Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Октябрь » 28 » Ярослав Шаблій: Смілянська ОДПІ четвертий рік тероризує НВПП «ДАК-Електропром» позаплановими перевірками
12:52
Ярослав Шаблій: Смілянська ОДПІ четвертий рік тероризує НВПП «ДАК-Електропром» позаплановими перевірками
Ярослав Шаблій
Осінній сонячний день, жовті кленові листя весело шелестять  під ногами. Іду парком, оглядаючи античні статуї на оновленій алеї. На зустріч йде усміхнена молода пара, на дитячому майданчику весело гомонять діти. Споглядаючи за ними починаю фантазувати, про нові атракціони, та розважальні комплекси для них.

Так, дійсно навіть у важких умовах,  можливо робити наше місто прекрасним.  Енергія якою володіє міський голова надихає на працю, щоб спільними зусиллями будувати охайну, затишну Смілу, але це все неможливо без підтримки та розвитку промислових підприємств. Мені, як двічі депутату міської ради, навіть тут не дають спокою думки, знову і знову про наповнення бюджету…

Нажаль не всі переймаються цими питаннями, є такі що використовують Смілу, як «перевалочну» базу в своїх особистих інтересах.

Тільки лише підприємства міста з полегшенням зітхнули - прибрали керівника податкової, який довгі роки гнобив розвиток середнього бізнесу, так прийшов новий: ще кращий, розумніший, красивіший, але знову таки без коріння… Нашкодив, потоптався і тікай в інший регіон, ось основні управлінські методи горе –керманичів.

Знову подумки прокручую ситуацію, з одним із підприємств, яка болісно щемить мою душу, як патріота рідного міста. На прикладі якої можна побачити «підтримку виробника та залучення інвестицій», як то кажуть, не словом а ділом Смілянською ОДПІ.

Науково-виробниче підприємство «ДАК-Електропром» з трудовим колективом  більше 70 чоловік, ось вже 15 років займається ремонтом електричних машин. Замовником робіт є підприємства установи, організації всіх форм власності України. По результатах роботи у 2012 році вироблено та реалізовано продукції на 13,2 млн.грн. Підприємствам східних регіонів та АР Крим відвантажено продукції на 5,7 млн.грн; західна Україна – 2,9 млн; північної та центральної частин – 4,6 млн.,Черкащина в тому числі – 0,9 млн. грн.. Проста статистика та математика - більше 93% це інвестиції в наш регіон!

Підприємство активно бере участь у розвитку міста матеріально підтримуючи соціальні ініціативи, займається спонсорською діяльністю, тісно співпрацює з виконавчим комітетом та міською радою. Має змогу освоювати нові ринки збуту, створювати робочі місця, нарощувати потужності, якби не маленьке АЛЕ - Смілянська ОДПІ, яка ось вже четвертий рік просто тероризує колектив надуманими позаплановими перевірками, штрафами та санкціями. Знищуючи перспективи на розвиток, унеможливлюючи нормальну роботу підприємства, адже майже весь склад ІТР зайнятий у підготовці «вагонів бумаг» для  все нових та нових перевірок! Причина, тому що не в «нужних людей» заказують матеріали і «не тим людям» платять.

І це не пусті слова, я керуючись своєю депутатською діяльністю досконало вивчав дане питання. На підтвердження є більше десяти постанов та ухвал судів різних інстанцій, включаючи Вищий адміністративний суд України, що підтверджують незаконність дій Смілянської ОДПІ по відношенню до НВПП «ДАК-Електропром». Також відносно працівників податкової, вже відкрито кримінальні провадження. Але свавілля «оборотнів в штацком» не припиняється, чим ставить під сумнів політику президента та кабінету міністрів. Пригадую, як попередній керівник податкової, перед колективом та депутатами, обіцяв публічно вибачитись, якщо програє хоча б один суд – і знову обман… - інша посада, новий район.

Що буде далі ?.. На одній шальці терезів колектив із 70 чоловік, їхні родини, соціальний  спокій, розвиток промисловості в регіоні – на іншій меркантильні інтереси окремого «царька»…

Гомін дітей виводить із сумних думок, кружляючи впав лист, повна гармонія осіннього спокою,  але все таки, де ви прості Верищагіни, які скажете: «я узди не беру, мне за державу обидно!»

Ярослав Шаблій

Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Бизнес | Теги: бизнес | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.