Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2012 » Октябрь » 17 » Кілька реплік із натовпу за 5 хвилин майже змусили Віталія Кличка відмовитись від свого ж кандидата
19:24
Кілька реплік із натовпу за 5 хвилин майже змусили Віталія Кличка відмовитись від свого ж кандидата
Ця зустріч для смілян була довгоочікуваною, адже не щодня до маленького провінційного містечка приїжджають такі відомі люди. Мабуть, не менш очікуваною і бажаною вона була і для кандидата в депутати по нашому мажоритарному округу Андрія Колесника, який йде на вибори від «УДАРу», адже він є безпосереднім виразником ідеалів та принципів цієї політичної сили у місті. Було логічно сподіватися на те, що зустріч із лідером "Удару" пройде в дусі «дружби» та «надійного партнерства» і допоможе підвищити імідж і рейтинг А. В. Колесника у Смілі як одного з представників такої вагомої політичної сили. Хоча, слід зазначити, що Андрій Колесник і без партійної підтримки у Смілі займає не останнє місце у рейтингу серед інших кандидатів у депутати до Верховної Ради. Однак все вийшло зовсім не так, як це було би логічно прогнозувати. Вже після декількох провокаційних запитань і висловів, які були озвучені із натовпу на адресу Андрія Колесника, Віталій Кличко, не розібравшись у правдивості чи неправдивості звинувачень майже був готовим практично відмовитися від свого мажоритарника, - не підтримав Андрія Колесника, а став виправдовуватися, жалкувати, що раніше на приїжджав до Сміли і не чув того, що йому на зустрічі сказали сміляни, тоді б все було б інакше.


Все почалося з того, що задаючи запитання, деякі сміляни почали висловлювати свою думку про кандидата в депутати А. В. Колесника і нарікати на його колишню діяльність на посту міського голови та звинувачувати у розвалі кількох заводів Сміли, зокрема хлібозаводу, цукрового заводу та молокозаводу, а також розкраданні комунального майна міста. Дійшло навіть до того, що кілька осіб із натовпу почали вимагати у Віталія Кличка аби той зняв кандидатуру Андрія Колесника з виборів. Як виявилось, лідер партії не був готовий до такого позапланового діалогу і не знайшовши відповіді на запитання позвав на сцену самого Колесника.- Зараз як і декілька років тому мені не соромно дивитися вам у очі. Я живу у цьому місті, я нікуди не поїхав. Я жодної копійки у вас не взяв, бо намагався працювати для Сміли і робив все для того аби в нашому місті було тепло, вода та жодне комунальне майно не було передане приватному власнику. Два роки тому Сміла отримала шанс мати в домівках цілодобово воду, нормальне опалення, перспективи по радіоприладному заводу. Але що ви зробили? Ви не повірили та привели до влади Партію регіонів, яка повністю зайняла всю вертикаль влади. Я ніколи жодного з вас не зрадив, - намагався пояснити смілянам ситуацію Андрій Валерійович Колесник. Проте закінчити свою думку та обгрунтовано відповісти на звинувачення кандидату у депутати не дав лідер його політичної партії обірвавши його напівслові та забравши мікрофон. Чомусь на здивування більшості Віталій Кличко не став розбиратися у тому правду чи неправду говорять люди, звідки у них така інформація і чи не є вони спеціально засланими провокаторами від політичних опонентів. Віталій Кличко сказав смілянам наступне:
- Жаль, що я не знав цього раніше  та не володів всією інформацією, яку мені подають. Я одне можу сказати, Андрію, я ретельно вивчу, все що зараз мені сказали люди і зроблю свої висновки. Але до вас хочу звернутися, якщо людина не має довіри, ви повинні зробити чесний вибір. Якщо людина зіпсувала вашу довіру, ви не повинні довіряти цій людині. Репутацію можна загубити тільки раз, - прокоментував Віталій Кличко.

Після почутого і побаченого на зустрічі у багатьох виникло логічне питання чому ж лідер "Удару" не став на захист свого кандидата в депутати, який на вибори йде з тією ж метою, що й сам Віталій Кличко та несе в народ ідею його політичної партії? Зрозуміло, що кожен із виборців має право висловлювати власну думку, але і кожна людина має право на те, щоб її вислухали, дали можливість висловитися та бути сприйнятою людьми. Право на висловлення власної думки у Андрія Колесника було несправедливо забране, а сам Віталій Кличко за якихось п’ять хвилин та кількох реплік із натовпу практично показав смілянам, що готовий відмовитися від людини, яка постійно підтримувала його весь цей час працюючи на користь і зростання популярності "Удару". Віталій Кличко став рятувати своє ім’я та імідж публічно принизивши своїми діями Андрія Колесника.

Ймовірно, що сила і міць будь-якої команди вимірюється активністю і згуртованістю колективу, готовністю працювати разом, нести одну ідею, боротися за однакові ідеали. Однопартійці фактично повинні бути товаришами, людьми, які довіряють один одному. Та й перед тим, як формувати політичну команду лідер мав би перевірити їх на готовність відповідати партійним ідеалам і принципам людської моралі. А за цією ситуацією вийшло так, що лідер "Удару" нічого не знає про свого кандидата. Своєю поведінкою Віталій Кличко поставив Андрія Колесника в незручне становище не давши людині виправити ситуацію та пояснити все громадянам. Виникає враження, що Віталій просто злякався коментарів з народу і що єдиною метою його приїзду до Сміли став піар власної кандидатури та політичного бренду, а не спільна праця однопартійців, готових йти у одному напрямку до перемоги.  Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: статьи | | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.