Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Апрель » 7 » КП "Медіа-Центр" оприлюднило коментар заступника міського голови Людмили Осейко відносно реформування медичної галузі
15:00
КП "Медіа-Центр" оприлюднило коментар заступника міського голови Людмили Осейко відносно реформування медичної галузі
заступника міського голови Людмила Осейко
 

КП "Медіа-Центр" оприлюднило коментар заступника міського голови Людмили Осейко відносно реформування медичної галузі:

- Сьогодні одне з основних питань, яке хвилює смілян – це реформування медичної галузі міста.

Необхідно наголосити, що базовий принцип, на який, перш за все, орієнтуємось при проведенні реформування та оптимізації медичної мережі міста – максимальна наближеність до пацієнта первинної медичної допомоги, яку буде забезпечено за рахунок збереження існуючих поліклінік, поліклінічних відділень та амбулаторій сімейних лікарів.

Загалом на першому етапі реорганізація медичних закладів відбудеться тільки в частині стаціонарних ліжок в міській лікарні №2, згодом – ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Тараса Шевченка ДП «Одеська залізниця» та ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №14». Всі інші види послуг залишаються без змін.

Поліклініки, як дорослі так і дитячі, не змінюють профіль роботи та працюють у звичайному режимі. Слід зауважити, що кардинальних змін, по суті, не відбувається. Розуміючи надзвичайну важливість соціальної складової питання реформування та оптимізації медичної мережі міста, при плануванні ми спиралися в своїх розрахунках і пропозиціях на наступне: населення м.Сміли на 01.01.2015 р. складає 68748, а кількість стаціонарних ліжок у медичних закладах міста на 15.03.2016 р. – 505 ліжок.

Число лікарняних ліжок у місті з розрахунку на 10 тисяч населення згідно з Постановою Кабінету Міністрів та узгоджене з директором департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА повинно не виходити за межі 46 ліжок, тобто приблизно 326 ліжок.

Ми пропонуємо залишити у місті 330–340 ліжок, що хоч і є дещо вище норми, але сьогодні ми зможемо їх утримувати за рахунок місцевого бюджету та часткового фінансування з області.

Запропонована нами кількість ліжкового фонду міста практично збігається з числом результату розрахунків потреби в лікарняних ліжках для міста та є в межах діючих нормативних показників в області та країні в цілому. Отже, слід підкреслити, що реорганізація медичної галузі Сміли відбудеться тільки в частині стаціонарних ліжок в лікарнях.

Вивільнені кошти будуть спрямовані, перш за все, на забезпечення всіма необхідними витратними матеріалами кожного існуючого закладу, на повноцінне функціонування медицини міста та надання якісних медичних послуг смілянам.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: влада | Рейтинг: 3.0/2
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.