Главная » 2013 » Октябрь » 2 » На спартакіаді Одеської залізниці лідирують шевченківці
19:36
На спартакіаді Одеської залізниці лідирують шевченківці
Кубок залізниці з настільного тенісу
У минулі вихідні (28 1 29 вересня) в Одесі розігрувався Кубок залізниці з настільного тенісу. Ці змагання, як і шахи, міні - футбол та інші види спорту, входять у залік спартакіади Одеської залізниці, котра завершиться наприкінці 2013 року.

Почесний приз виборювали, окрім господарів, команди Херсону, Знам’янки, Гайворона, Котовська та станції імені Тараса Шевченка.

Як розповів директор Шевченківського Будинку фізкультури Олександр Говденко, сміляни посіли друге місце.

В особистому заліку кандидат у майстри спорту Світлана Цьома виборола друге місце серед дівчат, а її подруга Галина Грозна - третє.

Приємно здивувала буквально всіх учасників змагань блискуча гра першорозрядника, 66 - річного Володимира Медведєва, який переграв багатьох тенісистів і поступився лише у фіналі.

Незабаром в тій же Одесі змагатимуться ветеранські команди з міні - футболу.

Після цих змагань шевченківські спортсмени впевнено лідирують у загальному заліку спартакіади Одеської залізниці.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.