Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Культура
МДК
Як стало відомо «Сміляночці», нещодавно в міському будинку культури з’явилося поліпшення: там були встановлені нові та сучасні пластикові вікна. Про це та інше ми поспілкувалися із начальником міського відділу культури Іриною Бобошко.
Категория: Культура | Дата: 14:21 02.04.2013

гранд-шоу під назвою «Нам 10 років»
У п’ятницю 10-річний ювілей святкуватиме зразкова вокальна студія «Юність» Будинку дитячої та юнацької творчості. У міському будинку культури відбудеться святкове гранд-шоу під назвою «Нам 10 років», у програму якого включені виступи не лише вихованців «Юності», але й творчих колективів і виконавців з різних міст України.
Категория: Культура | Дата: 20:20 27.03.2013

комедійна вистава на дві
 дії
«На перші гулі та Сватання»
Нещодавно Смілянський народний аматорський театр виступив перед смілянами з комедійною виставою на дві дії «На перші гулі та Сватання». «Сміляночка» зустрілася та поспілкувалася із артистом театру, письменником Володимиром Ткаченком, який розповів про свою творчу роботу та поділився власною точкою зору на потреби театру.  
Категория: Культура | Дата: 15:01 27.03.2013

 засідання клубу любителів української літератури
«Літоксамит»
26 березня у Смілянській територіальній організації Українського товариства сліпих відбулося чергове засідання клубу любителів української літератури «Літоксамит», який створений за ініціативи працівників міської бібліотеки-філії № 2. Зустріч присвячувалася 60-річному ювілею смілянського поета і журналіста Олексія Пухного.
Категория: Культура | Дата: 11:19 27.03.2013

гурт «Фрістайл» 
З гастролями до Сміли у квітні завітає відомий музичний гурт «Фрістайл», про що повідомляють міські афіші. Для смілян у виконанні колективу прозвучать такі незабутні хіти дев’яностих, як «Больно мне, больно» та «Ах, какая женщина».  
Категория: Культура | Дата: 19:19 26.03.2013

МДК
«Сміляночка» зустрілася з одним із лідерів сучасного молодіжного музичного руху Сміли Євгеном Шугаєвим, який розповів про репетиційну базу міського будинку культури, а також про нинішні умови розвитку молодіжної музичної творчості в місті.    
Категория: Культура | Дата: 18:55 25.03.2013

 зустріч  з дитячою письменницею
Лілією Блискавицею
 22 березня, у Смілі відбулася зустріч учнів 6-Б класу школи № 10 з дитячою письменницею Лілією Блискавицею, яка ознайомила присутніх зі своєю останньою книгою оповідань «Курочка-Снігурочка», поділилася творчими планами та розповіла цікаві історії зі свого життя, подорожей.
Категория: Культура | Дата: 11:20 25.03.2013

комедійна вистава на дві
 дії
«На перші гулі та Сватання»
Минулої суботи Смілянським народним аматорським театром була презентована комедійна вистава на дві дії «На перші гулі та Сватання». Про особливості театральної постановки та реакції на неї глядачів «Сміляночка» поспілкувалася з керівником театру і режисером вистави Любов’ю Терещенко.
Категория: Культура | Дата: 20:01 22.03.2013

акція «Це ближче, ніж ти думаєш»
У рамках профілактичного марафону «Тобі слід знати про туберкульоз», що проводиться Смілянським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом вчора на центральній площі Сміли відбулася волонтерська акція «Це ближче, ніж ти думаєш».
Категория: Культура | Дата: 18:03 22.03.2013

 свято весняної зустрічі
птахів
Вчора учні загальноосвітніх шкіл міста зібралися на свято весняної зустрічі птахів, яке є традиційним і проводиться щороку. Крім яскравих та інформативних номерів, програма заходу передбачала ознайомлення учнів із виставкою дитячих малюнків, а також виступ екологічної бригади «Екос».
Категория: Культура | Дата: 17:44 22.03.2013

