Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Культура
відзначення Дня святого Валентина у Смілі

Вчора в Смілянському міському будинку культури з нагоди Дня святого Валентина сміляни зібралися на шоу-програму «Свято закоханих сердець». Глядачі стали свідками романтичного змагання за серце головних героїв свята, а також з двох пар фіналістів визначили ідеальну пару вечора.
Категория: Культура | Дата: 14:42 18.02.2013

музей,
присвячений воїнам-афганцям

У ході відзначення Дня святого Валентина у Смілі молодіжний громадський актив міста ініціював акцію, впродовж якої учням та студентам пропонувалося створити яскраві та оригінальні валентинки. 15 лютого в міському будинку культури вони були презентовані на спеціальній виставці.
Категория: Культура | Дата: 21:24 16.02.2013

музей,
присвячений воїнам-афганцям

Наприкінці 1990-х років у Смілянській загальноосвітній школі № 7 був відкритий музей, присвячений воїнам-афганцям. До сьогоднішнього дня його працівникам вдалося поповнити музейні експозиції цікавими експонатами, ряд з яких привезені безпосередніми учасниками війни з Афганістану.
Категория: Культура | Дата: 14:03 15.02.2013

музично-поетичний вечір «Світом рухає любов»

У День святого Валентина смілянських старшокласників запросили відвідати музично-поетичний вечір «Світом рухає любов». Учні не лише зачитали ніжні вірші про кохання та переглянули театралізований уривок з твору Лесі Українки «Лісова пісня», але й дізналися більше про історію і традиції свята.
Категория: Культура | Дата: 12:56 15.02.2013Смілянські поети
поговорили про кохання

14 лютого на чергове засідання зібралися члени Смілянського поетичного клубу «З райдугою в серці». У День святого Валентина творчі особистості міста об’єдналися  довкола теми «Любов – душі найвищий зліт». На засіданні присутні поговорили про кохання, зачитали власну любовну лірику.
Категория: Культура | Дата: 11:03 15.02.2013

 Найближчим часом з яскравими музичними та
розважальними програмами до Сміли завітає низка творчих колективів
Найближчим часом з яскравими музичними та розважальними програмами до Сміли завітає низка творчих колективів. Міські афіші повідомляють, що сміляни матимуть можливість познайомитися з творчістю камерного хору «Канон», музичного гурту «Новий Єрусалим» та відвідати розважальну шоу програму для дітей.
Категория: Культура | Дата: 15:19 14.02.2013

лялькова вистава

Сьогодні смілянські першокласники стали свідками яскравого театралізованого дійства: на розсуд маленьких глядачів у приміщенні Смілянської центральної дитячої бібліотеки були представлені одразу дві лялькові вистави – «Зайчикова хата» та казка на новий лад «Сільська історія».
Категория: Культура | Дата: 19:41 13.02.2013

презентація нової книги ветерана війни в Афганістані Валерія
Гогоренка «Пам'ять афганських днів

Сьогодні у Смілі відбулася презентація нової книги ветерана війни в Афганістані Валерія Гогоренка «Пам'ять афганських днів. Події – люди – спогади». Автор розповів не лише про власне життя та творчість, але й критично висловився на користь сучасного ставлення до воїнів-афганців.
Категория: Культура | Дата: 18:22 12.02.2013

 конкурс огляд

9 лютого Смілянський Міський будинок культури став ареною творчого змагання осіб, що долучилися до регіонального конкурсу-огляду. Майстри декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, художники, вокальні і танцювальні виконавці представили на розсуд журі багате різноманіття яскравої та оригінальної творчості.
Категория: Культура | Дата: 16:07 11.02.2013

 майстриня народної творчості,
смілянська вишивальниця Світлана Марченко

На регіональному творчому конкурсі-огляді, що відбувся у Смілі 9 лютого, свої яскраві роботи представила майстриня народної творчості, смілянська вишивальниця Світлана Марченко. Після перенесеного інсульту майстриня вишиває однією рукою, при цьому різноманіття створених нею таким чином робіт просто вражає.
Категория: Культура | Дата: 14:10 11.02.2013

 концерт ансамблю народної пісні «Ярославна»
Сьогодні на сцені Міського будинку культури Сміли відбувся концерт ансамблю народної пісні «Ярославна». У програмі заходу прозвучали веселі та енергійні українські мелодії. Глядачів не залишили байдужими віртуозність гри на музичних інструментах та іскрометний темперамент артистів.
Категория: Культура | Дата: 17:37 06.02.2013

