглядає інколи так природно і звично, що здається вже продовженням руки, частиною тіла – начебто деякі вже народжуються з пляшкою. Вчені навіть виокремили пивний алкоголізм як особливу форму алкоголізму і дали їй назву «габринізм». Як пояснює тлумачний словник психіатричних термінів габринізм (від імені легендарного фландського короля Гамбринуса, відомого своєю пристрастю до пива) – «пивна свідомість» патологічні особистісні зміни в результаті багаторічного зловживання пивом; різновид алкогольної наркоманії. Особистісні зміни при габринізмі особливо не відрізняються від інших видів алкоголізму, але найбільше страждає інтелектуальна сфера – знижується розумова активність мозку.

Влітку 2011 року рішенням сесії Смілянської міської ради в магазинах міста заборонили продавати пиво після 22-ї години вечора і до 7.30 ранку.

Команда «Сміляночки» вирішила перевірити як в магазинах Сміли виконується це рішення і спробувати в торгових точках міста купити пляшечку світлого чи темного хмільного напою після 22.00 години. Ми не будемо називати магазини, де нам продали пиво всупереч виданому міською радою рішенню і назвемо лише ті, де нам відмовили.
На пошуки пива ми виїхали 22 лютого о 22-30 години. Свій рейд ми розпочали із вокзальної площі станції Шевченко, де знаходиться найблагодатніше місце для любителів попити пива і не тільки, адже у зв’язку з близьким розташуванням залізничного вокзалу тут працює найбільше цілодобових торгових місць.

Із цілодобових магазинів, що працюють на привокзальній площі, пиво нам категорично відмовилися продавати у магазині «Смак», а у рядах ларьків біля вокзалу, не продали у кіоску з назвою «Буль-буль». Потратив деякий час на прогулянку по торгових точках на Шевченково біля вокзалу, ми все ж змогли купити три пляшки пива. Дуже кумедно, що в одному з ларьків продавець попрохала нас заховати бутилу пива в рукав, при цьому нагадавши, що після 22-ї години пиво вона не продає. Виконавши її умови ми вирушили далі.

На мікрорайоні Богдана після одинадцятої години вечора ми змогли найти тільки один працюючий магазин з назвою «Куточок». Коли ми підійшли до дверей, продавець вказала нам на напис «зачинено» та відкрила віконечко. Як «слізно» не просили ми продати нам пляшечку пива чи хоча б щось алкогольне, жінка відмовила та запропонувала придбати безалкогольне пиво. 

Після відмови продати нам пиво у «Куточку», ми вирішили спробувати знайти пиво на мікрорайоні РПЗ. У якомусь магазині, дівчина, що займала чергу перед нами, придбала баночку «Рево». Ми теж вирішили купити цей напій і не отримали відмови. Продавець люб’язно погодилася нам його продати. Хлопець в черзі за нами, купив пляшечку світлої «Оболоні», а молодь під магазином розпивала пиво не відходячи далеко від віконця дверей. Об’їхавши весь РПЗ та Поштовий, ми не змогли знайти інших місць, де можна купити пляшку пиво, тому далі ми поїхали у центр Сміли, де отримали аж дві відмови підряд. Категорично відмовили нам у магазині «Люкс» та в нічному кіоску біля «Вечірніх візерунків». А у кіоску ще й ввічлива жінка пояснила, що пиво нам не продадуть зовсім ніде, бо є розпорядження міської ради про заборону продажу після 22 години.

Для того, аби не повертатися с центру з пустими руками, ми вирішили їхати на  мікрорайон «Загребля» в сторону лікарні, де без особливих пошуків купили ще одну пляшку пива.

На цьому етапі, наш маленькій рейд було припинено. В торгових точках, які ми відвідали, рішення сесії Смілянської міської ради виконують:

 

-         магазин «Смак» (Вокзальна площа)

-         кіоск «Буль-буль» (Вокзальна площа)

-         магазин «Куточок» (Богдано)

-         магазин «Люкс» (Центр)

-         кіоск біля «Вечірніх візерунків» (Центр)

Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: статьи | | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.