Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2014 » Февраль » 17 » Книжковий фонд бібліотеки – філії №1 Смілянської ЦБС поповнився новою літературою
14:02
Книжковий фонд бібліотеки – філії №1 Смілянської ЦБС поповнився новою літературою
нижковий фонд
Книжковий фонд бібліотеки – філії №1 Смілянської ЦБС на початку 2014 року поповнився новою літературою. Серед нових надходжень є такі цікаві примірники:

«СПРАВЖНЯ  ІСТОРІЯ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ»  О.Р. Мустафіна – це не просто книжка про події, що відбувалися тисячі років тому. В ній йдеться не лише про історію окремих народів – шумерів, єгиптян, греків, римлян, а й про весь Стародавній світ як цілісну систему. Читач пройде той шлях, яким століття за століттям проходило людство. Різні культури, різні цивілізації, різні релігії – і спільна спадщина Стародавнього світу, без якої не можна уявити сучасного життя. Колесо і папір, гроші і глиняний посуд, літери і цифри, спорт і пошта, театр і вибори – про те, як і чому вони виникли чи були винайдені, розповідає ця книжка.

Дмитро Байда – Вишневецький – славетний козацький лицар, визначний полководець, який на початку 1550-х років заснував фортецю на острові Мала Хортиця на Дніпрі, згуртував навколо неї козаків і цим поклав початок Запорозької Січі. Про його хоробрість і талант воїна складалися легенди. Широко відома дума про козака Байду, що уособлював і козацькі вольності, і войовничий дух, і нечуваний героїзм у боротьбі з ворогом. Про славного козака читайте книгу Ю.В. Сороки  «ДМИТРО  БАЙДА – ВИШНЕВЕЦЬКИЙ».

«КИНДЖАЛ  ПРОТИ  ШАБЛІ» є другим спільним літературним дітищем подружжя Олени та Тимура Литовченків . Це історичний роман про Івана Вишневецького та його сім’ю. Молода дружина Олександра була полонена і продана в рабство в Османській імперії. Син - княжич Дмитро Вишневецький виріс хоробрим вояком, справжнім оборонцем українських земель від турецьких набігів і дістав призвісько Байди. Саме тоді доля зіткнула матір і сина, які не підозрювали про кровний зв’язок між ними.

Книга Ю.В. Сороки «БРЕСТСЬКА УНІЯ» розповідає про події кінця 16 століття, коли Річ Посполита оприлюднила проект злуки католицької і православної церков, який був реалізований 1596 року у Бресті й отримав назву Брестської унії. Однак впровадження унії зазнало протесту і опору з боку духовенства та значної частини українського народу, насамперед селянства і козацтва, бо православна віра відігравала цементуючу роль в духовному та суспільному житті, що сприяло збереженню національної самобутності українців.

У книзі «ПРОЕКТ «Україна». 1917-1920 РР. ПОСТАТІ»  В.Ф. Солдатенка подані матеріали про тих, хто стояв біля витоків відродження нації, розробляв платформу Української революції, керував її втіленням в життя, очолював політично-координаційний центр національної державності, - М. Грушевського, В. Винниченка, М. Міхновського, Д. Дорошенка та багатьох інших. Вони залишили достатньо рельєфний слід у житті нації.

29 січня 1918 року поблизу селища Крути відбувся нерівний бій між 4000 –им військом більшовиків та 300 українськими юнкерами, студентами і гімназистами, що обороняли підступи до Києва. Більшість юнаків не мали військової підготовки, були погано озброєні, але стояли на смерть, захищаючи молоду Українську державу. У перебігу військових дій цей бій вирішального значення не мав, та у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді. Про «БІЙ ПІД КРУТАМИ» розповідає Ю.В. Сорока.

Світ творів англійської письменниці Джен Остен (1775 – 1817) – світ звичайних чоловіків і жінок. Тонкий психолог і знавець людського серця, письменниця створила надзвичайно виразні й правдиві образи. Її герої – живі люди, з усіма її достоїнствами і недоліками, здатні і на високі почуття, і на великі помилки.  До вашої уваги романи «ЕММА» та «ДОВОДИ РОЗСУДКУ» українською мовою.

БІБЛІОТЕКА – ФІЛІЯ №1
адреса: м. Сміла, вул. Кармелюка, 80
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.