Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Апрель » 3 » На ХІІІ Чемпіонаті України з годзю-рю карате вісім смілянських спортсменів завоювали 21 медаль
18:21
28-31 березня в Одесі відбувся ХІІІ Чемпіонат України з годзю-рю карате Федерації Джундокан України. Учасниками спортивного форуму стали 747 учасників із 21 області, які виступали у вікових категоріях, починаючи від 5-ти років, і закінчуючи ветеранами. Як розповів «Сміляночці» президент «СпортКлубу МОНАРХ» Сергій Пітенко, змагання були все стильовими, тобто крім годзю-рю карате, на змаганнях були представлені такі контактні види бойових мистецтв, як кудо та рукопашний бій.

До участі у змаганнях долучилися й 8 смілянських спортсменів, які є вихованцями ДЮСШ «Олімп» –  «СпортКлубу МОНАРХ». Усі вони виступали за команду Черкаської області, яка виставила на змагання близько 30-ти спортсменів.

За результатами турніру юні смілянські каратисти здобули 11 золотих, 5 срібних і 5 бронзових нагород:

Федерації Джундокан України

Коментуючи виступ юних смілянських каратистів, Сергій Пітенко зауважив, що змагання видалися досить тяжкими, тому що вони були відбірковими до ряду міжнародних турнірів і Чемпіонатів.

– У смілян була значна кількість конкурентів. Окремі бої були настільки запеклими, що такі рідко відбуваються навіть на Чемпіонаті світу. Серед юних смілянських чемпіонів особливо слід відзначити Аліну Король, Михайла Убоженка, Олексія Мемрука і Вероніку Губар, які займаються карате всього один рік, – сказав тренер.

Юні смілянські каратисти зробили свій внесок у досягнення Черкащини на Чемпіонаті світу, адже за підсумком змагань у командному заліку перше місце посіла Одеська область, друге місце – Черкаська область, третю сходинку підсумкового протоколу залишив за собою Маріуполь.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.