Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Январь » 28 » Міському голові Олексію Цибку та його заступникам встановили надбавку 50%, премію від 50% до 100% та матеріальну допомогу на оздоровлення
09:00
Міському голові Олексію Цибку та його заступникам встановили надбавку 50%, премію від 50% до 100% та матеріальну допомогу на оздоровлення
Олексій Цибко
 

На черговій сесії Смілянської міської ради, яка відбулася у вівторок 26 січня, депутати проголосували за встановлення міському голові Олексію Цибку та його заступникам надбавку у розмірі 50%, премію від 50% до 100% та матеріальну допомогу на оздоровлення.

Під час обговорювання зазначеного питання окрему думку висловив Петро Абажей. Депутат запропонував щомісячно заслуховувати звіт міського голови та його заступників і за результатами вирішувати питання преміювання.

У свою чергу Олексій Цибко пожалівся, що його оклад складає лише 2400 грн. і це замалі гроші для того рівня відповідальності, який на нього покладено. Окрім цього міський голова заявив, що планує залучити у місто додатково 20 млн. грн. інвестицій і це виправдає його преміальні.

У відповідь Петро Абажей пообіцяв, що коли 20 млн. грн. будуть залучені у місто, він перший вийде на трибуну та виразить подяку і запропонує додаткові преміальні. Але якщо цього не відбудеться, він також про це нагадає. 
СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Відповідно до статті 21 Закону України від 07.06.2001 №2493-Ш “Про службу в органах місцевого самоврядування” із змінами та доповненнями, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 “Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із змінами та доповненнями, згідно з встановленням надбавок та преміювання всім посадовим особам місцевого самоврядування та службовцям, Смілянська міська рада вирішила:

1 Встановити міському голові Цибку Олексію Олександровичу, секретарю ради Федоренку Віктору Антоновичу, першому заступнику міського голови Гончаренку Олексію Петровичу, заступнику міського голови Осейко Людмилі Семенівні та заступнику міського голови Старику Володимиру Олексійовичу з 01.01.2016 року:
- надбавку за виконання особливо важливої роботи з урахуванням доплати за ранг та вислугу років у розмірі 50% посадового окладу;
- премію у розмірі від 50% до 100% посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці;
- матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.
2 Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Федоренка В.А., постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції та сектор кадрової роботи.

Міський голова О.О. Цибко


Нагадаємо, що у минулому році міський голова Олексій Цибко відмовлявся надавати премію усім керівникам управлінь та підрозділів.
 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: власть | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 10
10  
В наши дни 5000 это копейки, а вы тут развили тему. Жаба давит? Или вы хотите, что бы мер получал зарплвту такуюже как уборщица в банке?

9  
Бідна людина, така відповідальність, переливати з пустого в порожнє...

8  
Завжди було і буде мало! Кожна влада гребе під себе.  :p

7  
Та ні. Премія ж в розмірі зарплати, тобто 2500. Правда як він бідолага викрутиться на ці гроші?А ще ж індексація...

6  
Це що виходить шо в мене зарплата вища ніж у мера.?

5  
Про что тут говорить? Зарплата 2500 грн. Плюс надбавка 1250 грн. Плюс премия 1250 грн. ВСЕГО 5000 грн. И Вы считаете это много?

4  
Ну надбавка і премія можливо і потрібна, але її потрібно заробить...на даний час покищо не видно їх "плідної роботи...

3  
ага... і валить з міста))))))))))))

2  
А пропрацював наш мер 100 днів чи можливо робочі місця нові відкрились черга інвесторів стоїть у прийомній. Дали 10 міліонів ітих використали трішки більше половини. Нехай бере собі і братві премії з тих невикористаних грошиків.

1  
За шо боролись на то и напоролись, робингуды хреновы.

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.