поезія
Вчора, 21 березня, в будинку культури імені Тараса Шевченка відбулося свято «Дзвенять Кобзареві струни», присвячене Всесвітньому дню поезії та Шевченківським дням. До відзначення свята долучилися учні школи № 10 та народний аматорський хор ветеранів війни та праці будинку культури ім. Т. Шевченка.
Категория: Культура | Дата: 17:31 22.03.2013

 конкурс-фестиваль
«Таланти багатодітної родини»
Сьогодні, 21 березня, в Смілянській Дитячій школі мистецтв відбувся традиційний конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини». Діти з багатодітних і малозабезпечених сімей мали можливість продемонстрували власні таланти, виступивши у кількох різноманітних номінаціях.
Категория: Культура | Дата: 19:52 21.03.2013

 130-й річниця з дня
народження дитячого поета Корнія Чуковського
Сьогодні, 20 березня, у Смілі відбувся літературний захід, присвячений 130-й річниці з дня народження дитячого поета Корнія Чуковського. У ході невеликої літературної подорожі школярі ознайомилися із творчою спадщиною поета.
Категория: Культура | Дата: 21:37 20.03.2013

Смелянская художница Инна Федосенко
Недавно «Смеляночка» встретилась на просторах интернета со смелянской художницей Инной Федосенко, которая проживает в данное время в Черкассах. Она рассказала о создании новой серии работ «Моя вселенная», подготовке к персональной выставке и особенностях сочетания живописи и литературы.
Категория: Культура | Дата: 13:09 20.03.2013

МДК
Смілянський міський будинок культури має на сьогоднішній день багато проблем, які заважають цьому закладу стати гідним осередком культурного життя міста із 65-тисячним населенням. Однією з проблем, яка значно впливає на організацію культурного дозвілля мешканців міста, є відсутність належної роботи з анонсування культурних подій.
Категория: Культура | Дата: 11:38 20.03.2013

  конкурсу
дитячої творчості «Мамо, ти моя колиска»»
Нещодавно у Смілі були підбиті підсумки конкурсу дитячої творчості «Мамо, ти моя колиска», який проводився у трьох номінаціях: літературна творчість, фотомистецтво і художня творчість. За результатами конкурсу дитячі здобутки представлені у спеціальній виставці, що відкрилася в Центральній дитячій бібліотеці.
Категория: Культура | Дата: 23:34 19.03.2013

комедійна вистава на дві дії
«На перші гулі та Сватання»
У суботу в міському будинку культури відбулася комедійна вистава на дві дії «На перші гулі та Сватання», що була презентована Смілянським народним аматорським театром, який діє при МБК. Вистава стала вдалим поєднанням сюжетів двох відомих творів української класичної драматургії.
Категория: Культура | Дата: 19:25 18.03.2013

Cмілянський міський краєзнавчий музей
Про сучасну діяльність Смілянського міського краєзнавчого музею «Сміляночка» поспілкувалася з директором музею Надією Вілентко. У змістовній розмові вона розповіла про основну мету і завдання діяльності музею, окреслила основні напрямки його роботи, а також повідомила про майбутні перспективи.  
Категория: Культура | Дата: 16:27 15.03.2013

МДК
Нещодавно «Сміляночка» розпочала публікацію циклу матеріалів, які присвячені сучасним проблемам міського будинку культури. Цього разу про сучасні проблеми та досягнення МБК ми поспілкувалися з керівником народного аматорського хору ветеранів війни та праці міського будинку культури, колишнім начальником міського відділу культури Діною Осадчою.
Категория: Культура | Дата: 15:56 15.03.2013

МДК
У період проведення по всій Україні Шевченківських днів головний Смілянський міський будинок культури замість належного відзначення пам’яті українського поета та художника здійснює продаж «трусів, носків та мікрохвильовок», приймаючи в своєму приміщенні чергову виставку-продаж.
Категория: Культура | Дата: 19:02 14.03.2013

