Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2017 » Октябрь » 8 » Міська рада не буде гарантом угоди реструктуризації боргу ТОВ «Сміла Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз»
10:30
Міська рада не буде гарантом угоди реструктуризації боргу ТОВ «Сміла Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз»
директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» Ігор Сарнацький
 
На сесії Смілянської міської ради, яка відбулася 6 жовтня 22 депутати одноголосно прийняли рішення про відмову в забезпеченні виконання зобов’язань теплопостачальній організації ТОВ «Сміла Енергоінвест» за договором про реструктуризацією заборгованості за спожитий природний газ.

Як відомо, ТОВ «Сміла Енергоінвест» має перед НАК «Нафтогаз України» заборгованість у сумі близько 178 мільйонів гривень. Без укладеного договору про реструктуризацію даної заборгованості підприємство не отримає ліміти на газ для запуску цьогорічного опалювального сезону. Натомість стати учасником тристоронньої угоди між ТОВ «Сміла Енергоінвест», НАК «Нафтога України» теплопостачальне підприємство пропонує Смілянській міській раді, яка має виступити гарантом того, що підприємство зобов’язується протягом п’яти наступних років погасити заборгованість.

Крім того, на попередньому засіданні виконавчого комітету теплопостачальному товариству не затвердили інвестиційну програму та тарифи, без яких підприємство не може отримати ліміти на газ.

Проти участі міської ради у тристоронній угоді виступили одностайно не тільки всі присутні депутати, а й громадськість для яких дане питання є найболючішим, адже опалювальний сезон вже як кажуть «на носі».

Голова постійної депутатської комісії, депутат міської ради Володимир Примак пояснив суть листа, що надійшов 5 жовтня до Смілянської міської ради зі зверненням від керівництва ТОВ «Сміла Енергоінвест» до міської ради про необхідність підписання підприємством договору про реструктуризацію боргу, гарантом чого має виступити міська рада. За словами Володимира Примака міська рада не може стати гарантом сплати боргу для приватної структури, що пояснюється відповідним законодавством і якщо теплопостачальне підприємство не сплачуватиме борги, то ці мільйони повинно буде сплатити місто.

Нагадаємо, Володимир Примак є адвокатом ТОВ «Сміла Енергоінвест», відповідний договір співпраці був розповсюджений депутатом Смілянської міської ради В’ячеславом Перемеєм.

До обговорення питання долучилися всі присутні у залі депутати міської ради, громадські активісти, члени виконавчого комітету. Всі одностайно висловили незадоволення діяльністю ТОВ «Сміла Енергоінвест» у Смілі і можливим зривом опалювального сезону.

Наприкінці обговорення питання заключне слово надали директору ТОВ «Сміла Енергоінвест» Ігорю Сарнацькому, який повідомив, що депутати займаються політичними інтригами та сплановано зривають початок опалювального сезону, а також запевнив, що в разі підписання тристороннього договору Смілянська міська рада, яка виступить гарантом, ні в якому разі не буде виплачувати борги підприємства, бо вони за його словами залишаються за підприємством.

Ігор Сарнацький також наголосив на тому, що підприємство розпочне опалювальний сезон, навіть якщо їм будуть ставити «палки в колеса» . Але слова керівника підприємства не переконали депутатів і вони всі одноголосно підтримали проект рішення про відмову в забезпеченні виконання зобов’язань теплопостачальній організації ТОВ «Сміла Енергоінвест» за договором про реструктуризацією заборгованості за спожитий природний газ.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: влада | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.