Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Январь » 4 » Карт-бланш Олексію Цибко від депутатів. Командна гра, чи пастка?
15:55
Карт-бланш Олексію Цибко від депутатів. Командна гра, чи пастка?
Сміла
 
Представлення на останнього профільного заступника міського голови Сміли було внесено Олексієм Цибко на сесію міської ради, яка відбулася в останні дні минулого року.

Депутати підтримали кандидатуру Людмили Осейко на посаду заступника міського голови з гуманітарного напрямку.

Нагадаємо, що раніше за погодженням міської сесії вже було призначено Володимира Старика на посаду заступника з питань ЖКГ, та Олексія Гончаренко на посаду першого заступника міського голови.

Таким чином, за виключенням керуючого справами, Олексій Цибко має повноцінну команду, яка відповідно буде нести відповідальність за подальший стан міста у поточному році.

Можна підсумувати, що незважаючи на певні настрої серед політичних сил, депутати надали карт-бланш міському голові Олексію Цибко у кадрових питаннях та своєчасно прийняли бюджет на 2016 рік.

Це фактично говорить про те, що тепер вся повнота відповідальності за реформування міста виключно на міському голові, оскільки депутати попри свої бажання, жодного разу не відмовили Олексію Цибко.

Попереду реформування самих болючих напрямів, а саме охорони здоров’я та освіти. В черзі також управляння економіки та ЖКГ.

Поки що невідомо який саме стратегічний шлях буде обраний новою командою міського голови. Чи це скорочення закладів, чи пошук додаткових напрямів фінансування.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: влада | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.