Всеукраїнський
Навесні цього року у Смілі вже вчетверте відбудеться традиційний Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Штурм». Підготовка до проведення творчого форуму триває. Директор фестивалю Валентин Бородій повідомив, що заявки на участь у фестивалі вже подали 500 конкурсантів з різних регіонів України.
Категория: Культура | Дата: 13:47 14.03.2013

Смілянська бібліотека-філія № 2 отримала нові книжкові надходження
Нещодавно Смілянська бібліотека-філія № 2 отримала нові книжкові надходження. Загалом до бібліотеки надійшло 50 примірників книг покращеного поліграфічного оформлення, які загалом оцінюються в 3000 грн. Про нові надходження «Сміляночці» розповіла завідуюча бібліотекою-філією № 2 Надія Радченко.
Категория: Культура | Дата: 18:59 13.03.2013

МДК
Серед актуальних проблем Сміли, які не можуть не привертати увагу, є відсутність у місті достойного центру культури. Нинішній міський будинок культури ніяким чином не відповідає тому рівню, який повинна мати ця установа в місті із 65-тисячним населенням. Свою думку на проблему висловила начальник міського відділу культури Ірина Бобошко.
Категория: Культура | Дата: 14:33 13.03.2013

загальноміський етап дитячого конкурсу «Кращий
читач»
Сьогодні, 12 березня, у Смілі відбувся загальноміський етап дитячого конкурсу «Кращий читач», у якому змагалися учні шостого та сьомого класу. Щоб завоювати перемогу школярі презентували власні ілюстрації до творів, зачитували найцікавіші уривки, поставали перед членами журі в образі улюблених книжкових героїв.
Категория: Культура | Дата: 23:08 12.03.2013

свято
Учні 6-го класу школи № 5 сьогодні взяли участь у святі української мови. У ході заходу їм були запропоновані різноманітні мовні конкурси, вікторини, направлені на активацію знань із української мови. Крім цього шестикласники дізналися багато цікавинок про рідну мову.
Категория: Культура | Дата: 23:55 11.03.2013

майстер-клас по батіку
Сьогодні у Смілі, на базі Центральної дитячої бібліотеки відбувся майстер-клас по батіку, який провела смілянська художниця Альона Величко для учнів п’ятого класу школи № 5. Під час проведення майстер-класу школярі дізналися про різні варіанти розпису тканини, ознайомилися з особливостями виконання холодного батіку.
Категория: Культура | Дата: 23:16 11.03.2013

конкурс читців-декламаторів»
Сьогодні, 11 березня, у Смілі відбувся конкурс читців-декламаторів, в якому взяли участь учні 3-4-х класів школи № 5. У ході проведення заходу діти читали вірші, співали пісні, а також продемонстрували інсценізацію за мотивами вірша Тараса Шевченка «Мені тринадцятий минало»
Категория: Культура | Дата: 22:34 11.03.2013

театральна вистава
«На перші гулі»
На вихідних сміляни знову матимуть можливість відвідати театральну виставу «На перші гулі», поставлену за твором українського письменника Степана Васильченка акторами Смілянського народного аматорського театру, що діє при Міському будинку культури. Останній раз вистава була презентована у листопаді минулого року.  
Категория: Культура | Дата: 22:18 11.03.2013

тиждень дитячого та юнацького читання «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає»
З 18 по 25 березня у Смілі відбудеться тиждень дитячого та юнацького читання: «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає». В рамках проведення тижня відбудуться різноманітні заходи, направлені на активізацію та зацікавлення читачів книгами.
Категория: Культура | Дата: 15:44 11.03.2013

 урочистий мітинг на 
привокзальні площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку
 9 березня сміляни зібралися на урочистий мітинг на привокзальні площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб воздати шану геніальному українському поету та художнику з нагоди 199-ї річниці з дня його народження.
Категория: Культура | Дата: 12:23 10.03.2013

майстер народної творчості Валентина Ніколенко
Напередодні 199-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка у Смілянському краєзнавчому музеї відкрилася нова виставка. Свої вишивки, присвячені Шевченківській тематиці, зараз експонує майстер народної творчості Валентина Ніколенко. Виставка триватиме більше місяця.
Категория: Культура | Дата: 11:41 10.03.2013

