Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Январь » 26 » Міський голова Олексій Цибко умовляє депутатів проголосувати за виділення коштів на харчування учнів 1-4 класів
10:00
Міський голова Олексій Цибко умовляє депутатів проголосувати за виділення коштів на харчування учнів 1-4 класів
годування школярів
 

Міський голова Олексій Цибко під час спілкування з представниками депутатського корпусу підняв питання про необхідность виділення коштів на харчування учнів 1-4 класів.

Зазначимо, що на цей час безоплатне харчування отримують лише категорійні діти. Загалом, для реалізації прохання міського голови, необхідно виділити із міського бюджету додатково 1,7 млн. грн., при цьому, згідно розрахунку, на харчування кожного учня буде відділено лише 4,5 грн.

Існують і певні юридичні труднощі, як відомо, профільне міністерство визнало централізоване шкільне харчування за рахунок бюджетних коштів не якісним і заборонила відповідну статтю видатків.

Таким чином, аби обійти заборону, міський голова пропонує затвердити програму оздоровлення у якій передбачити додаткові 1,7 млн. грн. на харчування школярів 1-4 класів з розрахунку 4,5 грн. за порцію.

Певна частина депутатського корпусу не підтримує таку пропозиції, вважаючи, що харчування школярів це є додаткова платна послуга, яку повинні замовляти батьки у разі якщо в тому є така необхідність.

Коли батьки сплачують за харчування своєї дитини, вони відповідно, самі вирішують яке повинне бути меню з того переліку, яке запропоновано освітнім закладом.

Головна позиція у супротивників централізованого харчування школярів за рахунок бюджетних коштів полягає у тому, що на 4,5 грн. не можливо надати дитині якісну порцію їжі, а це тягне за собою те, що велика кількість дітей не їсть тих каш, які їм видають у школах і фактично бюджетні кошти щоденно викидаються у смітник.

Таким чином, на думку деяких депутатів, маючи дефіцит бюджету близько 75 млн. грн., місто ще додатково повинно витратити 1,7 млн. грн.. на неякісне харчування, а потім змушувати батьків здавати гроші на утримання шкільних закладів. Більш логічним є витрати ці гроші на утримання освіти, а батьки, якщо вирішать годувати свою дитину, замовлять таку послугу на платній основі та самостійно скорегують необхідне їм меню.

Нагадаємо, що під час благодійного концерту, який відбувся днями у Смілі, міський голова Олексій Цибко розкритикував освітянські шкільні заклади та пообіцяв безоплатно годувати усіх школярів молодших класів за рахунок бюджету.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Образование | Теги: образование | Рейтинг: 5.0/2
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.