Іріна Огус
Наприкінці минулого року Смілянська ЦБС стала учасником грандового конкурсу «Бібліоміст», ініціатором та спонсором якого є Білл Гейтс разом з дружиною Меліндою. Вчора на прес-конференції у Києві офіційно були оголошені результати проекту. Смілянська ЦБС була визнана одним із переможців конкурсу.
Категория: Культура | Дата: 14:15 06.02.2013

Лялькові вистави

Лялькові вистави – яскраві театралізовані заходи, які незмінно привертають особливу увагу смілянської малечі. Для того, щоб знову порадувати наймолодших читачів дитячої бібліотеки Сміли, четвертокласники разом із бібліотекарями презентують наступного тижня одразу дві прем’єрні лялькові вистави.
Категория: Культура | Дата: 18:47 05.02.2013

Сміла прийматиме регіональні творчі
огляди-конкурси
Найближчої суботи Сміла прийматиме регіональні творчі огляди-конкурси, що впродовж місяця проводитимуться управлінням обласним культури в різних містах Черкащини. Демонструвати свої творчі доробки до Сміли з’їдуться майстри-аматори, фольклорні колективи та виконавці з обмеженими можливостями. 
Категория: Культура | Дата: 13:02 05.02.2013

 виставка-продаж 
«Світ каменю»

На запрошення відділу культури до Сміли завітала виставка-продаж «Світ каменю». Свою роботу вона розгорнула в приміщенні Міського будинку культури, де сміляни можуть побачити різноманітні оригінальні вироби з каменю, а також мають змогу придбати їх для себе або в подарунок.
Категория: Культура | Дата: 17:17 02.02.2013

Світлана Щирбул 
Дитяча школа мистецтв міста Сміли – важлива культурна установа, де вихованці мають змогу здобувати мистецькі вміння за напрямками, серед яких гра на музичних інструментах, сольний спів, хореографія, образотворче мистецтво. Заняття у Школі мистецтв – це всебічний розвиток дитини.
Категория: Культура | Дата: 19:29 01.02.2013

Відкриті обласні змагання зі спортивного танцю
3 лютого Черкаська обласна Асоціація спортивного танцю проводитиме у Смілі Відкриті обласні змагання зі спортивного танцю. Учасниками яскравого танцювального турніру стануть близько 200 пар віком від 6-ти до 14-ти років, які представлятимуть різні населені пункти Черкащини.
Категория: Культура | Дата: 15:05 31.01.2013

Всеукраїнський
Уже четвертий рік поспіль у Смілі проводитиметься традиційний Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Штурм», на якому конкурсанти з усієї України мають можливість продемонструвати власні таланти в найрізноманітніших жанрах і отримати оцінку компетентного журі у складі зірок вітчизняного шоу-бізнесу.
Категория: Культура | Дата: 14:16 31.01.2013

визволення Сміли
Серед заходів, які відбулися вчора у Смілі з нагоди визволення міста від німецько-фашистських загарбників, значиться й година пам’яті «Нехай на світі спокій буде сьогодні, завтра, назавжди». Особливістю заходу стало те, що події Великої Вітчизняної війни стали об’єктом уваги наймолодших смілян.
Категория: Культура | Дата: 21:51 30.01.2013

 конкурс «Бібліоміст»
Минулого року бібліотеки Сміли долучилися до участі в грандовому конкурсі «Бібліоміст», ініційованому засновником компанії «Microsoft» Біллом Гейтсом та його дружиною Меліндою. Результати конкурсу стануть відомими вже у лютому, тож бібліотека вже запланувала виконання усіх умов проекту.
Категория: Культура | Дата: 17:45 30.01.2013

визволення Сміли
Святкові урочистості і яскравий концерт з нагоди 69-ї річниці визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників відбулися сьогодні в Будинку культури ім. Т. Шевченка. Для жителів однойменного мікрорайону була підготовлена глибока за своїм змістом святкова програма.
Категория: Культура | Дата: 01:52 30.01.2013

 дев’ятикласники смілянської школи № 10
зібралися у рамках поетичної години «Понад Крутами вічність у сурми сурмить»

Сьогодні Україна згадує дату бою біля станції «Крути», який відбувся 29 січня 1918 року в часи громадянської війни. Для того, щоб розглянути обставини тих подій, дев’ятикласники смілянської школи № 10 зібралися у рамках поетичної години «Понад Крутами вічність у сурми сурмить».
Категория: Культура | Дата: 19:11 29.01.2013

сміляни святкуватимуть 
69-ту
річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників

Юні гімназисти зібралися у Центральній дитячій бібліотеці на годину пам’яті «У назвах вулиці їхні імена», що присвячувалася черговій річниці з дня визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників. На заході учні згадали смілян, які в різні дні війни боролися проти окупантів.
Категория: Культура | Дата: 01:39 26.01.2013

« 1 2 3 4 5
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.