літературно-мистецька вітальня «Шевченків світ в буянні фарб»
Вчора, 6 березня, у Смілянській центральній бібліотеці ім. Олени Журливої відбулась літературно-мистецька вітальня «Шевченків світ в буянні фарб», присвячена 199-й річниці з дня народження Тараса Шевченка. Для старшокласників ліцею захід підготували та провели працівники сектору юнацтва.
Категория: Культура | Дата: 18:06 07.03.2013

 молодіжний клуб для дівчат
«Перлинка»
У Смілі в клубі мікраройону Мала Яблунівка нещодавно почав свою роботу молодіжний клуб для дівчат «Перлинка». Напередодні Міжнародного жіночого дня відбулося перше засідання цього клубу. Дівчата дізналися багато цікавого про волосся та про жіночі зачіски, весело та корисно провели час.
Категория: Культура | Дата: 17:56 07.03.2013

читання поетичних творів
Тараса Шевченка
Сьогодні у Центральній дитячій бібліотеці відбулися мистецькі читання поетичних творів Тараса Шевченка. Активну участь у заході взяли вихованці театрального гуртка «Міраж», які під керівництвом Світлани Симоненко підготували вірші, пісні.
Категория: Культура | Дата: 22:01 06.03.2013

 семінар для працівників
сільських бібліотек
  Сьогодні в Смілянській районній бібліотеці відбувся семінар для працівників сільських бібліотек. У рамках семінару був проведений день інформації, на якому бібліотекарі мали змогу обмінятися досвідом роботи, познайомитися з творчими особистостями, відвідати майстер-клас по техніці канзаші.
Категория: Культура | Дата: 21:09 05.03.2013

 чергові річниці з дня народження і дня смерті великого
українського поета і художника Тараса Шевченка 
Наближаються чергові річниці з дня народження і дня смерті великого українського поета і художника Тараса Шевченка. З нагоди цих дат у Смілі заплановане проведення різноманітних тематичних заходів, спрямованих на вшанування пам’яті величного українця. 
Категория: Культура | Дата: 20:29 05.03.2013

110-та річниця з дня
народження української поетеси та письменниці Наталії Забіли
Сьогодні у Смілянській центральній дитячі бібліотеці відбулось літературно-поетичне свято «Щасливий дар – творити для дітей». Захід був присвячений 110-тій річниці з дня народження української поетеси та письменниці Наталії Забіли. На свято завітали учні гімназії імені В.Т. Сенатора.  
Категория: Культура | Дата: 17:22 04.03.2013

Сергій В’ячеславович Чубатенко
Уже протягом тривалого часу у Смілі існує громадська організація «Світанкова зоря». Основна її ціль – популяризація загальносвітової культури. Про історію виникнення та діяльність цієї організації «Сміляночці» детальніше розповів Сергій В’ячеславович Чубатенко, заступник директора «Світанкової зорі».
Категория: Культура | Дата: 17:50 02.03.2013

 роботи Тамари Зеленецької
Уже протягом двох років у Смілянському краєзнавчому музеї експонуються роботи Тамари Зеленецької. Виставка присвячена визначному українському поету та художнику Тарасу Шевченку. Усі роботи, що експонуються майстринею в музеї, – це вишивки, виконані в стилі «free hand».
Категория: Культура | Дата: 13:07 28.02.2013

концерт Ігоря Латишко та
Євгенія Дашина
10 березня, о 16.00 у Смілі, в Міському будинку культури відбудеться концерт Ігоря Латишко та Євгенія Дашина. Обидва артисти являються виконавцями шансону, мають престижні нагороди, являються переможцями деяких відомих українських та російських пісенних конкурсів. 
Категория: Культура | Дата: 15:55 27.02.2013

 поетична
вітальня «На шлях я вийшла ранньою весною…»

