Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2018 » Июнь » 30 » Конфлікт на фестивалі «СМІЛА МОЛОДЬ-FEST»: учасників рок-гурту «В Моїй Голові» ледь не викинули зі сцени
19:00
Конфлікт на фестивалі «СМІЛА МОЛОДЬ-FEST»: учасників рок-гурту «В Моїй Голові» ледь не викинули зі сцени
 Цьогорічний День молоді в Смілі не обійшовся без скандалу
 
Цьогорічний День молоді в Смілі не обійшовся без скандалу. У розпалі фестивалю «СМІЛА МОЛОДЬ-FEST» несподівано спалахнув конфлікт між двома організаторами цього свята та учасниками рок-гурту «В Моїй Голові». Сміляни активно обговорюють цей прикрий випадок, обурюючись тим, що музикантам заборонили виступати зі сцени.

Що ж трапилося на фестивалі? Про це у Фейсбуці повідомив лідер гурту «В Моїй Голові» Роман Котляренко (Свагор).

«…під час святкування Дня Молоді у місті Сміла, Черкаскої області, "спонсори" заборонили виступ нашого гурта з особистих ображень на пости у Фейсбуці. Якимось дивним чином, маючи вплив на Відділ Культури та Дирекцію Центрального Парку міста які запросили нас на виступ, нас було виключено з попередньо складеного та затвердженного списку виступаючих гуртів. Про це нам повідомила перед виступом Голова Відділу Культури. Офіційних причин не було наголошено. Це що? Повернення радянських часів чи може однобічнеє трактування демократичних свобод висловлювати свою думку?».

Учасники гурту не стали роздувати конфлікт, щоб не псувати свято смілянам – вони просто не вийшли на сцену. Хоча для проведення концерту хлопці надали свою музичну апаратуру і мали право забрати її, тим самим зірвавши свято.

– Нас запрошував виступати не спонсор Віктор Овчаренко, не Андрій Черничко. Нас запрошував відділ культури, конкретніше Вікторія – директор парку. Хто вони такі, щоб керувати культурою? Вони заплатили за звук, то що в цьому такого? Це всі нормальні спонсори роблять… Якщо є якась особиста образа, то будь ласка – ми живемо в європейській країні, можна подати на мене в суд. Якщо хочеш по-іншому, можна прийти і дати по фізіономії. Це особисті образи. Просто Віктор Овчаренко помстився мені таким чином…

– пояснив журналістам пан Котляренко.

 
 Роман Свагор

Нагадаємо, що спонсорами та організаторами фестивалю були підприємці Андрій Черничко та Віктор Овчаренко. Останній також є членом Смілянського міськвиконкому.

Пан Овчаренко вважає, що не варто розводити істерику навколо цього інциденту.

«…В минулому році Роман звернувся до нас з Андрієм Черничко щоб ми допомогли профінансувати та провести рок - фестиваль, ми погодились,але під час підготовки у нас виникли непорозуміння самого формату фестивалю тому після фесту ми сказали Ромі далі ти ідеш своєю дорогою ми своєю,зможеш в наступному році провести без нас проводь, ми без тебе точно зможем (наскільки я знаю то Рома вже заявив що рок-фесту не буде)

Тепер хочу запитати чи є в людини честь та гідність, якщо знаючи що ми не погодили їхній виступ поки він не зустрінеться з нами і не обьясниться.Замість цього він пише в коментарях що "з цими кадрами я буду говорить зі сцени" і внаглу видертися на сцену і кричать не ви мене запросили. Добре при цьому знаючи що ми були ініціаторами ,організаторами і повністью його фінансували. Істерику Роми тут же підхватили деякі політичні сили, підключили телебачення "сміла тв" вплели туди міського голову (дивуюсь як ще президента оминули)) і зробили ще один концерт на потіху смілянам...»


– написав Віктор Овчаренко у Фейсбуці.

 
 Віктор Овчаренко на фестивалі

Це все «буря в склянці води» – переконаний і Андрій Черничко.

«…Найогидніше те, що будь яку дрібницю підхоплюють політичні сили і використовують у власних цілях. Всім відомо, що цими вихідними у Смілі в міському парку, де заздалегідь все було підготовлено - теоретично «оргкомітетом», а практично - лише завдяки Віктору Овчаренко його команді та мені відбулися святкові заходи з нагоди Дня молоді. Та власне взагалі б нічого для молоді не організували у місті, аби не наша ініціатива. Адже дійшло до смішного, навіть траву косили власноруч.

