Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Апрель » 15 » Команда спортклубу "МОНАРХ"-ДЮСШ "ОЛІМП" прийняла участь в чемпіонаті України з карате Годзю-рю
14:00
команда Сергія Пітенка

2 квітня смілянська команда спортклубу "МОНАРХ"-ДЮСШ "ОЛІМП" прийняли участь в чемпіонаті України з карате Годзю-рю серед дітей. Наші зірочки карате вибороли 16 призових місць серед 510 учасників з 14 областей нашої країни.

Кращими були:

Михайло Убоженко який завоював дві золоті медалі в категоріях Шобу куміте серед хлопчиків 8-9 років та Ірікумі-дзю серед 8-ми річних. Білякова Юлія 1та 2 місця в категоріях ката серед дівчат 7-8 років та 9-11 років.

Бакай Єлизовета виборола серед дівчат 12-13 років 1-ші місця в категоріях ката Годзю-рю та ката Ренгокай 3 кю +, 2-гі місця в категоріях Ірікюмі-го та Ірікюмі-дзю, а також 3 місце в категорії ката Ренгокай в категорії 7-4 кю.

Також порадував тренера Сергія Пітенка, який підготував смілянську коману, і нова зірочка смілянського карате Тимофій Грібанов який почав займатися тільки в цьому навчальному році, але уже став чемпіоном Черкаської області та на республіканських змаганнях виборов 2-гі місця в категоріях ката Годзю-рю та Шобу куміте серед хлопчаків 7 років.

В загальнокомандному заліку збірна Черкаської області посіла 2-ге місце пропустивши вперед тільки господарів змагань м. Одесу.

Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.