До Дня народження видатної поетеси і письменниці Лесі Українки у центральній дитячій бібліотеці сьогодні була проведена поетична вітальня «На шлях я вийшла ранньою весною…». Дізнатися про життя і творчість видатної письменниці завітали учні молодших класів гімназії ім. В.Т. Сенатора.
Категория: Культура | Дата: 21:42 25.02.2013

  з
нагоди Дня захисника Вітчизни був
проведений вогник для ветеранів.
У Смілі 22 лютого в міському будинку культури з нагоди Дня захисника Вітчизни був проведений вогник для ветеранів. Привітали чоловіків, а особливо наших шановних ветеранів із святом і наймолодші мешканці міста, і прекрасні жінки, і представники влади.
Категория: Культура | Дата: 19:39 23.02.2013

захід, присвячений
Міжнародному дню рідної мови
21 лютого в Будинку культури ім. Т. Шевченка з нагоди Міжнародного дня рідної мови відбулася конкурсно-розважальна програма «Бо мова наша солов’їна», у ході якої визначалися кращі знавці української мови. Крім цього, виставку робіт прикладного і декоративного мистецтва підготували майстри народної творчості.
Категория: Культура | Дата: 17:15 22.02.2013

відбувся концерт
Черкаського камерного оркестру обласної філармонії
Вчора у Дитячій школі мистецтв відбувся концерт Черкаського камерного оркестру обласної філармонії. Музиканти виконали твори таких видатних композиторів, як Вольфганга Моцарта, Дмитра Шостаковича, Іоганеса Брамса та інших. Своєю майстерністю колектив по-справжньому полонив серця смілянських глядачів.
Категория: Культура | Дата: 20:24 21.02.2013

виставка молодої смілянської художниці
Альони Величко
У Смілі відкрилася виставка молодої смілянської художниці Альони Величко. Відвідувачі можуть ознайомитися з живописними картинами маслом, акрилом, графічними роботами, а також картинами, що виконані в техніці батик. Сміляни мають можливість помилуватися роботами портретного та пейзажного жанрів.
Категория: Культура | Дата: 17:30 21.02.2013

 відбувся вечір пам’яті смілянського поета-шестидесятника Василя П’ятуна-Діброви
Вчора в приміщенні Смілянської Центральної бібліотеки ім. Олени Журливої відбувся вечір пам’яті смілянського поета-шестидесятника Василя П’ятуна-Діброви, якому 19 лютого мало б виповнитися 70 років від дня народження. Теплим словом поета згадали його друзі, рідні, колеги, шанувальники творчості.
Категория: Культура | Дата: 15:29 20.02.2013

«Смілянська
Уже другий рік поспіль у Смілі проводитиметься конкурс «Смілянська пані – 2013». У кількох конкурсних номінаціях візьмуть участь кращі жінки Сміли, які представлятимуть різні сфери життєдіяльності міста. Оголошення результатів конкурсу відбудеться напередодні Свята 8-го березня.
Категория: Культура | Дата: 14:18 20.02.2013

камерний оркестр Черкаської державної обласної
філармонії
20 лютого в приміщенні Смілянської Дитячої школи мистецтв з концертом виступить камерний оркестр Черкаської державної обласної філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка. У програмі – твори вітчизняних і зарубіжних авторів.
Категория: Культура | Дата: 17:00 19.02.2013

«Отшельник»

Культурне життя Сміли збагатилося появою нової книги відомого смілянського журналіста Олександра Горшкова. Новий літературний твір автора, що має назву «Отшельник», належить до гостросюжетного жанру, де захоплюючий сюжет поєднаний з глибокими філософсько-духовними роздумами головних героїв.
Категория: Культура | Дата: 18:47 18.02.2013

відзначення Дня святого Валентина у Смілі

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Смілянському Міському будинку культури відбулися основні загальноміські урочистості. На адресу ветеранів прозвучали теплі привітання від представників міської влади, керівників організацій та підприємств Сміли.
Категория: Культура | Дата: 17:21 18.02.2013

« 1 2 3 4 5 »
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.