Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2012 » Апрель » 5 » Наталія Горбенко та Юрій Сегеда садили дерева в Смілянському будинку-інтернаті
22:28
Наталія Горбенко та Юрій Сегеда садили дерева в Смілянському будинку-інтернаті
Депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань праці та соціального захисту населення облради, начальник регіонального Фонду державного майна України в Черкаській області Наталія Арсентіївна Горбенко разом з депутатом обласної ради Юрієм Юрійовичем Сегедою днями відвідали Смілянський будинок – інтернат та спеціалізовану школу-інтернат у с. Михайлівці Кам’янського району, де висадили кущі смородини та фруктові дерева разом з вихованцями закладів.  Наталія Арсентіївна Горбенко добре знана людина для вихованців і колективу будинку-інтернату, що знаходиться по вулиці Будьоного, 40, в Смілі. Як депутат обласної ради Наталія Арсентіївна неодноразово відвідувала цей заклад. Минулого року вона побувала тут на святкуванні Міжнародного дня захисту дітей 1 червня. Тоді голова постійної комісії з питань праці та соціального захисту населення облради приїхала до дітлахів не з пустими руками, а з солодощами та літнім майданчиком в подарунок. 
З того часу Смілянський будинок-інтернат, як і більшість інтернатів області та закладів для соціально-незахищених верств населення Черкащини, став для Наталії Арсентіївни підшефним. Цього разу депутати обласної ради Наталія Горбенко та Юрій Сегеда на подвір’ї будинку-інтернату висадили 200 кущів смородини разом із вихованцями закладу.  І Наталія Арсентіївна і Юрій Юрійович потурбувалися не тільки про придбання дерев та їх доставку до закладу, а й власноруч брали участь у посадці кущів. Відтепер територія, яка простягається майже через весь двір будинку-інтернату, починаючи від центрального приміщення до воріт засаджена кущами смородини, якою будуть ласувати 186 вихованців закладу. Такій події були раді і вихованці інтернату, і директор Анатолій Володимирович Богдан, який давно веде співпрацю з депутатами Наталією Горбенко та Юрієм Сегедою, адже вони неодноразово бувають тут, переймаються проблемами закладу. Разом з депутатами обласної ради участь у посадці дерев взяла помічник та консультант Наталії Горбенко Наталія Сергєєва. Допомагав депутатам садити дерева і керівник закладу Анатолій Богдан. Прощаючись з вихованцями будинку-інтернату Наталія Горбенко разом з Анатолієм Богданом обговорили шляхи подальшої співпраці та плани на майбутнє.


- Турбота про дітей не повинна обмежуватися одноразовою акцією чи допомогою, - затвердила Наталія Горбенко та нагадала, що цей заклад потребує ще проведення ремонту.

 Сад фруктових дерев висадили депутати обласної Наталія Горбенко та Юрій Сегеда у Михайлівській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті Черкаської обласної ради. Депутатів зустріли вихованці закладу та підготували їм як подарунок невеликий концерт. Наталії Арсентіївні вихованці закладу вручили подяку за турботу, підтримку та сприяння дітям школи-інтернату.

Серед дерев висаджених депутатами на території Михайлівської школи-інтернату є яблуні, груші, персики та алича.

- У школі-інтернаті навчається 96 дітей, з яких 6 дітей – під опікою, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти з розумовими та фізичними вадами. З депутатом обласної ради Наталією Арсентіївною ми співпрацюємо вже четвертий рік. Частим гостем у нашому закладі є й Юрій Юрійович Сегеда, - розповів директор школи-інтернату Василь Степанович Могилей.

Посаджені дерева, які вихованці закладу обіцяли ретельно і з любов’ю доглядати, стануть майбутнім садом навколо нового корпусу школи-інтернату. Новий корпус ще не побудовано. - Сьогодні готується проектна документація, повідомив директор закладу Василь Степанович Могилей та додав, - що влада області перейнялася цим питанням і що будівництво розпочнеться вже в цьому році.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: статьи | | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.