Але давайте все по-порядку, на засіданні оргкомітету у Смілянському міськвиконкомі проводити цього року День молоді взагалі не хотіли, але коли почули від Віктора Овчаренка, що фінансування ми беремо на себе, погодилися. Хоча не підтримали проведення танцювального конкурсу і ледве-ледве погодилися на пісенний, мовляв «нема молоді талановитої у Смілі».

Та молодь знайшлася. На заклик Віктора Овчаренка у соцмережі відгукнулося чимало смілянських талановитих вокалістів. Відібрали кращих з кращих. Усього набралося 30 учасників з міста і району. Після конкурсу запланували проведення виступів гуртів. Хочеться підкреслити, що виступ гурту Романа Свагора ніхто з ініціаторами і організаторами не погоджував…

…Багато хто з присутніх відмітили, що свято вдалося на славу. Ніби всі були задоволені. Але потім полилися ганебні закиди «спонсорам» заходу, тобто Віктору Овчаренку і мені. Тут потрібно зазначити наступне. У нашому випадку йдеться не про спонсорство. Ми ініціювали проведення фестивалю, організували його і повністю профінансували. Тому саме ми мали право визначати, хто буде брати участь у FESTі…».

 
 Коментар Андрія Черничка

Один із свідків тих подій стверджує, що учасників гурту «В Моїй Голові» ледь не силою викинули зі сцени.

А смілянин Андрій Іванов жорстко прокоментував цю ситуацію у Фейсбуці.

«Это полный пипец. Причем я так понимаю все было сделано достаточно подло - взяли у людей аппаратуру на этот же концерт и на дали им выступить. Роман и Андрей Спасибо Вам огромное за то что не поддались на провокацию и оказались в 1000 раз более мудрыми, чем те козлы. Еще раз спасибо за возможность выступить перед смелянской публикой…».

Всі крапки над «і» розставила начальник міського відділу культури Ірина Бобошко. Під час нещодавнього засідання депутатської комісії міської ради з питань освіти й культури пані Бобошко переклала всю вину за інцидент на фестивалі на Віктора Овчаренка та Андрія Черничка.

– Я повинна була наповнити вечірню програму. Я доручила директору парку запросити наші рок-гурти на вечірні концерт. Від ініціаторів Овчаренка й Черничка запросили гурт із Херсона… Потім я дізнаюсь від Вікторії, що Овчаренко сказав – наш рок-колектив виступати не буде. Я була проти! Мене ніхто не попереджав, мені дали доручення зібрати всі колективи, адже це наша молодь. Я не бачу причини, щоб цей колектив не виступав. Хлопці повинні були виступати… Коли вже йшов захід, до мене підійшли учасники гурту і спитали – ну ми ж виступаємо, бо нам заборонили ініціатори – Овчаренко і Черничко. Я їм кажу, що мені ніхто про це не говорив, ви є в програмі…

Я підійшла до Овчаренка, запитала, що сталося і чому хлопці не будуть виступати. Він сказав, що вони там щось писали в Інтернеті, вони чинять непорядно, вони їх ображають. А я кажу, що особисті образи ще не привід для заборони брати участь у концерті. А він сказав, що ні – якщо вони вийдуть на сцену, ми їх викинемо або виключимо апаратуру… Роман Котляренко ще доставляв свою апаратуру – це були монітори і ще якісь там інструменти. І якщо б вони їх забрали, то не виступали й інші колективи. То я їм кажу – хлопці, виходьте на сцену. Тут стоїть Андрій Черничко і каже – якщо вони вийдуть, ми виключимо апаратуру або ми їх викинемо зі сцени…

 
 Коментар Ірини Бобошко

Однак Андрій Черничко та Віктор Овчаренко відкидають усі звинувачення на свою адресу. І називають справжню причину конфлікту:

«…Проблема лише в одній людині, яка чомусь вирішила, що може без дозволу і запрошення приходити до тебе в гості і поливати тебе брудом. Мені дуже шкода, що інші хлопці з гурту стали заручниками однієї невихованої людини…

Скандал у сфері культури вмить набрав політичного забарвлення. Відразу до цього протистояння долучився член міськвиконкому Азер Мірзоєв, завдавши нищівного удару по обох підприємцях.

«…В Моїй Голові вони з глузду з’їхали! Які особисті образи можуть бути підставою для відмови? Ці люди потім хочуть поблажливого відношення до себе шодо незаконного будівництва. Я вимагатиму офіційного пояснення на виконкомі з цього приводу!».

 
 Коментар Мірзоєва

Що ж, цей конфлікт матиме продовження ще в стінах міськвиконкому. І для багатьох стане чудовою можливістю зайвий раз пропіаритися.
 
 
Відео телестудії "Сміла TV"

 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Город и горожане | Теги: Конфлікт, Свагор, фестиваль, Бобошко, Овчаренко | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.