Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Апрель » 8 » КП "Медіа-Центр": Максим ЖУРАВЕЛЬ - «Варто усвідомити, що закриваюсь не лікарні, а лише окремі стаціонарні відділення» 7 Квітня 2016 Сміла
09:00
КП "Медіа-Центр": Максим ЖУРАВЕЛЬ - «Варто усвідомити, що закриваюсь не лікарні, а лише окремі стаціонарні відділення» 7 Квітня 2016 Сміла
Максим ЖУРАВЕЛЬ
 
 
КП "Медіа-Центр" оприлюднило коментар головного лікаря міської лікарні відносно реформування медичної галузі Максима Журавля:

- Важливо зрозуміти, що закривають не лікарні, а стаціонарні відділення відомчих закладів.

Недоцільно утримувати багатоповерхові корпуси – оплачувати дороговартісні енергоносії, заробітну плату цілодобовому персоналу, харчування пацієнтів, тоді як пацієнти завжди можуть отримувати допомогу в денному стаціонарі цього ж закладу і на ніч повертатися додому.

Залізничники та населення, що проживає на території обслуговування закладів, будуть і надалі отримувати медичну допомогу та проходити медогляди там же. Головна причина, чому доводиться оптимізувати стаціонари – їх досить дороге утримування.

У кожному стаціонарі повинен бути оперблок з реанімаційною палатою, а це цілодобові зміни, маса апаратури, яку щорічно треба перевіряти, налагоджувати, ремонтувати та обновляти. Все це – величезні кошти. Як з погляду медицини, так із погляду людей, добре, коли є багато лікувальних закладів.

Але питання: хто за їх утримання буде платити? Болісним є питання з кадрами. Більшість лікарів можуть бути працевлаштовані.

Якщо захочуть, вони можуть влаштуватися в стаціонар міської лікарні або залишитися в поліклінічній структурі своїх лікувальних закладів за своєю спеціальністю чи перекваліфікуватися.


 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Медицина | Теги: медицина | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.